توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های ما با آینده موفق خود را در ذهن توسعه داده شد

آیا شما می خواهید به دنبال شغلی در هنر آشپزی به عنوان یک آشپز اجرایی یا به عنوان یک آشپز شیرینی، SDCI ارائه می دهد یک برنامه جامع در هر دو رشته.

هر دو برنامه آشپزی و شیرینی ما در سراسر اصول مشابه ساخته شده اند: کلاسهای کم، مشاوره حرفه ای از مدرسان آشپز گواهی ما، و دست در آموزش برای یادگیری مهارت ها و تکنیک های مناسب شما نیاز به موفقیت در هر محیط آشپزخانه ریز ناهار خوری . هر دو برنامه از کلاس های درس از جمله ایمنی / بهداشت و کارآفرینی تشکیل شده است. هر دو برنامه 80٪ از دوره خود انجام شده در کلاس درس آشپزخانه که به معنی زمان بیشتری به کارشناسی کارشناسی ارشد تکنیک های خود را. آنها همچنین هر دو پایان با یک برنامه Externship که در آن شما فرصت کار در آشپزخانه یک رستوران ناهار خوری، رفت و آمد مکرر، هتل، و یا شرکت غذا خوب برای 220 ساعت داشته باشد.

کمیسیون روش آشپزی

مورد پسند آشپزخانه

پیشرفته و حرفه ای دیپلم در برنامه آشپزی آشپزی کمیسیون نشان دهنده نقطه اوج سال تحقیق و توسعه برنامه های برخی از بهترین مربیان آشپزی در کشور است. بر اساس روش های اثبات شده آموزش آشپزی و ترکیب تفکر فعلی در چگونه مردم یاد بگیرند، روش کمیسیون منجر سرآشپزها مشتاق از طریق یک سری منطقی تر از دوره های. این یک استراتژی آموزشی است که حس می کند بیشتر است. هر دوره در سری به طور طبیعی منجر به بعد و متکی به ناچار در قبل.

این یک برنامه دست در (80٪ از مطالعات خود را در آشپزخانه) است. ما باور داریم که دانش آموزان آشپزی بیشتر کار در آشپزخانه، با محصول یاد بگیرند. در SDCI، هر دانش آموز غذایی هر روز آماده - بدون مبارزه برای فضای آشپزخانه و یا منابع با دیگر دانش آموزان. و دوباره، شما تکنیک ها و نه دستور العمل یاد بگیرند. با یک فرمان از تکنیک های بنیادین، دانش آموزان کمیسیون می تواند تقریبا از هر کتاب آشپزی، به جای تعداد محدودی از غذاهای از یک کتاب آشپزی آموزش داده اجرای هر دستور غذا.

مرور درس

ما در برنامه درسی آشپزی حدود سه توالی دوره اصلی طراحی کرده ایم: 1. مجموعه سخنرانی مقدماتی: این سری از دوره های دانش آموزان به مفاهیم آشپزخانه، کسب و کار، و تئوری که آنها را در طول برنامه مطالعه معرفی می کند.

  1. آزمایشگاه سری: بیش از 80 درصد ترم خود را برگزار خواهد شد در آشپزخانه / کلاس درس. شما اولین مفاهیم ساده خواندن و آماده شدن صفحات ساده است که تبدیل خواهد شد به تدریج بیشتر به چالش کشیدن شما به عنوان.

  2. Externship: در پایان برنامه خود را، شما مهارت های خود را در یک آشپزخانه حرفه ای زندگی می کنند تحت سرپرستی یک آشپز اجرایی با تجربه، متعهد به گسترش آموزش و پرورش خود استفاده کنید.

در سخنرانی مقدماتی سری شما را به مفاهیم در حرفه ای، نظریه عطر، طعم، ایمنی و بهداشت، و کسب و کار معرفی می کنیم. این موضوع پایه و اساس که در آن ما بقیه برنامه درسی خود را و است که شما را در آزمایشگاه به کار خواهد ساخته شده است تشکیل می دهد.

علاوه بر کار بر روی روش پخت و پز خود را، در آزمایشگاه شما نیز در مفاهیم در کسب و کار، ایمنی / بهداشت و نظریه عطر و طعم است. با مطالعه این موضوعات در آشپزخانه، کار با محصول واقعی، شما بهتر خواهد شد درک چیزهایی مانند منوی هزینه. فقط SDCI ارائه می دهد این منحصر به فرد - و موفق - روش آموزش آشپزی.

تنها چیزی که ما می تواند شما را در محوطه دانشگاه ارائه نمی تجربه در دنیای واقعی است. هیچ چیز نمی تواند جای یک آشپزخانه شلوغ و یک اتاق ناهار خوری پر از شام گرسنه و خواستار است. این برنامه Externship در SDCI است دانش آموزان با بسیاری از بهترین رستوران ها در جهان قرار داده - که توسط میچلین و دیگر راهنماهای در سطح جهانی، رستوران ها قرار گرفت. هیچ مدرسه آشپزی ارائه می دهد فرصت بهتر از SDCI.

عطر و طعم و کسب و کار

اجرایی آشپز باید بیش از فقط بهترین آشپز در آشپزخانه باشد. آشپز باید درک 'چگونه و به همین دلیل از عطر و طعم و باید بدانید که چگونه به طبخ، نه فقط خوب است، اما سودآوری.

تنها برنامه درسی کمیسیون آموزش شما را در پیچیدگیهای از عطر و طعم، چگونه آنها را با فیزیولوژی بدن انسان در تعامل است. به شما خواهد آموخت برای تعامل با پخت و پز خود را، نه فقط حس چشایی، اما همه پنج حواس رستوران - حتی لمس و شنوایی.

با ترکیب درک خود را برتر از روش پخت و پز با درک درستی از اصول کسب و کار در کار در آشپزخانه حرفه ای، شما در زندگی حرفه ای خود را بهتر خواهد شد و صعود به صفوف به سرعت.

این فرایند را برای پذیرش به موسسه آشپزی سن دیگو دقیق است. ما آن را طراحی به اطمینان حاصل شود که تنها دانش آموزان متعهد ترین شرکت در برنامه های ما - و در نتیجه تضمین می کند که همکلاسی خود را به عنوان به مطالعات خود را متعهد به عنوان شما را به شما می باشد.

همانطور که برای معیارهای پذیرش:

  • نشان دادن اشتیاق خود را برای مطالعات آشپزی خود را و تعهد خود را به کسب و کار.
  • نشان دادن تمایل خود را برای تکمیل برنامه.

ما این چیزها در مورد شما با خواندن رزومه کاری خود را، نامه خود را از مرجع، و بیانیه ماموریت خود را یاد بگیرند - اما مهمتر از همه، ما در مورد شما در مصاحبه آشپز خود را یاد بگیرند. این مصاحبه فرصت خود را به ما بگویید که شما و برای بیان که چرا شما می خواهید برای شرکت موسسه ما است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط San Diego Culinary Institute »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
8 - 11 
پاره وقت
تمام وقت
Price
23,556 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019