چینی عمومی (30 ساعت / هفته)

MY Chinese Study

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چینی عمومی (30 ساعت / هفته)

MY Chinese Study

فشرده چینی 30

فشرده چینی 30 برای کسانی که دانش آموزانی که می خواهم به مطالعه چینی در طی یک دوره کوتاه از زمان طراحی (6 ساعت / روز، دوشنبه تا جمعه) و پوشش می دهد چهار مهارت (صحبت کردن، خواندن، گوش دادن و نوشتن) و همچنین دستور زبان، واژگان و توسعه تسلط. این در دسترس است تمام طول سال و در تمام سطوح از مبتدی تا مهارت ارائه شده است. این دوره فشرده ترین مطالعه چینی من است. این در دسترس است تمام طول سال و در تمام سطوح از مبتدی تا مهارت ارائه شده است. علاوه بر این، کتاب درسی و تدریس مواد توسط تیم علمی MY مطالعه چینی ویرایش شده است.

چه کسی است آن را مناسب برای؟

دانش آموزان در خارج از کشور و یا مبتدیان که می خواهید به یادگیری پایه چینی یا به طور موثر بهبود خود چینی موجود است.

آیا فشرده سمت راست البته چینی برای شما؟

البته شما کمک خواهد کرد به:
 • بیشتر بدانید عبارات روزانه عملی چینی
 • بهبود سلامت روانی خود را
 • میزان کلی خود را از چینی و درک درستی از زبان چینی
 • توسعه فرهنگ لغت خود را در اطراف موضوعات مورد علاقه به طور کلی که مربوط به زندگی روزمره
 • توسعه چهار مهارت زبان: گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن
 • اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ چینی بیاموزید

آنچه شما به مطالعه و بررسی؟

به عنوان یک دانشجوی زیر یک دوره فشرده چینی، شما سطح خود را از چینی بهبود به شما به عنوان مطالعه زمینه های مختلف از جمله زبان دستور زبان، واژگان و تلفظ. شما توسعه چهار مهارت زبان عمومی از گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن، و همچنین در حال توسعه تسلط خود را در اطراف موضوعات مورد علاقه به طور کلی.

چرا یک برنامه بسته کتاب نیست؟

اگر شما رزرو دوره با مطالعه چینی من، ما می توانید محل اسکان و انتقال از فرودگاه و همچنین ترتیب. هدف ما ایجاد یک راحت و احساس-در-سهولت محیط یادگیری را برای شما.

چگونه به اتاق رزو کنید؟

برو به صفحه خانه ما → رزرو → فشرده چینی 30 → اقامتگاه / هتل (یا جست و خیز) → فرودگاه میدارد (و یا جست و خیز) → ارسال ثبت نام

سطح

سطح مبتدی این سطح شروع می شود از Hanyu پینیین یادگیری، پس از آن به گوش دادن پایه، صحبت کردن، خواندن و نوشتن.شما قادر خواهید بود به مکالمات ساده با مردم چین در مورد موضوعات زندگی روزمره. سطح 1 در این سطح، به شما خواهد شد 250 کلمه استفاده می شود، 25 الگوهای جمله و 150 جمله در استفاده مشترک در یادگیری، که شما را قادر به معرفی خود، نظم رستوران و با خدمتکاران خانه خود و غیره سطح 2 شما 350 کلمات جدید، 35 الگوهای جمله و 200 جملات در استفاده مشترک یادگیری ارتباط برقرار کنند. شما می توانید آرزوها و الزامات مربوط به مواد غذایی، haircutting و غیره بیان می شود و قادر به بحث در مورد برنامه های آینده. سطح متوسط ​​این سطح به طور عمده در مورد صحبت چینی مورد استفاده در ارتباطات روزانه است. شما می توانید روان با مردم در مورد موضوعات مختلف در شرایط مختلف ارتباط برقرار کند. سطح 3 شما 300 کلمه جدید، 45 الگوهای جمله و 250 جملات در استفاده مشترک یاد بگیرند. شما خواهید آموخت که برای بیان احساسات خود و موقعیت های زندگی توصیف می کنند.سطح 4 شما ادامه خواهد داد به گسترش فرهنگ لغت خود. در این سطح، به شما خواهد شد 350 کلمات، 55 الگوهای جمله و 300 جملات در استفاده مشترک یاد بگیرند. شما می توانید برای بیان نظرات در کارهای مختلف و آشنایی بیشتری با فرهنگ چینی تبدیل خواهد شد. سطح پیشرفته شما واژگان خود را گسترش و بهبود سلامت روانی در گفتاری چینی به تاریخ همتراز با زبان مادری. همچنین شما می خواهد بیشتر آشنا با فرهنگ چینی و تبدیل به جامعه است. سطح 5 شما 400 کلمه جدید، 70 الگوهای جمله و 350 جملات در استفاده مشترک یاد بگیرند. اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از کلمات مرتبط و همچنین چگونه برای بیان نقطه نظر شما سطح 6 نظر. شما حدود 500 کلمه، 80 الگوهای جمله و 400 جملات در استفاده مشترک یادگیری یاد بگیرند. همچنین شما می خواهد بیشتر در مورد فرهنگ چینی، آداب و رسوم و عادات محلی یاد بگیرند.سطح مهارت نزدیک به زبان مادری، به شما خواهد آموخت به استفاده از زبان عامیانه و اصطلاحات. سطح 7 شما خواهید آموخت که استفاده مشترک از اصطلاحات، عبارات و زبان عامیانه، و به خواندن روزنامه و کتاب در چین است. سطح 8 نگه دارید تا با زبان مادری به هنگام بحث اخبار و رویدادهای جاری و بیان دیدگاه ها و نظرات بر روی آنها.

جزییات دوره

 • سطح ارائه شده: مبتدی تا مهارت (سطح 1 سطح 8)
 • تعداد دانش آموزان: 2 - 6
 • جنس: "من چینی کلاس درس"، "کوتاه مدت و ملایم چینی"، "Boya برای چینی" و "مکالمه چینی 301"
 • روز شروع: هر دوشنبه
 • بار درس: دوشنبه به جمعه (09:30 am-12:30pm&1:30-4:30pm)
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
چین - Beijing, Beijing
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
چین - Beijing, Beijing
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات