کارآفرینی، نوآوری و کسب و کار در اسرائیل - برنامه ترم بهار

Tel Aviv University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارآفرینی، نوآوری و کسب و کار در اسرائیل - برنامه ترم بهار

Tel Aviv University

در باره

آیا شما برای یک حرفه جهانی آماده هستید؟ بیا به TAU بین المللی بروید و به برنامه کارآفرینی، نوآوری و کسب و کار ما بروید تا دروازه ای برای زندگی جهانی خود باز کنید. ما در هر کلاس در کلاس و اتصالات مناسب برای تنظیمات در خارج از کلاس ارائه می دهیم. این برنامه شما را با تجربه دنیای واقعی، دانش کارآفرینی و راهنمایی حرفه ای که به شما کمک می کند، به شما ارائه می دهد. با انتخاب تحصیلات در وسط خاورمیانه، در کشوری که به عنوان سرزمین مقدس شناخته می شود و با زندگی در تل آویو، سرمایه مالی و تکنولوژیکی اسرائیل، شما در دنیای مدیران نوآورانه قرار می گیرید و شرکت های دنباله دار

به دانشجویان بازرگانی اسراییلی و بین المللی مراجعه کنید، زیرا طبقات تحصیلات و حرفه ای های کسب و کار پیشرو اسرائیل را به زبان انگلیسی تدریس می کنید. علاوه بر دوره های اصلی، شما نیز از کلاس های زبان عبری برای تضمین راحتی و غوطه ور شدن اجتماعی برخوردار خواهید شد.

این برنامه با همکاری دانشکده مدیریت دانشکده TAU اداره می شود. مدرسه مشهور جهان، دانشجویان را با روش ها و مهارت های لازم برای موفقیت در دنیای کسب و کار امروز آماده می کند.

این برنامه توسط مرکز کارآفرینی StarTau، سازمان غیر انتفاعی TAU که آموزگاران و کارآفرینان مشتاق را آموزش می دهد و آنها را به کسب و کارهای اسرائیلی متصل می کند، حمایت می شود.

برنامه تحصیلی

دانشجویان دوره های اصلی زیر را اضافه می کنند، به علاوه دو دوره انتخابی از کاتالوگ تحصیلی خارج از کشور TOU.

دوره های زیر اجباری هستند:

 • کارآفرینی از AZ - خانم Maayan knafo 1221.8000.01
 • نوآوری - نظریه و تمرین - Dr. Eyal Binyamin 1221.8004.01
 • مدیریت پروژه پروژه - دکتر Vered Holzmann 1221.8007.01

موارد زیر از دوره های آموزشی TAU در خارج از کشور توصیه می شود:

 • اخلاق کسب و کار - دکتر S. Smila-Sened 2120.0100.03

به غیر از کلاس ها، شما نیز فرصتی برای بازدید و تور از شرکت های مختلف اسرائیلی و شروع در سفرهای منظم سازمان یافته خواهید داشت. این به کلاس و دنیای حرفه ای کمک می کند و به شما نشان می دهد که چرا اسرائیل به عنوان کشور راه اندازی شناخته می شود. شما همچنین راهنمایی های مستمر از StarAU را دریافت خواهید کرد و همچنین می توانید نیروی کار را از داخل با استفاده از قرار دادن کارآموزی تجربه کنید، این گزینه ها جایگزین یک کلاس از برنامه درسی خواهد شد.

هزینه ها

 • هزینه درخواست *: 60 دلار
 • هزینه تحصیل: 9،250 دلار
 • Ulpan: 1،450 دلار
 • مسکن: 3000 دلار
 • مجموع **: $ 13،760

* هزینه درخواست غیر قابل استرداد است

** قیمت ها برای تأییدات در طی مهلت ذکر شده مربوط می باشند. قیمت مسکن گذشته از مهلت ممکن است بالاتر باشد

تحصیلات شامل هزینه های تحصیلی، دسترسی به کتابخانه های دانشگاهی، سفرهای علمی در طول سال، بیمه درمانی و عضویت در اتحادیه دانشجویی است.

کمک هزینه تحصیلی

TAU International متعهد به ایجاد آموزش برای همه دانش آموزان است، صرف نظر از زمینه های مالی خود. منابع مالی متعددی در دسترس هستند، از جمله کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر نیاز، برنامه های پرداخت تاخیری و بورس تحصیلی خارجی و داخلی. شما می توانید بورس تحصیلی خود را با توجه به مبانی خاص خود در اینجا مشاهده کنید. شما همچنین می توانید اطلاعات دقیق تر را در اینجا پیدا کنید، ما از شما تشویق می کنیم که درخواست کنید.

این برنامه همچنین توسط ماسا اسرائیل سفر (یک پروژه مشترک دولت اسرائیل و سازمان یهودی برای اسرائیل) حمایت می شود، کمک های مالی و بورس تحصیلی برای کسانی که واجد شرایط هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست، لطفا از ماسا اسرائیل دیدن کنید.

پذیرش

این برنامه به طور کلی برای کسب و کار، مهندسی، اقتصاد و یا دانشجویان علوم که حداقل یک سال تحصیل را گذرانده اند. دانش آموزانی که علاقمند به پیوستن به این برنامه هستند و مطالعات خود را در زمینه های دیگر نیز تمرکز می کنند، همچنین می توانند درخواست کنند.

این برنامه در حال حاضر تنها در طول semester بهار ارائه می شود؛ تاریخ برنامه ها از اواسط ماه ژانویه تا اواخر ماه می باشد.

شایستگی

برنامه های تحصیل در خارج از کشور در TAU International برای دانشجویان مقطع کارشناسی پذیرفته شده در موسسات عالی تحصیلی خارج از اسرائیل باز هستند. به طور کلی حداقل GPA 80 در مقیاس 100، 3.0 در مقیاس 4.0 یا معادل آن اعمال می شود.

مورد نیاز Ulpan

دانش آموزانی که در زبان عبری نوشته شده و سخنرانی بسیار مهارت نداشته باشند، مستلزم ثبت نام در یک دوره عبری فراگیر به نام Ulpan قبل از شروع ترم هستند. در صورت درخواست برنامه تحصیلی در خارج از کشور، به طور خودکار به برنامه Ulpan مربوط (یا تابستان یا زمستان) پذیرفته خواهید شد، مگر اینکه با درخواست شما مدارک زبان عبری را ارائه دهید.

فرآیند برنامه

برنامه های کاربردی به صورت آنلاین ارائه می شوند یک برنامه کامل شامل ارسال تمام اسناد مورد نیاز در یک پیوست به برنامه آنلاین است.

پذیرش رولینگ: برنامه های کاربردی پس از تکمیل بررسی می شوند و شما با تصمیم پذیرش به عنوان هدف مورد نظر می توانید تماس بگیرید. در برخی موارد با شما تماس گرفته خواهد شد تا مصاحبه ای را انجام دهید که می تواند به صورت شخصی در تل آویو یا از طریق تلفن یا اسکایپ برگزار شود.

اسناد برنامه

 • رونوشت رسمی از تمامی موسسات آموزش عالی شامل یک نسخه از هر دیپلم دریافت شده است.
 • مقاله شخصی
 • مقاله شخصی شما کمیته پذیرش را فراهم می کند تا این فرصت را برای شناختن شما از شما بگیرد: منافع علمی، تجربه زندگی و شخصیت شما. پیشنهادات مقاله در برنامه آنلاین ظاهر می شود؛ ما به شدت توصیه می کنیم نوشتن و صرفه جویی در مقاله خود را در یک سند جداگانه قبل از ارسال آنها
 • دو نامه توصیه
 • تسلط فرماندهی انگلیسی: تمام متقاضیان باید مهارت زبان انگلیسی خود را با امتحان TOEFL یا IELTS تأیید کنند. امتحانات قبل از مهلت ثبت نام باید انجام شود و نمرات رسمی باید توسط اداره تست به طور مستقیم به دفتر بین المللی TAU ارسال شود. آزمون TOEFL بین المللی شامل 7704 است. آزمون TOEFL (نمره حداقل: 582 نوشته شده، 223 رایانه ای یا iBT 89) آزمون آیلتس (حداقل امتیاز: 6.5). استثنا: دانش آموزانی که تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود در استرالیا، کانادا، بریتانیای کبیر، ایرلند، نیوزیلند یا ایالات متحده انجام داده اند از این الزام معاف هستند. توجه داشته باشید که دانش آموزانی که در یکی از این کشورها متولد شده اند اما در سایر نقاط تحصیل کرده اند، هنوز نیاز به رعایت الزامات مهارت انگلیسی برای تکمیل درخواست خود را دارند.
 • گواهی صلاحیت زبان عبری، در صورت لزوم
 • فرم اعلامیه بهداشت
 • فرم پزشکی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,250 USD
Locations
اسرائيل - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
اسرائيل - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات