Read the Official Description

برای شرکت در یک روز کاری 28 روزه هیجان انگیز به ما بپیوندید و خلاقیت، ابتکار و مهارت های رهبری خود را با یادگیری در مورد راه اندازی کسب و کار در یکی از فضاهای نوآورانه ترین کمپانی در شهر، گسترش دهید. سرمایه گذاری در آینده شما یادگیری یک سبک کارآفرینی و تبدیل شدن به فوق العاده کارآمد. سفر به دوبلین به یکی از پایتخت های کارآفرینی در اروپا به فیس بوک و گوگل تبدیل شده است. کارآموزی ترکیبی ترکیبی از تحصیل در خارج از کشور و تجربه کاری در یک محیط راه اندازی.

کارگاه ترکیبی StartUp

ما معتقدیم برنامه های کارآموزی باید بیش از تجربه کاری باشد، به همین دلیل است که کارآمدی ماژول هیبرید شروع کار را برای تمرکز بر توسعه مهارت های کارآفرینی کلیدی در جهان از StartUp ها توسعه داده ایم. برنامه نوآورانه ما، تجربه کاری را در یکی از فضاهای کارآفرینانه کمپوت در دوبلین با تمرین عملی در مورد چگونگی ایجاد یک ایده کسب و کار امکان پذیر می سازد و آن را به بازار با حداقل خطر و سرمایه گذاری متصل می کند. با مربی شخصی، تمرین دستی و بازخورد عالی می توانید به ما اطمینان دهید که یک برنامه ای مناسب برای شما فراهم کند.

کارآموزی راه اندازی ترکیبی چیست؟

در Corkscrew ما احساس می کنیم که ارائه دهندگان کارآموزی تعهد دارند تا کارآموزان را به ظرفیت کامل خود توسعه دهند و این تجربه بیش از یک نام سازمان در یک رزومه باشد. از سال 2011 ما یک برنامه منحصر به فرد که با استفاده از تجربه کار عملی و آموزش راه اندازی برای ایجاد بهترین ویژگی های حرفه ای و شخصیت شرکت کنندگان در محیط های کارآفرینی، در حال توسعه است. ما می خواهیم به شما نشان دهیم که شروع کسب و کار برای همه است. مهارت های حیاتی که شما در هنگام شروع یک سرمایه گذاری در کسب و کار یاد می گیرید می تواند در تمام جنبه های زندگی کار، بدون توجه به اینکه آیا شما برای اشتغال، تحصیل یا کارآفرینی محدود می شوید، اعمال می شود.

آموزش شروع به کار

برنامه آموزش ابتدایی معتبر در اتحادیه اروپا، شما را از طریق یک سفر کارآفرینانه از چگونگی جرقه ایده ای که ابتدا خلاقیت را برای آزمایش کسب و کار امکان پذیر می کند و با حداقل منابع کیک استارت می گیرد، می برد. ما از آخرین مفاهیم و نظریه ها با چالش های عملی برای توسعه مهارت های اصلی حرفه ای راه اندازی شده از جمله حل خلاقانه، ابتکار و مهارت های رهبری استفاده می کنیم. آموزش شروع به کار معرفی کامل در دنیای کارآفرینی است و شما را به دنیای منحصر به فرد و نوآورانه تفکر Corkscrew معرفی می کند.

تجربه کاری

تجربه کار در زمان واقعی مهمترین عنصر از کارآموزی سنتی است، بنابراین در دوره کارآموزی شروع به کار ما، ما اطمینان حاصل می کنیم که شما فتوکپی را می گیرید و تنها در پروژه های کسب و کار اصلی برای کسب و کارهای مورد نظر ما کار می کند. همانطور که همه مشاغل ساکن در محل برگزیده انتخاب شده اند، فرصت این را دارید که نه تنها با کسب و کار انتخابی خود کار می کنید، بلکه شبکه ای را با صاحبان کسب و کار و کارآفرینان از طیف وسیعی از صنایع و بخش های مالی و مد کسب خواهید کرد.

فضای Coworking

برای هر چیزی که برای رشد و شکوفایی شما نیاز به محیط کامل داشته باشید، به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم تمام تمرین های هیبرید شروع کار ما را از فضاهای خلاقانه ای در برخی از شهرهای بزرگتر کارآفرینانه اجرا کنیم. تنوع ساکنان و انرژی از فضاهای کاری انتخاب شده، محل ایده آل برای تحریک تفکر خلاق و فرصت های راه اندازی در حالی که در برنامه فراهم می کند. شما فرصتی برای دسترسی به شبکه و یادگیری از کارآفرینان با تجربه و متخصصان کسب و کار در بخش های متنوع خواهید داشت.

در زمان آزاد شما

خارج از این برنامه، شرکت کنندگان ما اغلب دوست دارند تجربه خود را با بازدید و تجربه در ایرلند ترکیب کنند. در حالی که شما در طول هفته به سختی کارهای خود را بر روی چالش های خلاقانه انجام می دهید، به یاد داشته باشید که تعطیلات آخر هفته شما هستند و شما آزاد هستید که هر جا که دوست دارید سفر کنید. هر آنچه که شما تصمیم می گیرید، مربیان Corkscrew خوشحال هستند که با هر برنامه سفر ایجاب می کنند. پس چرا وقت کم نداریم و بهترین فرهنگ ایرلندی را تجربه می کنیم؟

آمار برنامه

  • 28 روز کارآموزی راه اندازی ترکیبی در خارج از کشور در دوبلین، ایرلند
  • مناسب برای هر کسی که علاقه مند به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار است
  • مهارت های حیاتی مورد نیاز برای اشتغال، کارآفرینی و آموزش بیشتر را یاد بگیرید
  • مناسب برای هر گونه تمرکز حرفه ای از جمله مهمان نوازی، کسب و کار، گردشگری، منابع انسانی و بازاریابی
  • شرکت کنندگان گذشته ما به طور کامل بازخورد مثبت و امتیاز کلی تجربه 3/98٪
  • پشتیبانی بلند مدت در دسترس برای کسانی که به کارآفرینی می روند
  • تجربه سفر سرگرم کننده و سرگرم کننده برای نامزدهای تمام زمینه ها

آموزش کمپ StartUp

هر روز از تمرین شروع مجدد ترکیبی، چالش های جدید و تجربیات عملی را از طریق عناصر آموزش راه اندازی شامل طیف وسیعی از فعالیت های مختلف، بازی ها، کارگاه ها، سخنرانی ها و سایر تمرین های خلاقانه به منظور تفکر و یادگیری موثر به ارمغان می آورد. رویکردی که ما انجام می دهیم این است که تا آنجا که می توانیم تجربه کسب و کار عملی را با کسب و کار ارائه دهیم و رویکرد بسیار منحصر به خود را به دوره های دیگر کسب و کار می رسانیم. بعضی از تمرینات توسط مربی هدایت می شود، در حالی که دیگران تاکید زیادی بر گروه و یادگیری خود دارند. آماده باشید که چیزهای جدیدی را امتحان کنید، اشتباهات را انجام دهید و در طول راه یاد بگیرید!

تجربه کاری

در هر نوع تجربه کاری مربوط به کارآموزی، بخش مهمی از فرآیند یادگیری و توسعه است، در دوره کارآموزی ما شروع به کار، کارکنان کمپین را برای کار پروژه ای که مشارکت کنندگان را در یک تجربه واقعی در دنیای واقعی تجربه می کنند، انتخاب می کنیم. ما فتوکپی، قهوه و وظایف عمومی را که به طور معمول به کارفرمایان اختصاص داده شده است حذف کرده ایم و آنها را با کار پروژه مشتری که تجربه کاری ملموس برای رزومه شما را فراهم می کند، جایگزین کردیم. شما در مدت 4 هفته در کمیته های کوچک برای مشتریان انتخاب شده خود کار خواهید کرد و حس واقعی مالکیت کار کامل را به دست خواهید آورد.

چه چیزی را توسعه خواهی داد

تجربه مشاوره با نحوه کار با مشتری از طریق ایجاد ارتباطات تجاری قوی برای درک عناصر کلیدی کسب و کار خود آشنا شوید. شما اعتماد به نفس در برخورد با متخصصان کسب و کار با تجربه و بهبود توانایی های شبکه را افزایش خواهید داد. مدیریت پروژه یادگیری مهارت های مدیریت پروژه پروژه پایه، از جمله برنامه ریزی، مدیریت زمان، ارتباطات و کار به مهلت. مهارت های فنی مهارت های فنی مورد نیاز برای انجام پروژه کار زمان واقعی را از طریق تجزیه و تحلیل رقبای و اهداف مشتری به توسعه و مشاوره در جستجوگرها و کمپین های بازاریابی آنلاین یاد بگیرید. رزومه و نام تجاری خود را بهبود بخشیدن به مهارت های حرفه ای خود را و یادگیری قابلیت های حیاتی کار و فن آوری شبکه است که کمک خواهد کرد که شما را از رقابت از جمله افزایش رزومه خود و درک چگونگی ترویج نام تجاری خود را.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
مارس 2019
ژوئن 2019
Duration
28 
تمام وقت
Price
1,950 USD
یا 3450 دلار با محل اقامت 4 هفته و انتقال فرودگاه.
By locations
By date
Start Date
مارس 2019
Application deadline
Start Date
ژوئن 2019
Application deadline
Start Date
جولای 2019
Application deadline

مارس 2019

ژوئن 2019

جولای 2019