توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشجویان اقتصاد تجزیه و تحلیل سیستم های به تولید و توزیع کالاها و خدمات به گروه ها و افراد یاد می گیرند. دانش آموزان یاد به درک و موضوعات مختلف مانند اشتغال، تورم، چرخه کسب و کار، رشد اقتصادی، بازار، تولید، توزیع، دستمزد، سود، نرخ بهره، پول، مالیات، رقابت، انحصار، تجارت بین المللی، تاریخ اقتصادی، عمومی توضیح سیاست، و بیشتر.

در کالج رودخانه سبز شما ممکن است مطالعات خود را با در نظر گرفتن دوره ای که آماده شما را به "عمده آماده" و انتقال به یک دانشگاه آغاز خواهد شد. در حالی که شما در حال گرفتن پیش شرط عمده خود را در درجه انتقال خود را، شما می توانید انتخاب خود را توزیع و اعتبارات انتخابی برای دستیابی به اهداف آموزشی و منطقه مورد علاقه خود تمرکز کنید.

توصیف دوره

اقتصاد (اقتصاد)

اقتصاد 100 اصول اقتصادی و نرم افزار (5)

البته بررسی کلی تاکید اصول اساسی تجزیه و تحلیل اقتصادی و برنامه های کاربردی خود را به مشکلات فعلی و مسائل اجتماعی است. در درجه اول برای دانش آموزان در کسب و کار و اقتصاد رشته و قصد به اقتصاد 200 در نظر گرفته شده. پیش نیاز: واجد شرایط برای ENGL 099 و یا اجازه استاد. ارضا نیاز برای مدرک علوم اجتماعی AA.

اقتصاد 101 اقتصاد مسابقه (5)

مطالعه از کمبود، رقابت، هزینه ها، قیمت و سود با توجه خاص به منابع، اتحادیه ها، کسب و کار و دولت است. پیش نیاز: واجد شرایط برای ENGL 099 و یا اجازه استاد. ارضا نیاز برای مدرک علوم اجتماعی AA.

اقتصاد 194 مباحث اقتصاد ویژه (1-5)

تمرکز بر روی یک موضوع خاص مانند تورم، بیکاری، رشد جمعیت، آلودگی محیط زیست، انرژی، مالیات، تبعیض، فقر، جنایت، مراقبت های بهداشتی، یا انرژی است. گاهی اوقات، یک دوره واحد ممکن است چند از این موضوعات را پوشش میدهد. شامل سخنرانی، کلاس و بحث های گروه های کوچک، و ارائه دانش آموز. دانش آموزان با استفاده از مفاهیم اقتصادی در ارائه البته. پیش نیاز: واجد شرایط برای ENGL 099 و یا اجازه استاد.

اقتصاد 298 مستقل مطالعه اقتصاد 1 (5)

را قادر می سازد دانش آموزان به صورت جداگانه به دنبال منافع خاص و یا فرصت ها در اقتصاد تحت هدایت مربی. پیش نیاز: حداقل یک دوره سطح 200 در اقتصاد و کسب اجازه استاد.

اقتصاد 299 مستقل مطالعه اقتصاد 2 (5)

را قادر می سازد دانش آموزان به صورت جداگانه به دنبال منافع خاص و یا فرصت ها در اقتصاد تحت هدایت مربی. پیش نیاز: حداقل یک دوره سطح 200 در اقتصاد و کسب اجازه استاد.

اقتصاد و 201 میکرو اقتصاد (5)

ادامه تجزیه و تحلیل مشکلات مربوط به کمبود، انتخاب، رقابت، و هزینه. بررسی اصول اساسی و مدل های اقتصاد خرد و کاربرد آنها به مسائل و مشکلات معاصر است. در درجه اول برای دانش آموزانی که در نظر گرفتن دوره اضافی نیاز دانش کار نظریه اقتصاد خرد. پیش نیاز: اقتصاد و 202 و واجد شرایط برای ENGL و 101؛ و یا اجازه استاد. ارضا نیاز برای مدرک علوم اجتماعی AA.

اقتصاد و 202 اقتصاد کلان (5)

معرفی استدلال اقتصادی. سوال اساسی اقتصادی مربوط به صرفه جویی، رقابت و ارز را پوشش می دهد. همچنین اقتصاد کلان و سوالات مربوط به تعیین درآمد ملی، تولید، اشتغال و سطح قیمت ها را پوشش می دهد. پیش نیاز: واجد شرایط برای ENGL و 101 و ریاضی 147؛ و یا اجازه استاد. ارضا نیاز برای مدرک علوم اجتماعی AA.

رودخانه سبز

رودخانه سبز - یک رهبر در انتقال به دانشگاه

ما برنامه انتقال 2 + 2 به دانش آموزان ارائه می دهد یک فرصت برای شروع درجه کارشناسی چهار ساله خود را. برنامه انتقال دوره معادل دو سال اول یک مدرک دانشگاهی فراهم می کند. دانش آموزان می توانند دو سال در کالج رودخانه سبز، پس از انتقال به یک دانشگاه برای تکمیل مدرک چهار ساله است.

واسه چی

دانش آموزان ما به بسیاری از دانشگاه های جهان بالا 100 * پذیرش، به عنوان توسط دانشگاه شانگهای حمل و نقل قرار گرفت، از جمله:

دانشگاه براون، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، دانشگاه کرنل، دانشگاه هاوایی در اقیانوس آرام، دانشگاه ایندیانا، دانشگاه جانز هاپکینز، دانشگاه ایالتی اوهایو، دانشکده طراحی پارسونز، موسسه پرات، دانشگاه پوردو، دانشگاه ایالتی سن خوزه، دانشگاه سیاتل، دانشگاه تافتس، دانشگاه برکلی، UC سانتا باربارا، UCLA، UNC - چپل هیل، دانشگاه میشیگان، دانشگاه مینه سوتا، دانشگاه اورگان، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، دانشگاه تگزاس در آستین، دانشگاه ویرجینیا، دانشگاه واشنگتن، دانشگاه ویسکانسین ایالت واشنگتن دانشگاه * توجه: پذیرش دانشجو در دانشگاه های انتخابی بسیار رقابتی است.

دانشجویان بین المللی کالج رودخانه سبز به صدها دانشگاه در سراسر ایالات متحده پذیرفته شده اند. دانش آموزان مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در رودخانه سبز به دست آوردن و انتقال به دانشگاه برتر به عنوان جونیورز سال سوم. پذیرش تضمین شده نیست، اما دانش آموزان ما در به دست آوردن ورود به دانشگاه های برتر بسیار موفق بوده است.

Greenriver

آموزش و پرورش مورد نیاز

به منظور به دست آوردن مدرک کارشناسی در ایالات متحده، همه دانش آموزان باید شرایط خاصی برای بزرگ خود و همچنین مورد نیاز آموزش و پرورش عمومی که نشان دهنده یک پایه و اساس یادگیری در زمینه های مختلف از جمله ریاضی، نوشتن، علوم، علوم اجتماعی و علوم انسانی کامل است. دانشجویان آزادی داده می شود را انتخاب کنید کلاس به انتخاب خود از دسته کلی. به عنوان مثال، در "علوم اجتماعی" دسته، دانش آموزان می توانند هر یک از موضوعات زیر را انتخاب کنید: جامعه شناسی، روانشناسی، علوم سیاسی، تاریخ، جغرافیا و دیگران است. دسته علوم انسانی شامل: هنر، گفتار، ارتباطات، زبان، موسیقی، فلسفه، و دیگران. علوم شامل: شیمی، زیست شناسی، فیزیک، نجوم، و دیگران.

چگونه کار می کند؟

بیش از 25 دانشگاه ها ارائه کرده اند مسیر انتقال به دانشگاه (UTP) گزینه ای برای هر دانش آموز است که به رودخانه سبز اعتراف کرد. تضمین صدق نمی کند به "نهفته" رشته های اصلی. این است که چگونه کار می کند:

1. درخواست برای رودخانه سبز

2. انتخاب یک دانشگاه - انتخاب دانشگاه را از لیست. دانشگاه در برنامه تیک بزنید. تنها یک دانشگاه را انتخاب نمایید. اطمینان حاصل کنید که دانشگاه شما را انتخاب کرده عمده خود را.

شما خواهید دانشگاه نامه پذیرش مشروط و یا بیانیه در همان زمان شما در نامه پذیرش رودخانه سبز دریافت دریافت خواهید کرد.

کلاس های نمونه برای رشته های محبوب:

طراحی هنری:

 • طراحی آغاز
 • طرح و رسم
 • رنگ و طرح
 • 3 بعدی طراحی
 • عکاسی دیجیتال
 • نقاشی، نقاشی، و تاریخ هنر
Greenriverدانش آموزان

رودخانه سبز می داند که چگونه مهم مسکن است برای موفقیت یک دانش آموز. این است که چرا کارکنان مسکن ما را به مایل اضافی به ارائه بهترین تجربه ممکن است با ارائه مراقبت، تجربه زندگی مثبت، امن و حمایتی آمریکایی است.

آپارتمان CORNER پردیس

تجربه زندگی دانشگاهی سنتی آمریکایی در پردیس گوشه آپارتمان (CCA)

دانش آموزان لذت بردن از یک راحت است، در محوطه دانشگاه محل. راحت، امکانات با کیفیت بالا؛ محیط مطالعه بسیار عالی. و فرصتی برای درگیر شدن و دوستان در جامعه دانشجویی حمایت از 340 دانش آموزان آمریکایی و بین المللی. دانش آموزان باید در زمان حرکت در 17 سال باشد.

مزایای زندگی در پردیس:

 • زندگی در پردیس مناسب است!
 • پیاده روی فاصله تا کلاس، کتابخانه، مرکز تناسب اندام، سالن ورزش و مرکز هنرهای نمایشی
 • مرکز جامعه که در آن شما می توانید ملاقات کنید و دوستان از سراسر جهان
 • بسیاری از در سایت فعالیت های دانشجویی
 • مناطق مورد مطالعه گروهی و خصوصی
 • آسان برای کار در فعالیت های دانشگاه درگیر158111581215813
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Green River College »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,900 USD
در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date