کاردانی در طراحی گرافیک

Henry Ford College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کاردانی در طراحی گرافیک

Henry Ford College

طراحان گرافیک افرادی که دوست دارند به خلاق، می توانید طرح و برقراری ارتباط ایده ها، و لذت بردن از دیدن طرح های خود را در برنامه های روزمره می باشد. این برنامه دیجیتال و هنر گرافیک در HFC طراحی شده است به پرورش توانایی خود را برای برقراری ارتباط ایده بصری و خلاقانه برای بسیاری از اهداف و سیستم عامل. پیشنهاد ما دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای موقعیت های طراحی در سطح ورودی، و همچنین به عنوان گواهی در تصویر و انیمیشن. برنامه ما شما را با اعتماد به نفس در کار خود را فراهم آورده است. توانایی طراحی حرفه ای برای چاپ، وب، و حرکت؛ و مهارت های لازم برای به دست آوردن اشتغال و یا انتقال به یک برنامه طراحی چهار ساله کالج / دانشگاه!

ما دوره در چاپ، جلویی طراحی وب، گرافیک، عکاسی دیجیتال، تصویر، و انیمیشن. شما تجربه با استفاده از نرم افزار و تجهیزات مورد استفاده در صنعت، از جمله فتوشاپ، Illustrator و InDesign به دست آورید. اگر شما به انگیزه، شما ممکن است قادر به دست آوردن کارآموزی در سازمان های شناخته شده مانند تیم دیترویت و یازاکی.

این برنامه فراهم می کند پایه جامع مطالعه، با تاکید بر توسعه مهارت های نظری، عملی، و فنی در زمینه طراحی گرافیک. این برنامه با استفاده دوره پیاپی است که ساخت و توسعه مهارت های در طیف وسیعی از طبقات استودیو. ارائه می دهد دوره در چاپ، جلویی طراحی وب، و حرکت های گرافیکی. دوره های انتخابی شامل می شوند به اضافه کردن تجربه در آهنگ های مرتبط مانند عکاسی دیجیتال، تصویر سازی، و انیمیشن. استخدام برنامه های کاربردی کامپیوتر و ابزار و همچنین تکنیک های طراحی به کمک به دانش آموز در توسعه طیف وسیعی از مهارت لازم را برای رقابت در این زمینه چند رسانه ای از طراحی گرافیک.

هدف برنامه

به ارائه یک پایه برای موفقیت در زمینه طراحی گرافیک از جمله چاپ، جلویی طراحی وب، و حرکت های گرافیکی، با ارائه تجربه با هر دو نرم افزار و تجهیزات مورد استفاده در صنعت. گیربکس به دانش آموزان به دنبال ورود به سطح کار طراحی و یا انتقال به یک برنامه طراحی و دیزاین 4 ساله.

نتایج یادگیری

 • درست و ارتباطات بصری برای پیام در نظر گرفته شده، از توسعه مفهومی به مصنوع نهایی با استفاده از طیف وسیعی از رسانه ها، هر دو سنتی و دیجیتال، برای خروجی نهایی هر دو چاپی و دیجیتال است.
 • ترکیب تحت تاثیر طراحی تاریخی و معاصر، هر دو دوره و طراح، در ایجاد راه حل های طراحی.
 • پیاده سازی درمان چاپی مناسب برای چاپ و ارتباطات دیجیتال. این شامل حروفچینی، خوانایی، و سبک و همچنین ارتباطات رسا.
 • طرح و اصلاح مفاهیم اولیه برای نتایج سنتی و دیجیتال و همچنین افکار مفهومی است.
 • نشان اصول و مبانی طراحی از طریق توسعه برنامه های کاربردی هر دو سنتی و دیجیتال.
 • درخواست تئوری رنگ به ایجاد راه حل های طراحی دیجیتال و سنتی، از جمله تصحیح رنگ و در حال توسعه واکنش های احساسی در نظر گرفته شده.
 • استفاده از فعلی اصطلاحات طراحی گرافیک و روش به عنوان پایه ای برای بحث و بررسی آثار طراحی، هر دو دانشجویی و حرفه ای.
 • ساخت بردار و شطرنجی فایل ها برای استفاده در چاپ، حرکت و نتایج دیجیتال است.
 • توسعه محیط کار دیجیتال و فرمت های فایل تخصیص یافته برای صرفه جویی در کار و همچنین برای توزیع خروجی نهایی، آماده شدن برای چاپ و یا انتقال فایل.
 • استفاده از نرم افزار صنعت در حال حاضر و تجهیزات.
 • توسعه و در حال حاضر مجموعه ای از پروژه برای استفاده در به دنبال یک موقعیت ورود به سطح و یا انتقال به یک برنامه درجه چهار سال.

مورد نیاز درجه خاص

همه دانش آموزان دریافت مدرک کاردانی مورد نیاز برای برآورده کردن نیازهای درجه خاص و آموزش و پرورش عمومی مورد نیاز. دوره های ذکر شده در مورد نیاز هسته و / یا دوره های پشتیبانی مورد نیاز نیز ممکن است به انجام برسانند درجه خاص و آموزش و پرورش عمومی مورد نیاز. دوره های توسعه (کسانی که شماره زیر 100) می تواند استفاده شود برای تحقق این شرایط.

توجه: این مسئولیت دانش آموز به بررسی کل فرم برنامه را قبل از ساخت انتخاب البته برای اهداف ثبت نام است. کالج توصیه می کند که دانش آموزان با یک مشاور یا مشاور خوبی در پیش از مهلت ثبت نام و قبل از ساخت انتخاب البته دیدار خواهد کرد.

مورد نیاز آموزش و پرورش عمومی

دوره های زیر در این برنامه مورد نیاز و برآورده آموزش و پرورش نتایج عمومی HFC برای این برنامه است. دانش آموزانی که برنامه خود را تغییر دهید نیاز به تایید در پیش است که آنها در حال تکمیل تمام دوره های مورد نیاز برای برنامه خاص خود را از مطالعه، از جمله دوره های آموزش عمومی اضافی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Detroit, Michigan
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Detroit, Michigan
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات