توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CULIN 111 اصول پخت و پز حرفه ای 1

(که قبلا آغاز آماده سازی مواد غذایی) 4 واحد هنرهای آشپزی 111 مقدمه و استفاده از اصول آماده سازی مواد غذایی برای مصرف کننده شده توسط حرفه ای فراهم می کند. البته بر دست در پخت و پز، مزه و ارزیابی به آموزش تکنیک های آشپزی حرفه ای. این دوره همچنین تنش چقدر مواد و فرآیندهای آشپزی تاثیر بگذارد نتیجه محصول می باشد.

سخنرانی 1.5 ساعت است. آزمایشگاه 7.5 ساعت است.

پیش نیاز: هیچ.

انتقال اعتبار: CSU

CULIN 112 اصول پخت و پز حرفه ای 2

4.0 واحد CULIN 112 ادامه هنر آشپزی 111 است. این معرفی و استفاده از اصول آماده سازی مواد غذایی است. البته بر استانداردهای تولید بالا، خدمات جذاب، استفاده از تجهیزات مناسب، و استفاده بهینه از زمان. این دوره همچنین تاکید ساده کار، نیاز تغذیه، و آماده سازی مواد غذایی تخصصی.

سخنرانی 1.5 7.5hours ساعت آزمایشگاهی.

پیش نیاز: CULIN 111 یا معادل آن.

انتقال اعتبار: CSU

CULIN 113 مراعات اصول بهداشتی نهادی برای خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی

3 واحد هنرهای آشپزی شیوه 113 مطالعات بهداشت آنها به عنوان فرد و مواد غذایی خدمات و مهمان نوازی عملیات اثر. این پیشگیری و کنترل مشکلات مواجه می شوند از طریق مهمان و کارکنان تجارب نظر می گیرد. مباحث عبارتند از: چگونه برای جلوگیری از و عوامل بیماری زا کنترل، شیوه های کنترل مواد غذایی سالم، حفاظت از مواد غذایی از طریق جریان آن از طریق ایجاد، ایمنی مواد غذایی سیستم مدیریت، آنالیز مخاطرات و کنترل نقاط بحرانی (HACCP) سیستم، مدیریت تلفیقی آفات، آموزش کارکنان، و دولت و مقررات محلی. دانش آموزان با مواد از بنیاد ملی انجمن رستوران آموزشی برای تکمیل برنامه صدور گواهینامه ServSafe استفاده کنید.

سخنرانی: 3 ساعت و پیش نیاز: هیچ.

انتقال اعتبار: CSU

CULIN 116 PURCHASING نهادی برای مهمان نوازی و مواد غذایی خدمات

(که قبلا به مهمان نوازی تدارکات، خرید، و انتخاب) 3 واحد هنرهای آشپزی 116 بررسی سیاست ها، روش ها، و کنترل و اجرای آنها در خرید کالا و تجهیزات برای خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی صنایع از جمله تجهیزات، انبار و خدمات، مبلمان، لامپ، قرارداد خدمات، و مواد غذایی و آشامیدنی. تمرکز این دوره در تهیه، خرید، و سیاست های انتخاب بهینه و روش برای خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی صنعتی است.

سخنرانی 3 ساعت.

پیش نیاز: هیچ.

پخت و پز CULIN 122 بین المللی

3 واحد هنرهای آشپزی 122 معرفی به اصول آشپزی و تکنیک های به دست آمده از کشور در سراسر جهان است. مناطق خاصی از آموزش تحت پوشش عبارتند از انتخاب تجهیزات مناسب و ظروف، روش صحیح آماده سازی و روش. آماده سازی مواد غذایی و ارائه نیز تاکید کرد.

سخنرانی 3 ساعت.

پیش نیاز: هیچ.

توجه: این دوره ممکن است 4 بار با تاکید بر غذاهای مختلف در هر زمان گرفته شده؛ حداکثر 12 واحد ممکن است به دست آورد.

CULIN 124 BASIC پخت و دسر

3 واحد هنرهای آشپزی 124 به روش حرفه ای به تمام جنبه های آشپزخانه شیرینی به عنوان مربوط به صنعت خدمات مواد غذایی است. البته بر روش های مختلف آماده سازی کیک، و همچنین به عنوان اصول اولیه تکنولوژی پخت. دوره طراحی شده است را به دانش آموزان دانش کافی برای درک آثار از آشپزخانه شیرینی و فروشگاه پخت.

سخنرانی 3 ساعت.

پیش نیاز: هیچ.

توجه: این دوره ممکن است 2 بار گرفته شده؛ حداکثر 6 واحد ممکن است به دست آورد.

CULIN 212 آماده سازی مواد غذایی بازرگانی

5.0 واحد CULIN 212 برای دانش آموزان به دنبال یک حرفه ای در صنعت هتل و رستوران طراحی شده است. دانش آموزان خواهد شد در یک آشپزخانه هتل تجاری که در آن آنها را در مقیاس بزرگ آماده سازی مواد غذایی و تولید یاد کار.

سخنرانی 3 ساعت آزمایشگاهی 6 ساعت است.

پیش نیاز: CULIN 111.

آماده سازی توصیه می شود: CULIN 112.

CULIN 224 ADVANCED پخت و هنر PASTRY

5 واحد

هنر آشپزی 224 بر روی جنبه های پیشرفته از پخت و قنادی به عنوان مربوط به مغازه های شیرینی فروشی و همچنین مواد غذایی خدمات در هتل ها، رستوران ها و عملیات پذیرایی متمرکز است. دانش آموزان تکنیک های پیشرفته از طریق تجارب لابراتواری عملی در تولید شیرینی با کیفیت بالا اعمال می شود، تمرکز بر روی محصولات سبک اروپایی، از جمله خمیر پف، شیرینی، کیک، چهار دست و پا پتی، دسر فانتزی، تارت، موسی، شکلات و شیرینی. دکوراسیون به شدت تاکید کرد.

سخنرانی 3 ساعت. آزمایشگاه 6 ساعت است.

پیش نیاز: هنر آشپزی 124 یا معادل آن.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Glendale Community College

مشاهده 19 برنامه دیگر ارائه شده توسط Glendale Community College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019