توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شیمی مطالعه از ترکیب، خواص، و فعل و انفعالات ماده است. بسیاری از مواد شیمیایی می تواند به عنوان مصرف مواد از هم جدا و قرار دادن این قطعات با هم دوباره به روش های مختلف است. با استفاده از این روش، صنایع شیمیایی تولید مواد است که به جهان صنعتی حیاتی هستند.

دانشیار در علوم انتقال درجه انتخاب 1 برخی از دروس عمومی مورد نیاز از دانش آموزان اول و دوم سال شامل و در نظر گرفته برای آماده سازی دانش آموزان برنامه ریزی برای انتقال به یک دانشگاه در زمینه های مرتبط با علوم است. آن را به دانش آموزان، زمینه ای مورد نیاز قبل از شروع تخصصی تر، دوره های فوقانی تقسیم می دهد. برنامه درسی در نظر گرفته شده را به انجام برسانند عمومی آموزش و پرورش / دانشگاه (GER / GUR) مورد نیاز است، اما برای آماده سازی دانشجویان علوم انتقال آینده نگر برای ورود به دانشگاه های دولتی را با تاریخ و ایستاده، نه تنها در اعتبارات بلکه با برنامه آماده سازی عمده /. برای به دست آوردن این درجه، دانش آموزان باید اعتبار 90 سه ماهه در دوره شماره 100 یا بالاتر تکمیل (از لیست توزیع مورد تایید زیر) و نیازهای توزیع خاص.

دانشیار در رشته علوم انتقال - گزینه 1 (AST-1) زیست شناسی، علوم محیط زیست، شیمی، زمین شناسی و یا کالج علوم زمین.

رودخانه سبز

رودخانه سبز - یک رهبر در انتقال به دانشگاه

ما برنامه انتقال 2 + 2 به دانش آموزان ارائه می دهد یک فرصت برای شروع درجه کارشناسی چهار ساله خود را. برنامه انتقال دوره معادل دو سال اول یک مدرک دانشگاهی فراهم می کند. دانش آموزان می توانند دو سال در کالج رودخانه سبز، پس از انتقال به یک دانشگاه برای تکمیل مدرک چهار ساله است.

واسه چی

دانش آموزان ما به بسیاری از دانشگاه های جهان بالا 100 * پذیرش، به عنوان توسط دانشگاه شانگهای حمل و نقل قرار گرفت، از جمله:

دانشگاه براون، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، دانشگاه کرنل، دانشگاه هاوایی در اقیانوس آرام، دانشگاه ایندیانا، دانشگاه جانز هاپکینز، دانشگاه ایالتی اوهایو، دانشکده طراحی پارسونز، موسسه پرات، دانشگاه پوردو، دانشگاه ایالتی سن خوزه، دانشگاه سیاتل، دانشگاه تافتس، دانشگاه برکلی، UC سانتا باربارا، UCLA، UNC - چپل هیل، دانشگاه میشیگان، دانشگاه مینه سوتا، دانشگاه اورگان، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، دانشگاه تگزاس در آستین، دانشگاه ویرجینیا، دانشگاه واشنگتن، دانشگاه ویسکانسین ایالت واشنگتن دانشگاه * توجه: پذیرش دانشجو در دانشگاه های انتخابی بسیار رقابتی است.

دانشجویان بین المللی کالج رودخانه سبز به صدها دانشگاه در سراسر ایالات متحده پذیرفته شده اند. دانش آموزان مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در رودخانه سبز به دست آوردن و انتقال به دانشگاه برتر به عنوان جونیورز سال سوم. پذیرش تضمین شده نیست، اما دانش آموزان ما در به دست آوردن ورود به دانشگاه های برتر بسیار موفق بوده است.

Greenriver

آموزش و پرورش مورد نیاز

به منظور به دست آوردن مدرک کارشناسی در ایالات متحده، همه دانش آموزان باید شرایط خاصی برای بزرگ خود و همچنین مورد نیاز آموزش و پرورش عمومی که نشان دهنده یک پایه و اساس یادگیری در زمینه های مختلف از جمله ریاضی، نوشتن، علوم، علوم اجتماعی و علوم انسانی کامل است. دانشجویان آزادی داده می شود را انتخاب کنید کلاس به انتخاب خود از دسته کلی. به عنوان مثال، در "علوم اجتماعی" دسته، دانش آموزان می توانند هر یک از موضوعات زیر را انتخاب کنید: جامعه شناسی، روانشناسی، علوم سیاسی، تاریخ، جغرافیا و دیگران است. دسته علوم انسانی شامل: هنر، گفتار، ارتباطات، زبان، موسیقی، فلسفه، و دیگران. علوم شامل: شیمی، زیست شناسی، فیزیک، نجوم، و دیگران.

چگونه کار می کند؟

بیش از 25 دانشگاه ها ارائه کرده اند مسیر انتقال به دانشگاه (UTP) گزینه ای برای هر دانش آموز است که به رودخانه سبز اعتراف کرد. تضمین صدق نمی کند به "نهفته" رشته های اصلی. این است که چگونه کار می کند:

1. درخواست برای رودخانه سبز

2. انتخاب یک دانشگاه - انتخاب دانشگاه را از لیست. دانشگاه در برنامه تیک بزنید. تنها یک دانشگاه را انتخاب نمایید. اطمینان حاصل کنید که دانشگاه شما را انتخاب کرده عمده خود را.

شما خواهید دانشگاه نامه پذیرش مشروط و یا بیانیه در همان زمان شما در نامه پذیرش رودخانه سبز دریافت دریافت خواهید کرد.

کلاس های نمونه برای رشته های محبوب:

طراحی هنری:

 • طراحی آغاز
 • طرح و رسم
 • رنگ و طرح
 • 3 بعدی طراحی
 • عکاسی دیجیتال
 • نقاشی، نقاشی، و تاریخ هنر
Greenriverدانش آموزان

رودخانه سبز می داند که چگونه مهم مسکن است برای موفقیت یک دانش آموز. این است که چرا کارکنان مسکن ما را به مایل اضافی به ارائه بهترین تجربه ممکن است با ارائه مراقبت، تجربه زندگی مثبت، امن و حمایتی آمریکایی است.

آپارتمان CORNER پردیس

تجربه زندگی دانشگاهی سنتی آمریکایی در پردیس گوشه آپارتمان (CCA)

دانش آموزان لذت بردن از یک راحت است، در محوطه دانشگاه محل. راحت، امکانات با کیفیت بالا؛ محیط مطالعه بسیار عالی. و فرصتی برای درگیر شدن و دوستان در جامعه دانشجویی حمایت از 340 دانش آموزان آمریکایی و بین المللی. دانش آموزان باید در زمان حرکت در 17 سال باشد.

مزایای زندگی در پردیس:

 • زندگی در پردیس مناسب است!
 • پیاده روی فاصله تا کلاس، کتابخانه، مرکز تناسب اندام، سالن ورزش و مرکز هنرهای نمایشی
 • مرکز جامعه که در آن شما می توانید ملاقات کنید و دوستان از سراسر جهان
 • بسیاری از در سایت فعالیت های دانشجویی
 • مناطق مورد مطالعه گروهی و خصوصی
 • آسان برای کار در فعالیت های دانشگاه درگیر158111581215813
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Green River College »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,900 USD
در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date