کاردانی علوم در دولت هوافضا

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

بررسی اجمالی

محیط زیست هوا و فضا امروز بسیار پیچیده است. مانند پیچیده ترین ماشین آلات، سیستم هوافضا جهانی یک سری از به هم پیوسته چرخ دنده ها و دندان است که باید نگه داشته شود عامل در بالاترین سطح ممکن از ایمنی 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته، 365 روز سال، سال پس از سال است. هر رویداد غیر منتظره باعث موج دار شدن که سیستم به عنوان یک کل تاثیر می گذارد. مردم به طور کلی در مورد خلبانان که با توجه به محیط زیست هوافضا، ناتوانی در محاسبه میلیون ها نفر از مردان و زنان در سراسر جهان که کمک به حفظ هواپیما متعدد در آسمان فکر می کنم. برای هر دو خلبان در عرشه پرواز هواپیمایی، حدود 100 نفر که حمایت از این عملیات و پرواز خاص خطوط هوایی تجاری تنها بخشی از یک محیط هوافضا بسیار بزرگتر وجود دارد! برنامه رشته مدیریت هوا و فضا در دانشگاه ایالت پولک دانش آموزان با این تصویر بزرگ رویکرد مفهومی به صنعت هوافضا آماده می شود. دانش آموزان دریافت آموزش به خوبی گرد، نه تنها در تئوری عملیاتی، بلکه در عمل عملیاتی، با استفاده از گذشته، حال، و مطالعات موردی بالقوه رویداد در زمینه کسب و کار هوافضا. دانش آموزان لذت بردن از هر دو کلاس درس و درست فرصت های شغلی در این برنامه، به اوج خود رسید در فرصت های مختلف کارآموزی اداری است که می تواند عمل به پا زدن شروع، شغل با ارزش هیجان انگیز در دولت هوافضا.

ساختار

مانند تمام تجاری (و بسیاری خصوصی) اپراتورهای حمل و نقل هوایی در محیط هوا و فضا امروز، برنامه هوا و فضا در دانشگاه ایالت پولک مفهوم یک سیستم مدیریت ایمنی (SMS) به عنوان یک رویکرد مدیریت کیفیت به کنترل ریسک آغوش می گیرد. بنابراین، تمام فعالیت های درسی و حمل و نقل هوایی را دنبال هدایت مندرج در اداره هوانوردی فدرال مشورتی مدور 120-92، "مقدمه ای بر سیستم های مدیریت ایمنی هوا اپراتورها،" و سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی (ایکائو) سند 9859، "دستی مدیریت ایمنی قرار (SMM). "سیاست ها و روش در این اسناد چارچوب سازمانی برای حمایت از یک فرهنگ ایمنی صدا، هر دو برای آموزش خلبانی و برای انجام عملیات خلبان حرفه ای در سیستم حریم هوایی ملی فراهم می کند. دانش آموزان تحت شرایط عملیاتی که به شرکت های آنها کار یک روز برای اعمال آموزش. بعد از فارغ التحصیلی از این برنامه، افراد فقط برای مشاغل جدید در آماده نیست حمل و نقل هوایی، حمل و نقل هوایی آنها حرفه ای هستند.

روش آموزش

دولت برنامه هوا و فضا کالج پولک اساسا متفاوت از مدل آموزش هوانوردی سنتی است. از آنجا که کل برنامه است که در مفهوم اس ام اس، دوره ها، تکالیف، پروژه ها و زمینه کار بر اساس همه ارتباط بسیار زیاد به محیط کار. این برنامه بیشتر افزایش این ارتباط با ترکیب برنامه های درسی برای اداره هوا و فضا و حرفه ای خلبان علم در دوره هسته هوافضا. با انجام دوره های در این روش، دانش آموزان در هر دو جنبه از حمل و نقل هوایی (عملیات و مدیریت) آموزش دیده برای درک ماهیت سیستمیک از صنعت هوافضا است. این رویکرد همچنین اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شرکت در فرصت های گروه آموزش که تا حد زیادی گسترش دامنه کلی و پس زمینه در عملیات حمل و نقل هوایی.

مدیریت سیستم حریم هوایی ملی

هدف از برنامه دولت هوا و فضا است برای آماده سازی آن اشتغال به دنبال در حمل و نقل هوایی، هواپیمایی، و / یا زمینه فرودگاه با مهارت ها و تجارب لازم برای موفق شدن. فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است فرصت های شغلی به دنبال در فدرال، ایالتی، و زمینه های حمل و نقل هوایی دولت های محلی، در حالی که دیگران ممکن است فرصت در زمینه های هواپیمایی از جمله مشاغل غیر تخصصی در خدمات به مشتری، عملیات و حمل و نقل هوایی، و همچنین به عنوان entry- و تا اواسط مدیریت آشنا می شوید. فارغ التحصیلان نیز ممکن است برای موقعیت خود را در حمایت از نهادهای حمل و نقل هوایی، مانند تامین کننده و ارائه دهندگان خدمات برای خطوط هوایی و سازمان های حمل و نقل هوایی دولت اعمال می شود.

دانشیار علوم در برنامه رشته مدیریت هوا و فضا نیاز به یک کل 60 واحد. این برنامه شامل 18 واحد دروس عمومی و یک هسته کسب و کار حمل و نقل هوایی 33 اعتبار. سپس، هر دانش آموز را تا نه اعتبارات انتخابی به تخصص و بیشتر به طور مستقیم خود و یا مطالعه خود را از دولت هوافضا. این اعتبارات انتخابی را نیز می توان برای کارآموزی صنایع هوا فضا، که تا حد زیادی گسترش مهارت های دانش آموزان در تو رفتگی در دیوار هوا فضا از بازار استفاده می شود.

فرصتهای شغلی مدیریت

  • مدیریت شرکت های هواپیمایی
  • مدیریت فرودگاه
  • برنامه ریز فرودگاه
  • عملیات پرواز
  • اعزام پرواز
  • بازاریابی هوا و فضا
  • پشتیبانی مشتریان
آخرین به روز رسانی اکتبر 2016

درباره این دانشگاه

Polk State College, established in 1964, is a multi-campus institution serving over 20,000 students with Bachelor of Applied Science, Bachelor of Science, Associate in Arts and Associate in Science d ... اطلاعات بیشتر

Polk State College, established in 1964, is a multi-campus institution serving over 20,000 students with Bachelor of Applied Science, Bachelor of Science, Associate in Arts and Associate in Science degrees, as well as a wide range of certificate and workforce training options. The College also operates three charter high schools. اطلاعات محدود
لاک لند , بارتوو , دریاچه ولز , پناهگاه زمستانی + 3 بیشتر کمتر