توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مروری بر برنامه

دانشیار در برنامه رشته علوم در فناوری رسانه های دیجیتال ارائه می دهد آموزش در تئوری و عمل از رسانه های دیجیتال برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای مشاغل غیر تخصصی در زمینه گسترش تولید فیلم های دیجیتال است.

پذیرش رقابتی است. این برنامه فناوری دیجیتال رسانه ها نیاز به یک نرم افزار جداگانه فراتر از پذیرش اولیه به کالج سانتا فه.

پذیرش است در رتبه بندی هیئت علمی از برنامه های کاربردی دپارتمان است. این یک نیاز است که دانش آموزان مورد نیاز آموزش و پرورش عمومی خود قبل از تقاضا برای ورود به فناوری رسانه های دیجیتال کامل نیست اما ما به شدت توصیه می کنند که متقاضیان گرفتن کلاس ها در اداره هنرهای زیبا قبل از اینکه به رسانه های دیجیتال پذیرفته شده اند. برخی از این کلاس همچنین ممکن است برخی از نیازهای آموزش و پرورش عمومی خود را پوشش (لطفا با بخش ما برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس ها توصیه می کنیم). هنگامی که به رسانه های دیجیتال پذیرفته، دانشجویان در دوره تمام وقت در یک خاص، و یا قدم اهسته، دنباله.

این برنامه بر تفکر خلاق و حل مسئله در ترکیب با آموزش دست در در صنعت سخت افزار کامپیوتر و نرم افزار استاندارد.

این برنامه مهارت های اولیه مورد نیاز به نویسنده، طراحی، سازماندهی و ارائه سخنرانی های چند رسانه ای از جمله تمام اشکال رسانه ای است که در یک توالی از تصاویر و صدا تکیه می آموزد. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به ایجاد و توسعه رسانه ها و برنامه های کاربردی از مفهوم تا تولید. چنین برنامه های کاربردی شامل مدل سازی 2-D و 3-D و انیمیشن، آموزش مبتنی بر کامپیوتر و تولید صدا. دانش آموزان یاد خواهند برای ارائه این محتوای رسانه از طریق دی وی دی، سی دی رام، پخش، ویدیو های دیجیتال و اینترنت می باشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 14 برنامه دیگر ارائه شده توسط Santa Fe College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019