کاردانی علوم در مشاوران حقوقی

Key College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کاردانی علوم در مشاوران حقوقی

Key College

فارغ التحصیل با مهارت های و نیز دانش. یک رویکرد "پزشک" در یادگیری فراهم می کند مهارت های کارفرمایان تقاضا!

مشاوران در بسیاری از مناطق مختلف در زمینه های حقوقی کار، و یک جزء کلیدی در موفقیت وکلا. یادگیری برای تبدیل شدن به مشاور حقوقی یک راه فوق العاده برای پرش به شروع کار خود را در زمینه های قانونی است. کلاس های دانشگاه های کلیدی توسط وکلای مجاز با سال ها تجربه تدریس می شود. ما به شما آموزش می انجام کار در تمام زمینه های مختلف از قانون. دانش آموزان این فرصت به استفاده از کتابخانه کامل قانونی ما نیز به عنوان ابزار آنلاین چندگانه به منظور افزایش تجربه یادگیری خود را دارند.

چه مشاوران انجام دهم؟

آنها کمک وکلا وکالت موثر تر و مولد با ارائه / کمک در: مشتری مصاحبه، آماده سازی مورد، برنامه ریزی مورد، پژوهش های حقوقی، تهیه پیش نویس اکتشافات، آماده وصیت نامه، تکمیل طلاق، دادخواست حضانت، خدمات مهاجرت، مصاحبه با شاهدان، و بیشتر. به عنوان مشاور حقوقی شما ممکن است کار در:

 • ✓ دفاتر قانون
  ✓ سیستم دادگاه
  ✓ شرکت های بیمه
  ✓ بانک
  ✓ شرکت املاک و مستغلات
  ✓ و بیشتر!

درجه حقوقی فقط 18 ماه طول می کشد و شامل در کار کلاس همراه با externship در زمینه حرفه ای است. پس از دریافت مدرک خود را به شما این فرصت برای پیوستن به دفاتر قانون، دادگاه ها، شرکت ها و سازمان با استفاده از کمک های قرار دادن فارغ التحصیل کالج کلیدی را داشته باشد.

مشاهده متوسط ​​درآمد سالانه برای مشاوران در ایالات متحده اینجا

الزامات

دانش آموزان آینده نگر باید یک برنامه کامل آنلاین و یا از طریق ایمیل. برنامه های ارائه شده در کالج کلیدی نیاز به یک تعهد جامد برای تکمیل موفقیت آمیز. بنابراین، مصاحبه از قبل با یک متخصص پذیرش اطلاعات کامل در مورد مورد نیاز، دوره، و تاریخ کلاس شروع، کار پاره وقت، و فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان فراهم می کند. یک ارزیابی از منافع دانش آموز، پس زمینه و تعهد در حین مصاحبه پذیرش رخ می دهد.

همه متقاضیان باید برای قابلیت دانشگاهی ارزیابی و باید با مشاور آکادمیک مناسب برای ارزیابی توانایی و تعهد دانشجو صحبت کنید. زمانی که همه الزامات برنامه برآورده شده، متقاضیان خواهد شد به سرعت با توجه به وضعیت پذیرش خود مطلع شود.

تاریخ شروع

جدید تاریخ شروع هر 6 هفته! بعد شروع به جان، 3 2017 است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
225 USD
225 دلار در هر ساعت اعتباری
Locations
آمریکا - Dania Beach, Florida
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
آمریکا - Dania Beach, Florida
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات