توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کاردانی علوم در کسب و کار

دانشیار علوم در کسب و کار یک برنامه درجه 61 اعتبار دو ساله ارائه می دهد که دنباله ای از مطالعات مورد نیاز در آموزش و پرورش عمومی، زمینه های کاربردی کسب و کار هسته و رشته های انتخابی است. برنامه درسی طراحی شده است برای تجهیز دانش آموزان با دانش کامل از کسب و کار و مهارت های مدیریتی، مورد نیاز کارفرمایان امروز است.

این برنامه دارای دو هدف عمده:

  • آن دانشجویان برای مشاغل ورود به سطح در سازمان های دولتی، شرکت های کسب و کار، مردم و بخش خصوصی آماده می شود.
  • آن دانش آموزان را برای مطالعات کارشناسی سطح بالا آماده در امارات متحده عربی و یا در خارج از کشور برای تکمیل دو سال باقی مانده از مطالعات منجر به مدرک لیسانس است.

فرصت های شغلی:

فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است فرصت های شغلی در زمینه های مختلف مانند توسعه کسب و کار، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی و مدیریت نام تجاری، مدیریت پروژه، کارآفرینی، حسابداری و امور مالی، و غیره را پیدا فارغ التحصیل گذشته از این برنامه در بخش دولتی از جمله مهاجرت، پلیس، نیروهای مسلح، RTA، شهرداری و فرودگاه، و غیره به کار، و در بخش خصوصی مانند DUBAL، هواپیمایی امارات، بانک ها، گروه آل Futtaim، جمیرا گروه، Emmar، Aldaar، و غیره

ASB ساختار برنامه درسی

دروس عمومی آموزش (25 ساعت اعتبار مورد نیاز)

دوره های آموزشی کسب و کار دروس اختیاری (6 واحد زمان مورد نیاز)

دوره های آموزشی کسب و کار اصلی (30 اعتبارات مورد نیاز)

هر دو دوره از دروس انتخابی زیر لازم است.

دانش آموز باید گواهی امارات متحده عربی عمومی دبیرستان (تمام جریان قابل قبول است) به طور متوسط ​​نمره 60٪ و یا مدارک تحصیلی بالاتر یا معادل آن از خارج از کشور گواه وزارت معارف است. علاوه بر این، حداقل نمره تافل PBT معادل 500، 61 IBT یا IELTS باند 5.0 و یا سایر آزمون های استاندارد زبان انگلیسی معادل تایید شده توسط وزارت معارف مورد نیاز است. برای دانش آموزانی که نمره تافل 500 را نداشته باشند، ECMIT دارای یک برنامه آموزش زبان انگلیسی فشرده است که دانشجویان را معاینه.

شهریه AED 890 در هر اعتباری، هزینه های خدمات پوشش پذیرش، فعالیت های دانشجویی و غیره است در درهم 1750.0 شارژ، هزینه های ثبت نام در AED 500 هستند در هر ترم شارژ می شود. شهریه برای دانش آموزان آخر هفته در AED 950 عنوان شده است. هزینه آزمون تافل AED 600 است.

اتهامات ویزا: در کشور - AED 3750، بین المللی - AED 4500.

برای جزئیات بیشتر لطفا تماس دفتر پذیرش در 04-2675016، و یا از وب سایت ما مراجعه کنید.

چرا من برای تحصیل در ECMIT را انتخاب کردید؟

"من به ECMIT در بهار 2013 از دانشگاه دیگری منتقل چون من می خواستم برای تحصیل در کالج با یک محیط تعاملی تر. من دوست دارم که ECMIT است دانشکده عالی، کلاس های شب و هزینه بسیار مقرون به صرفه. "
فهد جمعه AL BASATA - سوم به پایان رسید در دبی ماراتن، 2012

"ما می خواستیم برای پیوستن به یک کالج که در آن ما می تواند به پتانسیل کامل خود دستیابیم. ECMIT بسیار برای اندازه کلاس کوچک و دانشکده دوستانه توصیه شده است. همانطور که ما از رانندگی، ما دوست دارم که ما می توانید از اتوبوس مترو و یا RTA برای رسیدن به کالج به راحتی، حتی از Sharjah یا امارات دیگر استفاده کنید. اما مهم ترین عامل برای ما برنامه درسی عالی و هزینه مقرون به صرفه بود. "
ALI سیف الدین و دیما AL HAJ ALI

"من ECMIT در بهار 2013 پس از اتمام دبیرستان من بر اساس مشاوره از مشاور مدرسه من و دوستان من در حال حاضر تحصیل در اینجا پیوست. از آن زمان، من در نمایشگاه های مختلف به عنوان نماینده دانش آموز است که اعتماد به نفس من و مهارت های ارتباطی افزایش شرکت کردند. "
MOHAMAD AL MZYAK

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Emirates College for Management & Information Technology »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
890 AED
شهریه AED 890 در هر اعتباری، شهریه برای دانش آموزان آخر هفته در AED 950 شارژ
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019