کاردانی علوم در گزارش دادگاه (آنلاین)

Key College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کاردانی علوم در گزارش دادگاه (آنلاین)

Key College

فارغ التحصیل با مهارت های و نیز دانش. یک رویکرد "پزشک" در یادگیری فراهم می کند مهارت های کارفرمایان تقاضا!

اگر شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک خبرنگار دادگاه هستند، شما را پیدا خواهد کرد فرصت هایی را برای هیجان انگیز است. کالج های کلیدی در نظر گرفته می شود یکی از بهترین مدارس دادگاه گزارش در کشور است. ما در حال تجربه یک کمبود ملی خبرنگاران دادگاه و پتانسیل درآمد است هرگز به بالاتر بوده است.

این برنامه ارائه شده است 100٪ آنلاین، و دانش آموزان نیاز به سفر به ایالات متحده آمریکا.

چه دادگاه به خبرنگاران انجام دهم؟

گزارشگران دادگاه، و یا Captioners صفحه نمایش، تبدیل مکالمات را به صورت به صورت نوشته شده با کمک یک ماشین و نرم افزار. دادگاه به خبرنگاران استفاده از مهارت های خود را در انواع فعالیت ها، مانند:

 • ✓ رسمی شرکت / خبرنگار قضایی
  ✓ پخش Captioner
  ✓ سایبر کنفرانس
  ✓ Webcaster
  ✓ ترجمه ارتباطات دسترسی زمان واقعی
  ✓ حسابهای دریافتنی منشی
  ✓ خبرنگار آزاد
  ✓ اینترنت اطلاعات خبرنگار
  ✓ سریع ورود اطلاعات برای بیمارستان ها، شرکت های بیمه و کسب و کار است که داده های زیادی برای در رایانه های خود و بیشتر وارد شود.

این که آیا شما انتخاب می کنید به بخشی از 27 درصد از خبرنگاران دادگاه کار در دادگاه یا نه، به عنوان گزارشگر دادگاه شما می تواند توسط وکیل یا شرکت های دیگر را استخدام کرد تا به درستی رسوبات، شهادت پیش از محاکمه، جلسات کسب و کار سند، و حتی ارائه توضیحات زندگی می کنند برای تلویزیون .

مشاهده متوسط ​​درآمد سالانه برای خبرنگاران دادگاه های شهرستان اینجا

الزامات

دانش آموزان آینده نگر باید یک برنامه کامل آنلاین و یا از طریق ایمیل. برنامه های ارائه شده در کالج کلیدی نیاز به یک تعهد جامد برای تکمیل موفقیت آمیز. بنابراین، مصاحبه از قبل با یک متخصص پذیرش اطلاعات کامل در مورد مورد نیاز، دوره، و تاریخ کلاس شروع، کار پاره وقت، و فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان فراهم می کند. یک ارزیابی از منافع دانش آموز، پس زمینه و تعهد در حین مصاحبه پذیرش رخ می دهد.

همه متقاضیان باید برای قابلیت دانشگاهی ارزیابی و باید با مشاور آکادمیک مناسب برای ارزیابی توانایی و تعهد دانشجو صحبت کنید. زمانی که همه الزامات برنامه برآورده شده، متقاضیان خواهد شد به سرعت با توجه به وضعیت پذیرش خود مطلع شود.

تاریخ شروع

جدید تاریخ شروع هر 6 هفته! بعد شروع به جان، 3 2017 است

الزامات آنلاین

دانش آموزان کاربران آنلاین حاضر در کلاس های خود را به طور کامل آنلاین از کشور خانه خود را، و نه مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن ویزای دانشجویی از آنجایی که آنها در ایالات متحده آمریکا نمی شود ساکن است. هزینه های آموزشی برای دانشجویان بین المللی همان است که برای دانش آموزان ساکن است.

مورد نیاز:

 • یک کپی تأیید شده از متن دبیرستان یا معادل آن، در صورت موجود بودن. امضای دانش آموز در برنامه استشهاد شهادت به تکمیل خود را از الزامات دبیرستان برای دریافت دیپلم است. هر رونوشت های خارجی باید به زبان انگلیسی توسط مترجم گواهی با هزینه دانش آموز ترجمه شده است.
 • دانشجویان انتقالی مورد نیاز خواهد بود برای ارائه تأیید (یعنی ریز نمرات رسمی) ثبت نام از موسسه آموزشی دیگر و تأیید حمایت مالی برای حضور کلیدی.
 • اثبات تسلط به زبان انگلیسی: متقاضیان از کشورها انگلیسی زبان اول نیست و متقاضیان که زبان انگلیسی زبان مادری آنها نیست، باید اثبات تسلط به زبان انگلیسی-زبان را از طریق TOFL یا دیگر آزمون تسلط به زبان انگلیسی مانند کالج آزمون سراسری ورود به ما نشان می دهد.
 • کالج آزمون سراسری ورود به: ما قبول نمره SAT 1200 یا نمره کامپوزیت ACT از 19 یا نمره آزمون معادل با ریز نمرات خود را. یا، شما نیز ممکن است کالج ما کنکور را آنلاین.
 • هر درجه برای نیازهای خاص برنامه دیگر را ببینید.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
225 USD
225 دلار در هر ساعت اعتباری
Locations
آمریکا - USA Online
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
آمریکا - USA Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات