کاردانی علوم کاربردی در سیستم های اطلاعات کامپیوتر

Henry Ford College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کاردانی علوم کاربردی در سیستم های اطلاعات کامپیوتر

Henry Ford College

آیا شما لذت بردن از کار با کامپیوتر و فن آوری؟ آیا شما عشق به حل مشکلات و کشف کردن بازی ها و پازل؟ سپس برنامه سیستم های اطلاعات کامپیوتر (CIS) است برای شما.

برنامه ما دانش آموزان فراهم می کند با مهارت های در عمق و دانش در طیف گسترده ای از رشته های فناوری اطلاعات، از جمله برنامه نویسی، توسعه پایگاه داده، تعمیر کامپیوتر، شبکه، سیستم عامل، امنیت، توسعه وب، و تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی. پس از موفقیت تکمیل برنامه های ما، دانش آموزان مهارت های پایه و دانش بسیار عالی در تمام تخصص های بزرگ فناوری، توانایی به خوبی کار هر دو به طور مستقل و با یک تیم، و مهارت های مورد نیاز را به طور مستقیم به نیروی کار و یا انتقال به یک 4- دانشگاه سال است.

این برنامه ارائه می دهد کشورهای مستقل مشترک المنافع اختصاص داده شده، مراقبت، و استادان آگاه، کلاس های کوچک، و یک برنامه آموزشی است که با ورودی شریک صنعت به ارائه تجربه عملی با آخرین فن آوری طراحی شده است. دوره های ما عبارتند از کارهای آزمایشگاهی در تکنولوژی صنعت در حال حاضر و نرم افزار، مانند PHP، خروجی، اوراکل، دات نت، جاوا و توسعه برنامه موبایل. HFC همچنین عضو MSDN علمی اتحاد برنامه مایکروسافت که اجازه می دهد تا ما را به ارائه دانش آموزان با دسترسی آزاد به نرم افزار توسعه حرفه ای و ابزار است. و اگر دانش آموزان به دنبال برای انتقال به یک برنامه دانشگاه 4 سال، ما این موافقتنامه انتقال به 4 سال کالج / دانشگاه ها، از جمله برخی از 3 + 1 توافق هایی که کمک به ایجاد انتقال خود را بین موسسات بدون درز.

برنامه ما نیز ارائه می دهد دانش آموزان این فرصت را به تمرین مهارت های مصاحبه و ملاقات با شرکای صنعتی و کارفرمایان بالقوه در بسیاری از شبکه و کار نمایشگاه ما، و همچنین به عنوان هم همفکر با پیوستن به برنامه نویسی HFC ما دیدار با مردم که شور و شوق برای کار با تکنولوژی باشگاه.

نتایج یادگیری

 • راه اندازی یک کامپیوتر و نرم افزار بهره وری شخصی نصب شده بر روی آن، از جمله مایکروسافت آفیس، مدیریت فایل، دستگاه اینترنت / وب، ایمیل، و ورودی / خروجی / ذخیره سازی.
 • توضیح اهمیت مسئولیت شخصی و امنیت در جهان فناوری، از جمله قوانین کپی رایت، آداب، اخلاق، مسائل خصوصی و تهدیدات امنیتی است.
 • طراحی، ایجاد و دستکاری با یک پایگاه داده شرکت.
 • توضیح استاندارد شبکه، پروتکل، رسانه انتقال، و سخت افزار.
 • ارسال برنامه های کامپیوتری با استفاده از زبان های برنامه نویسی، هر دو رویه و شی گرا.
 • توضیح دهید که مدل کارخواه-کارساز توسعه وب و توسعه صفحات وب کلاینت و سمت سرور.
 • رابط با یونیکس / لینوکس سیستم عامل، از جمله ویرایشگر vi، مدیریت فایل، و برنامه نویسی پوسته.
 • تجزیه و تحلیل، طراحی و پیاده سازی یک سیستم اطلاعاتی.
 • ایجاد و ارائه یک ارائه تیم حرفه ای.

مورد نیاز درجه خاص

همه دانش آموزان دریافت مدرک کاردانی مورد نیاز برای برآورده کردن نیازهای درجه خاص و آموزش و پرورش عمومی مورد نیاز. دوره های ذکر شده در مورد نیاز هسته و / یا دوره های پشتیبانی مورد نیاز نیز ممکن است به انجام برسانند درجه خاص و آموزش و پرورش عمومی مورد نیاز. دوره های توسعه (کسانی که شماره زیر 100) می تواند استفاده شود برای تحقق این شرایط.

توجه: این مسئولیت دانش آموز به بررسی کل فرم برنامه را قبل از ساخت انتخاب البته برای اهداف ثبت نام است. کالج توصیه می کند که دانش آموزان با یک مشاور یا مشاور خوبی در پیش از مهلت ثبت نام و قبل از ساخت انتخاب البته دیدار خواهد کرد.

مورد نیاز آموزش و پرورش عمومی

دوره های زیر در این برنامه مورد نیاز و برآورده آموزش و پرورش نتایج عمومی HFC برای این برنامه است. دانش آموزانی که برنامه خود را تغییر دهید نیاز به تایید در پیش است که آنها در حال تکمیل تمام دوره های مورد نیاز برای برنامه خاص خود را از مطالعه، از جمله دوره های آموزش عمومی اضافی.

دروس اختیاری

 • تکمیل به عنوان بسیاری اضافی در سطح 100 و یا دوره های فوق در صورت لزوم برای رسیدن به 60 ساعت اعتبار مورد نیاز برای دیپلم در رشته علوم کاربردی.
 • برای انتخابی کمک انتخاب، لطفا یک مشاور مراجعه کنید.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Detroit, Michigan
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Detroit, Michigan
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات