توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشیار علوم کاربردی (AAS) در فیلم و برنامه تولید رسانه است برای دانش آموزان که پرشور در مورد ارتباط تصویری از طریق فیلمسازی و هنر و رسانه هستند و تمایل قوی برای تبدیل شدن به طور کامل در فیلم و رسانه صنعت درگیر طراحی شده است. آیا این صدا مانند شما؟ اگر چنین است، درجه AAS در کالج قطب نما ممکن است دقیقا آنچه شما دنبال آن هستید!

این برنامه AAS مطالعه سریع و گسترده ای از فیلم و هنرهای رسانه ای صنعت پوشش قبل از تولید، تولید، پس از تولید و دیگر عناصر ارتباط تصویری را فراهم می کند. این برنامه شامل سه دوره و حداقل 60 ساعت اعتبار برای فارغ التحصیلی لازم است. مدت 1 تا 22 ساعت اعتبار و 16 هفته آموزش ساخته شده است. مدت 2 شامل 24 ساعت اعتبار و 16 هفته آموزش است. مدت 3، متشکل از 16 ساعت اعتباری و 18 هفته آموزش، مدت نهایی از درجه AAS است.

اهداف برنامه: AAS درجه

هدف آموزش و پرورش ابتدایی قطب نما کالج است که برای آموزش دانش آموزان در فیلمسازی و هنر و رسانه، به آنها ابزار خلاق مورد نیاز برای موفقیت در صنعت سرگرمی. برنامه درسی و آموزش داستان محور CCCA را به صورت مجتمع هستند، پروژه متمرکز شده است، و دست در. از طریق این رویکرد جامع، دانش آموزان یادگیری و کاربرد فرایند نوشتن و تولید و عناصر مورد نیاز به در فیلم و هنرهای رسانه ای صنعت موفق است. برای انجام این کار، CCCA یک تنوع از اهداف برنامه برای دانش آموزان ما فراهم می کند.

برنامه AAS قطب نما کالج دانش آموزان فراهم می کند با شایستگی های لازم برای اشتغال ورود به سطح، برای اولین بار، با درک فیلم و تولید رسانه عناصر، و دوم، با تمرین عناصر. برخی از مهارت های دانش آموزان در این برنامه یاد بگیرند شامل توانایی به: - ایجاد یک فیلم از مفهوم به ایجاد و ارائه یک غربالگری برای خانواده، دوستان و عموم مردم است.

  • تابع به عنوان یک کمک از یک تیم تولید.

  • درک ارتباط ارتباطات و فرهنگ فیلمسازی.

  • ساخت روابط کلید با اعضای کلاس، فارغ التحصیلان، و حرفه ای.

  • درک نیازهای اساسی هر سر گروه فیلم اولیه: نویسنده، تهیه کننده اجرایی، واحد مدیر تولید، مدیر، دستیار کارگردان 1، مدیر فیلمبرداری، پیر مرد روستایی، درست صدا، مدیر هنری، و گرفتن کلید.

  • ساخت و مجموعه مهارت های عمل مورد نیاز برای اشتغال و یادگیری دانشگاهی بیشتر، از قبیل: - برقراری ارتباط و شبکه در یک محیط حرفه ای - حل مسأله - ابراز ایده های خلاقانه به وضوح - همکاری با و / یا منجر اعضای تیم در وظایف خاص - امکان تحقیق و اعلام موضوعات و ایده های - تنظیم اهداف - هر دو شخصی و حرفه ای - تقدیر و تشکر از ایده ها و نظرات ارائه شده توسط افراد است.

نرم افزار مورد نیاز

کالج قطب نما هنرهای سینمایی از دانشجویان که مشتاق به یادگیری روند فیلمسازی هستند و یک درایو برای اجرای مهارت های آنها توسعه می پذیرد. پذیرش می گیرد به طور مداوم تا زمانی که همه صندلی کوهورت پر شده است. با این حال، در نظر گرفتن اولویت به متقاضیانی که قبل از آوریل 1 نمونه کارها و کاربرد آنها را تکمیل کرده اند داده می شود. نرم افزار دریافت پس از آوریل 1 خواهد در نظر گرفته شود اگر فضای در دسترس است. شما خوش آمدید به پاسخ و در دسترس بودن آن چک را در هر زمان است.

ما در حال حاضر یک تاریخ شروع در طول سال - سپتامبر - اما هیچ حس در انتظار به درخواست وجود دارد! اگر شما یک دبیرستان فراتر ارشد و یا، منتظر نیست! اگر فیلمسازی علاقه شما است و شما آن را می دانم، آن را هرگز به اوایل به ارائه برنامه های خود را برای بررسی. برنامه های کاربردی در حال حاضر برای دانلود در دسترس هستند.

یک نرم افزار کامل شامل: 1. فرم درخواست تکمیل شده توسط و امضا شده توسط دانش آموز 2. غیر قابل استرداد $ 25 هزینه درخواست 3. رسمی متن دبیرستان (با تاریخ فارغ التحصیلی) و یا اثبات اتمام GED 4. متن کالج (بازدید کنندگان) از کالج یا دانشگاه قبلا با حضور (دانش آموزان باید این فرم را اگر بخواهند برای انتقال اعتبار از یک موسسه دیگر کامل) 5. ACT یا SAT نمرات آزمون (کد ACT CCCA است 6098 و کد SAT 5933 است) 6. دو مقاله (هر 250+ کلمات) 7. فرم توصیه علمی 8. شخصیت فرم توصیه 9. نمونه کارها از کار خلاق مربوط به فیلم و کار 10 غیر فیلم است. یک در شخص و یا مصاحبه تلفنی با نماینده پذیرش CCCA هنگامی که تمام شرایط پذیرش راضی شده است، متقاضیان اخطار کتبی از وضعیت برنامه پذیرش آنها دریافت خواهد کرد. یک کمیته پذیرش بررسی برنامه های کاربردی، و متقاضی وضعیت پذیرش خود و یا او در عرض چهار هفته از اتمام برنامه مورد نیاز اعلام شده است. CCCA حق شانس حداقل نرم افزار و مورد نیاز در هر زمان.

مورد نیاز نمونه کارها

هدف از این نمونه کارها این است که اجازه کارکنان و اعضای هیئت علمی در کالج قطب نما به یک حس که شما و جایی که شما در سفر خود به عنوان یک هنرمند است. این به معنای به ما استعدادهای خلاق و هنری خود را نشان می دهد و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود را با ما. آیا نمی شود خجالتی. در حال حاضر زمان برای نشان دادن بهترین کار شما است!

یک مجموعه کامل باید شامل موارد زیر باشد: 1. حداقل دو مورد مربوط فیلم است. این می تواند هر فیلم، اسکریپت، درمان، مستند، موسیقی فیلم، طرح تولید و / یا استوری بورد، و غیره شامل

  1. حداقل دو غیر فیلم مربوطه، اقلام خلاق: این می تواند شامل عکاسی، نقاشی، مجسمه سازی، شعر، نوشتن خلاق، ساختمان، موسیقی، و یا دیگر سرمایه گذاری خلاق.

لطفا نظر در مورد موقعیت شما در هر پروژه (یعنی نویسنده، ویرایشگر، بازیگر، عکاس، کارگردان، و غیره) برگزار می شود. هر مورد از نمونه کارها خود را نیز باید با نام شما برچسب شده است. کمیته پذیرش بررسی نمی کند در نظر ارائه نمونه کارها (در مقابل دست نوشته تایپ، مقالات شل در مقابل چسب / پوشه، و غیره).

توجه: لطفا فلش کارت، قطعه اصلی از آثار هنری و یا عکاسی، و غیره را شامل نمی شود که شما تمایل به بازگشت و به شما، به عنوان ما نمی تواند مسئول مواد اصلی است. جای آن از قطعات اصلی، ما را دعوت متقاضی برای ارائه کار مرتبط فیلم بر روی یک دی وی دی و یا از طریق لینک های اینترنت. غیر فیلم مربوط به کار (مجسمه سازی، نقاشی، و غیره) ممکن است عکس و عکس ممکن است در محل از آیتم اصلی را مشاهده کنید. ارائه قطعات در این راه را از نتیجه تصمیم تیم پذیرش نداشت.

اوراق بهادار ممکن است در یک از راه های مختلفی ارائه شده:

ارسالی از طریق پست

ایالات متحده آمریکا خدمات پستی، یو پی اس، فدرال اکسپرس، و یا حامل های دیگر همه رسانه ها، از جمله اسکریپت ها و نوشتن خلاق، ممکن است در یک دی وی دی ارائه شده (مورد نیاز نیست، ممکن است به طور جداگانه در صورت دلخواه مشاهده کنید،).

توجه: لطفا مطمئن شوید که به تایید می کنند که تمام رسانه ها در دیسک های ارسال است و تمام دیسک ها به وضوح با نام متقاضی برچسب و اطلاعات تماس. لطفا به یاد داشته باشید که متقاضی لازم است به ارسال نظر با توجه به موقعیت در هر پروژه برگزار شد. این ممکن است به عنوان یک سند را بر روی دیسک و یا در یک برگه جداگانه همراه با دیسک گنجانده شده است.

ارسالی از طریق پست الکترونیکی

شما ممکن است مواد نمونه کارها به دفتر پذیرش پست الکترونیکی. لطفا پی دی اف و یا فرمت های JPEG و به وضوح عنوان هر سند در فرمت زیر استفاده کنید: lastname_firstname_nameofapplicationcomponent (یعنی مقاله، فیلم های مرتبط، و غیره) شما همچنین ممکن است ما ارسال به مواد ویدئو آنلاین با استفاده از Vimeo و یا یوتیوب لینک.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
24 
پاره وقت
Price
- هزینه هر اعتباری ساعت 485 $
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019