Keystone logo

29 کاردانی علوم کاربردی برنامه ها که در علوم زیستی علوم کشاورزی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کاردانی علوم کاربردی
  • علوم زیستی
  • علوم کشاورزی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (29)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کاردانی علوم کاربردی برنامه ها که در علوم زیستی علوم کشاورزی

بسیاری از کارکنان سال ها کار می کنند و می دانند که آنها نیاز به تحصیل بیشتر برای تغییر شغل، کسب تبلیغات یا افزایش دستمزد دارند. مدرک کارشناسی علوم کاربردی اغلب یک برنامه ساده تر و سریع تر از یک مدرک لیسانس است، و در بسیاری از موارد مهارت های فنی و تمرین های ویژه ارائه می دهد.

دانشآموز علوم کاربردی در علوم کشاورزی چیست؟ علم کشاورزی به عناصر علوم غذایی، مهندسی زیست شناسی و داروهای دامپزشکی پی می برد تا دانش آموزان آموزش های جامع را به دانشجویان ارائه دهند. علم گیاهی و سیستم، انتخاب غذا و مسائل، ارتباطات و محیط زیست، و معرفی ژنتیک حیوانات، فقط چند حوزه ای است که برنامه ها ممکن است پوشش دهند. از آنجایی که این موضوع به طبیعت مربوط می شود احتمال دارد که دانش آموزان با مزارع محلی در زمینه پایداری و دیگر پروژه ها کار کنند.

فارغ التحصیلان اغلب از برنامه های تحصیلی خود با مهارت های تحقیقاتی و تحلیلی قوی استفاده می کنند که به آنها کمک می کند روش های جدیدی برای رشد محصولات کشاورزی، پرورش دام و غیره تعیین کند. آنها همچنین مهارت های کسب و کار را یاد می گیرند که به طور کلی آنها را نامزد مناسب برای فرصت های شغلی می کند.

این برنامه ها معمولا بین یک تا دو سال تحصیلی تمام وقت را در بر می گیرد. هیچ هزینهی تعیین شده برای مدرک کارشناسی ارشد علوم کشاورزی وجود ندارد و هر برنامه ممکن است هزینههای متفاوتی را که بر هزینه تأثیر میگذارد، داشته باشد. بحث و بررسی نیازهای بودجه با اداره پذیرش یک مدرسه مورد نظر یک گزینه عاقلانه است.

پس از اتمام این برنامه، بسیاری از افراد به عنوان مهندس کشاورزی، متخصص حفاظت از محیط زیست، گیاه شناس، دانشمند گیاه و گیاه، دانشمند مواد غذایی کشاورزی، مدیر حیات وحش و محیط زیست گیاهی مشغول به کار هستند. کسانی که علاقه مند به کودها، آفت کش ها و سلامت گیاهان / حیوانات می توانند موقعیت های میکروب شناس را انتخاب کنند. این نوع مطالعه می تواند فارغ التحصیلان را قادر به کار در صنایع مختلف مانند غذا، کشاورزی، دامپزشکی و محیط زیست.

شروع به کار با اهداف آموزشی فقط با یک کلیک با این فرم آسان است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.