Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 21 کاردانی های علوم  (کاردانی علوم) برنامه ها که در شیمی 2023/2024

21 کاردانی علوم برنامه ها که در شیمی 2023/2024

بررسی اجمالی

کاردانی علوم است که تعدادی از اهداف. آن را می توانید مدارک اضافی برای یک حرفه ای در حال حاضر ارائه می کنند، می تواند کمک به پر کردن شکاف بین مراحل مختلف تحصیلی، یا آن را می تواند دانش آموزان دانش کافی برای پیدا کردن یک کار ورود به سطح در رشته خود است.

کاردانی علوم در شیمی چیست؟ این برنامه دانش آموزان با یک پایه محکم در شیمی و علوم فیزیکی فراهم می کند به طوری که آنها هم می تواند به برنامه کارشناسی پذیرفته شوند و یا پیدا کردن اشتغال در مناطق مربوط به شیمی است. اکثر برنامه های کلاس مانند معدنی، آلی، و بیوشیمی پوشش، و برخی از برنامه ها نیز در دوره های مانند حساب و فیزیک، که دانش آموزان برای برنامه های از پیش حرفه ای و یا از پیش مهندسی آماده تمرکز می کنند. ترین برنامه ها مطالعه آزمایشگاهی، و همچنین مطالعه در کلاس.

شیمی یک میدان چالش برانگیز است، و دانش آموزانی که دیپلم خود را دریافت می کنند گاهی اوقات برای دوره های شیمی پیشرفته آماده تر.تجربه آزمایشگاهی نیز بهتر دانش آموزان برای تکمیل آزمایش در دنیای واقعی آماده می کند.

هزینه های مرتبط با درآمد این درجه می تواند بسیار کمی از یک مکان به مکان دیگر متفاوت است. عواملی که هزینه اثر بگذارند شامل شهرت مدرسه و طول برنامه. هنگامی که دانش آموزان انتخاب خود تنگ پایین، بهتر است برای تماس با مدارس به طور مستقیم به پیدا کردن آنچه که تعهدات مالی خواهد بود.

دانش آموزانی که با مدرک فوق دیپلم که در شیمی فارغ التحصیل اغلب می تواند کار به عنوان تکنسین های آزمایشگاه شیمی را پیدا با مدارک تحصیلی، دانش آموزان ممکن است فرصتهای شغلی به عنوان بیوشیمی، دانشمندان علم مواد، داروخانه ها تولید، داروخانه ها پژوهش و معلمان شیمی و یا اساتید را پیدا با مدرک فوق دیپلم که، دانش آموزان نیز پس زمینه شیمی لازم برای ورود به یک حرفه ای یا مهندسی برنامه سلامت داشته باشد.

آن است که هرگز خیلی زود شروع به تحقیق مدارس برای رشته شیمی.در حال حاضر شروع، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کاردانی علوم
  • علوم طبیعی
  • شیمی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (21)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه