Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه کاردانی های علوم (کاردانی علوم) برنامه ها که در علوم طبیعی 2023

1 کاردانی علوم برنامه ها که در علوم طبیعی 2023

بررسی اجمالی

دانشیار علوم درجه اعطا شده به دانش آموزان که به طور موثر تکمیل یک مجموعه از پیش تعیین شده درسی مربوط به یک صنعت و یا زمینه خاص است. اغلب توسط مدارس فنی و یا کالج های محلی داده شود، در مقطع کاردانی به طور گسترده ای به عنوان دارایی های که موجب افزایش درآمد بالقوه و حرفه ای فرصت محسوب می شود.

فقط چه کاردانی علوم در علوم طبیعی است؟ در این دوره از دانش آموزان فراهم می کند با بنیاد آموزشی لازم برای موفقیت شغلی در علوم طبیعی است. زمینه های مشترک از مطالعه در این برنامه ها شامل زیست شناسی، شیمی، محیط زیست، علوم محیط زیست، فیزیک و زمین شناسی، در میان دیگران. برخی از برنامه های بر جنبه های خاصی از علوم طبیعی، مانند اقیانوس شناسی و یا علوم کامپیوتر، در حالی که دیگران ارائه بیش از آموزش و پرورش علمی همه جانبه.

بسیاری از افرادی که کسب کاردانی علوم در علوم طبیعی پیدا کنید که آنها را قادر به ایجاد پول بیشتر و برای موقعیت های بیشتر پس از گرفتن درجه علوم طبیعی از آنها قادر به قبل بودند واجد شرایط است.

بدون هیچ هزینه ای برای به دست آوردن مدرک کاردانی وجود دارد. هزینه های برنامه را از یکی به بعدی بر اساس معیارهای مانند که در آن مدرسه ارائه یک برنامه واقع شده است و چگونه یک برنامه محبوب است در یک زمان معین متفاوت باشد.

کسانی که با موفقیت امن کاردانی علوم در علوم طبیعی برای طیف گسترده ای از مشاغل ورود به سطح مبتنی بر علم آماده شده است. بسیاری از فارغ التحصیلان رفتن به عنوان تکنسین های علم، محققان بیماری، تکنسین در صحنهی جرم، یا تکنسین تولید کار می کنند. دیگران پیدا کردن کار در یک فرعی خاص از علوم طبیعی و به دست آوردن اشتغال در باغ وحش و یا آکواریوم، در حالی که دیگران هنوز برای قرار دادن انتخاب واحد دانشگاهی به دست آورده خود را در یک برنامه کاردانی به سمت دستیابی به یک مدرک لیسانس در رشته مشابه است.

پایگاه داده ما یک منبع بزرگ برای بررسی برنامه های مقطع کاردانی بسیاری ارائه آنلاین و در سراسر جهان است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کاردانی علوم
 • مطالعات حرفه ای
 • علوم طبیعی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حرفه ای (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط