انقلاب در تولید دیجیتال تبدیل به سنگ بنای صنعت 4.0 شده است، از یک سو، ایجاد مدل های جدید کسب و کار، و از سوی دیگر، تبدیل شدن به استاندارد در بخش های بسیار رقابتی مانند خودرو، بهداشت و درمان و هوا فضا است.

صنعت خلاق و بخش صنعتی که در آن همگرا می شود، از پروفیل های بسیار تخصصی که این پارادایم جدید را درک می کنند، درخواست می کند. لازم است پروفايل حرفه اي جديدي را ايجاد کنيم که قادر به انجام تکنولوژي هاي ساخت ديجيتالي هستند و پيگيري هاي تکاملي مداوم در اطراف آنها و پروژه هاي ممکن که ممکن است از اکوسیستم آنها بوجود آید.

دوره کارآموزی در دوره کارشناسی ارشد دیجیتال دانش آموزان را با دانش و ابزار لازم برای استفاده از تکنولوژی های تولید دیجیتال در پروژه های آینده خود فراهم می کند، شکل کلی نمایه خود را از روند صنایع دیجیتال و آنالوگ و آنها را به روش های جدید طراحی در زمینه از ساخت دیجیتال.

اهداف

هدف از کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد این است که دانش آموزان را با دانش و ابزار لازم که به آنها اجازه استفاده از تکنولوژی های تولید دیجیتال در پروژه های آینده خود را می دهند، ارائه دهند، شکل کلی نمایه خود را از روند صنایع دیجیتال و آنالوگ و آنها را به روش های جدید طراحی در این زمینه از ساخت دیجیتال.

  • شناسایی نوعی از فن آوری های تولید دیجیتال برای پروژه یا فرایند طراحی اعمال می شود.
  • درک نحوه کار در محیطی که در آن هر دو صنایع آنالوگ و دیجیتال گرد هم می آیند.
  • ایجاد محصولات یا خدمات سفارشی با تمرکز بر طراحی انسان محور.

روش شناسی

مدرک کارشناسی ارشد مدرسه IED فراهم می کند آموزش مداوم، مدارک تحصیلی، تخصص و شانس نگه دارید تا به روز با تمام جنبه های طراحی، حمایت شده توسط میراث تاریخی و فرهنگی غنی از طراحی ایتالیایی.

استراتژی ما برای آینده همیشه با مقیاس های اجتماعی، محیط زیست و مالی همراه است و ما چشمگیر به تغییراتی که شهرهای و محیط اطراف ما نیاز دارد تا ظرف 30 سال آینده سازگار شوند. ما معتقدیم که می توانیم از طریق طراحی پاسخ ها و راه حل ها را ارائه دهیم.

تدریس ما در IED Master بر اساس چهار سناریو که در نظر ما برای حل نیازهای آینده مهم است، طراحی شده است: طراحی برای توسعه پایدار، طراحی مدل های جدید کسب و کار، طراحی رسانه های جدید و طراحی برای افراد.

هدف ما آموزش متخصصان است که توانایی استفاده از ارزش های فرهنگی و ابزار طراحی را دارند تا نه تنها بر چالش های آینده غلبه کنند بلکه نوآوری را ایجاد و هدایت می کنند. ما می خواهیم دانش آموزان ما مسئولیت مسیر آموزش خود را بگیرند و یاد بگیرند که چگونه با حمایت و تدریس کارشناسان و متخصصان آن را هدایت کنند.

در IED Master، ما مدرسه را به عنوان یک آزمایشگاه می بینیم که دانش آموزان می توانند نوآورانه، سازنده و نیروی محرکه باشند؛ جایی که آنها آزادی و آزادی را دارند.

مشخصات دانشجویی

این دوره به متخصصان متخصص در صنایع خلاقاتی می پردازد که مایلند در زمینه تخصص خود از مرزهای ساخت دیجیتال استفاده کنند. حرفه ای ها و فارغ التحصیلان در مد، هنرهای زیبا، زمینه های طراحی و معماری. متقاضیان نیاز به دانش پایه ای از مدل سازی 3D و تفکر طراحی دارند و از خواسته می شود که نمونه های خلاقانه خود را برای بررسی ارائه دهند.

فرصت های شغلی

موقعیت های حرفه ای ممکن است عبارتند از:

  • مدیر نوآوری
  • کارگردان خلاق
  • تولید - محصول
  • مدیر پروژه
  • توسعه کسب و کار

هماهنگ کننده

تیتو فووارو

طراح صنعتی تخصصی فاکتور انسانی - ارگونومی. بیش از 14 سال تجربه در توسعه محصول و خدمات، همکاری با شرکت ها و شرکت های چند ملیتی مانند Hewlett Packard، Applus، Pal ROBOTICS، ROBOTS جهانی، RuckerLipsa، Alstom، Caf، STE Group، Ideaded، Xavier Garcia، Evaluz یا Design Nacar.

او مهمان سخنرانی در موسسات مانند دانشگاه Ramon Llull، UPC پلی تکنیک دانشگاه کاتالونیا، موسسه رباتیک و محاسبات صنعتی کاتالونیا، CSIC برتر از انجمن تحقیقات علمی دولت اسپانیا، طراحی مدرسه ایین، طراحی مدرسه IED، مدرسه طراحی بالئاریک جزایر، دانشگاه گاگروبو بلغارستان)

جوریس دبو

طراح صنعتی و یکی از بنیانگذاران نام تجاری مدرن اسپانیایی Revisited. بیش از 16 سال تجربه در زمینه تولید افزودنی به عنوان مدیر خلاق Materialize و به عنوان متخصص نقاشی چاپ 3D برای صنایع خلاق.

ساخت یک تجربه گسترده در زمینه های متنوع از جمله محصولات مصرفی، مبلمان و نورپردازی، هنر

او مهمان سخنرانی در موسسات مانند دانشگاه هاروارد (ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه کلمبیا (ایالات متحده آمریکا)، موسسه پرات (ایالات متحده آمریکا)، مدرسه جدید (ایالات متحده آمریکا)، آکادمی قرمز دات (چین) و غیره و نزدیک با موزه مانند V

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 23 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Barcelona »

آخرین به روز رسانی June 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
ژانویه 16, 2020
Duration
تمام وقت
Price
6,200 EUR
هزینه ثبت نام 2.000 € هزینه تحصیل 4.200 €
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 16, 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 16, 2020