کسب و کار انگلیسی و انگلیسی برای مقاصد خاص

Boston School of Modern Languages

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کسب و کار انگلیسی و انگلیسی برای مقاصد خاص

Boston School of Modern Languages

انگلیسی فشرده

یک به یک انگلیسی اجرایی برای مشتریان شرکت

این نوع از دوره ها برای نیازهای خاص از مدیران و متخصصان طراحی شده است. ما می توانید انواع دوره های متناسب با گزینه های در اهداف فردی، طول و شدت تمرین ارائه دهد. حرفه ای جوان به دنبال آموزش عالی در ایالات متحده دانشگاه می توانید با ما برای امتحانات تافل و آماده سازی برای آموزش MBA خود را آماده کند.

دوره ترکیبی

این دوره ترکیبی از کلاس های گروه و یک به یک آموزش است. معمولا مشتری 4 کلاس خصوصی و 2 گروه در روز طول می کشد. در حالی که ما بر روی نیازهای فردی و نیازهای در طول یک به یک جلسه تمرکز، کلاس های گروه فرصت برای دیدار با دیگر دانشجویان بین المللی و با تمرکز بر مکالمه، گوش دادن درک و بحث کوچک ارائه دهد.

آموزش های تخصصی

آموزش مهارت های ارائه

پیدا کردن کلمات مناسب در زندگی روزمره به اندازه کافی می تواند مشکل باشد، اما در کسب و کار از آن می توانید باعث شکستن و یا یک معامله. این دوره یک هفته طراحی شده است برای کمک به رسیدن به تسلط و اعتماد به نفس است که مورد نیاز به متقاعد کننده محصول و یا شرکت در حال حاضر به عنوان خود را در یک شیوه ای حرفه ای.

به منظور دستیابی به نتیجه مورد نظر ما:

  • ارزیابی نیازهای زبان در یک مکالمه قبل از دوره
  • تمرکز بر افزایش به زبان مورد نیاز برای مناطق خاص
  • تقویت پایه واژگان
  • آماده ارائه کسب و کار در مقابل یک گروه کوچک، با توجه با اعتماد به نفس و دقت
  • درس ضبط برای نظارت بر پیشرفت خود و بهبود مناطقی که ممکن است توجه اضافی نیاز
  • کلمات و عبارات که سخت به تلفظ هستند تمرین

با تلفن / مکالمه

یکی از شرایط مخوف ترین در محیط دفتر است "برداشتن تلفن به یک سخنران انگلیسی در انتهای دیگر - کلمات به سادگی به نظر می رسد شما موفق". با این حال، بیشتر و بیشتر کسب و کار با شرکای بین المللی مقابله و انگلیسی یک زبان مشترک است. مهارت های تلفنی قوی کاملا ضروری می باشد. ما در آن مهارت های خاص در طول یک دوره کسب و کار به طور کلی به عنوان یک ماموریت ویژه دو روز تمرکز خواهد کرد.

آموزش فرهنگی

سکته مغزی مختلف برای مردمی متفاوت - چه برای تلفن های موبایل می تواند تا بی ضرر و ساده تحت شرایط خاص منجر به شرایط بسیار دست و پا. چه به عنوان یک ژست مودبانه بود ممکن است یک توهین مجموع به شخص دیگری. این است که نه تنها شرم آور اما می تواند به یک کسب و کار ارتباط بسیار مضر است. این دوره طراحی شده است برای اطلاع بیشتر در مورد فرهنگ های مختلف، آداب خود و بایدها و نبایدها که در یک محیط خارجی است. دانستن در مورد این تفاوت نه تنها به اعتماد به نفس به مورد دریافت کنید به راحتی بیشتر اما می تواند تمام تفاوت برای موفقیت کسب و کار است.

تلفظ فشرده

برای بسیاری از دانشجویان بین المللی یکی از سخت ترین کارها برای آمدن به شرایط با فرمان تلفظ آوایی است به عنوان مادری خود را کاملا متفاوت از انگلیسی است. بنابراین این دوره یک هفته است به طور انحصاری طراحی شده برای کمک تسلط بر گاهی اوقات نسبتا سخت و دشوار انگلیسی تلفظ.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
2 - 36 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
330 USD
شروع می شود در 330 $ در هفته
Locations
آمریکا - Boston, Massachusetts
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
آمریکا - Boston, Massachusetts
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات