کسب و کار انگلیسی

Sasin Graduate Institute of Business Administration

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کسب و کار انگلیسی

Sasin Graduate Institute of Business Administration

  • زبان انگلیسی: گرامر / تلفظ / صحبت / گوش دادن / خواندن / نوشتن - انگلیسی ارتباطات: مذاکره / گزارش نوشتن / ارائه - شرکت آموزش در خانه - بر روی خط نوشتن و مربی اجازه کارشناسان در Sasin بهبود مهارت های خود را، افزایش اعتماد به نفس خود را، و توربو شارژ حرفه ای شما. یک و نیم میلیارد نفر انگلیسی صحبت می کنند. اگر شما در هر زمینه بین المللی کار، موفقیت نیاز به بیش از سادگی داشتن یک فرهنگ لغت انگلیسی بزرگ. Sasin آیا شما به زبان انگلیسی ارتباط موثر: شما باید توانایی استفاده از زبان به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط موثر و دریافت پیام خود را در سراسر به شیوه ای روشن، دقیق و مختصر است که کلید باز کردن قفل بالقوه خود را نگه دارند سوال این است.؟ برنامه های کسب و کار انگلیسی سرگرم کننده و موثر است زیرا ما از نزدیک کار با دانش آموزان ما برای کمک به رسیدن به اهداف خود آنها را.برخی ممکن است بخواهید به بررسی اصول، در حالی که دیگران ممکن است آموزش سطح پیشرفته است که هدف قرار محتوا و عمل تخصصی می خواهید. بسیاری از مردم شروع کردن به قصد مصرف یک دوره واحد، اما در نهایت آینده را برای بیشتر. توجه شخصی با تست قرار دادن که شناسایی سطح مناسب از آموزش برای هر دانش آموز و سپس با مدرسان به طور کامل معتبر ما مشاهده پیشرفت فردی و توصیه مراحل بعدی مناسب ترین ادامه آغاز می شود. از سال 1983، Sasin بهترین ها مدیران، کارآفرینان، کارشناسان فنی و کارمندان 'برنامه انگلیسی کسب و بازدید کنندگان هزاران نفر از تایلند تحصیل کرده است. تکمیل دوره در کسب و انگلیسی از Sasin نماد دستاورد در سطح حرفه ای با فارغ التحصیلان دریافت گواهینامه برای هر دوره را گذرانده است.Sasin 'برنامه کسب و انگلیسی می تواند کمک به شما را بیشتر موثر باشد: - در صورت چهره به چهره تعاملات - هنگام نوشتن نامه و گزارش - در هنگام ساخت ارائه - در درک و برخورد با مسائل کسب و کار پیچیده به زبان انگلیسی آموزش در خانه برای شرکت ها نیز در دسترس می باشد .

    چرا Sasin برای انگلیسی؟

    مدرسان خوب واجد شرایط دوره های ما ترکیب مواد و متخصص در زبان انگلیسی برای اهداف کسب و کار که توسط Sasin 'ها دانشکده و همچنین متون نوآورانه تجاری از ناشران ELT منجر توسعه یافته اند. دوره های آموزشی توسط Sasin مدیریت ارتباطات دانشکده وقت و دانشکده همراه با سال آموزش تجربه کسب و کار مردم آموخت. مدرسان ما لذت بردن از چالش مربیگری بزرگسالان در استفاده از کسب و کار به زبان انگلیسی.سیام میدان / MBK / مرکز کشف: کلاس های درس محل مناسب در طبقه دوم Sasin 'ها ساسا ساختمان Patasala در نزدیکی برخی از بانکوک مراکز خرید معروف واقع شده است. در محل پارکینگ رایگان است. دو ایستگاه BTS Skytrain تنها یک دقیقه پنج 'بازدید کنندگان پیاده روی دور هستند: میدان سیام و استادیوم ملی. ایستگاه MRTA سام یان است در پایان راما IV پردیس دانشگاه Chulalongkorn. راحت برنامه ما دوره 36 ساعته در هفت جلسه 6 هفته در هر سال (ژان-فوریه، مار-آوریل، مه-ژوئن، ژوئیه، اوت تدریس ، اوت-سپتامبر، اکتبر، نوامبر، نوامبر-دسامبر) با انتخاب دوره های فشرده و گسترده. دوره های فشرده را اجرا 6 ساعت در هفته بیش از یک جلسه (8 هفته). دوره های گسترده اجرا 3 ساعت در هفته بیش از دو جلسه 6 هفته (12 هفته).

    پذیرش

    مدارک تحصیلی: به منظور برای یک دوره مدیریت ارتباطات اعمال می شود، شما نیاز به یکی از موارد زیر: لیسانس 'درجه معتبر اثبات انگلیسی مهارت (TOEIC، TOEFL، IELTS، CU-TEP و یا BULATS نمرات در دو سال قبل از آخرین مهلت ثبت نام گرفته ) و یا آزمون قرار دادن خود ما.دوره های ما از ابتدایی تا متوسط ​​بالا محدوده. ما دوره برای مبتدی ها ندارد
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژوئن 2019
Duration
مدت زمان
36 
Locations
تایلند - Bangkok
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تایلند - Pa Tong, Phuket
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژوئن 2019
تایلند - Bangkok
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تایلند - Pa Tong, Phuket
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات