کلاسهای زبان آلمانی در آلمان، مونیخ

Alinguas

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کلاسهای زبان آلمانی در آلمان، مونیخ

Alinguas

کلاسهای زبان آلمانی در آلمان، مونیخ، دوره های زبان خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب از دوره 1992 پیشنهادات آلمانی در آلمان، مونیخ با توجه به چارچوب مشترک اروپا از مرجع (سطح A1-C2)، در گروه های کوچک (بین 4 و 10 شرکت کننده، حداکثر تابستان 14)، به همین ترتیب، همه آمادگی برای امتحانات زبان بین المللی است. در حالی که دانش آموزان ما دوره های آلمانی شان رسیدن به بهترین نتایج است. معلمان زبان مجرب ما نه تنها تحت برنامه یادگیری دقیق آموزش می دهند. ما به اهمیت زیادی برای فضای دلپذیر یادگیری و شخصی است و ما در زبان ما یک شغل بین المللی با گروه های کوچک (بین 6 و حداکثر 10 نفر، حداکثر تابستان 14) با سطح ثابت از عملکرد، که ما می خواهیم شما را به به زبان آماده می شود و دستیابی به موفقیت در یادگیری زبان آلمانی است.کلاس های درس ما به طور کامل با پروژکتور، DVD، تلویزیون، ویدئو، کامپیوتر و همچنین یک کتابخانه کوچک مجهز شده است.

اولویت های ما در کلاس های زبان

- آموزش در درک خواندن و گوش دادن - بهبود تلفظ - درک آسان تر از دستور زبان و کاربرد آن - ساخت واژگان و گسترش - آموزش ارتباطات در زندگی روزمره-study- و کار موقعیت - آماده سازی آزمون گرا

دوره فشرده آلمانی ما

- سطوح یادگیری: از A1 تا C2 - تهیه امتحانات: همه امتحانات از قاب مشترک اروپا از مرجع A1، A2، B1، B2، C1 و C2، TestDaF DSH و تست - تعداد شرکت کنندگان: بین 4 و 12 شرکت کنندگان در دوره (حداکثر 14 در فصل تابستان) - برنامه کلاس: دوشنبه تا جمعه 9:30-1:00- مدت زمان دوره: از 1 هفته تا 52 هفته - تفریح ​​و سرگرمی: تور گشت و گذار، غذاهای بین المللی، میزگرد، و غیره - آغاز دوره: ممکن است در هر زمان. مجموع مبتدیان با تاریخ ثابت شده است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
1 - 48 
تمام وقت
Locations
آلمان - Munich, Bavaria
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
آلمان - Munich, Bavaria
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات