توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

اگر Flexi انگلیسی ما برای الزامات شما مناسب نباشد، می توانید با کلاس های انگلیسی به تنهایی به کلاس های انگلیسی بپیوندید. کلاس ها در روزهای مختلف در طول هفته برنامه ریزی شده اند، بنابراین مطمئن شوید که برنامه ما را در زیر بررسی کنید. زمانهای کلاس از ساعت 6:30 تا 8:30 بعدازظهر و برای 10 عدد شروع می شود. در طول برنامه، معلمان ما آزمون آزمایشی رایگان را انجام می دهند و نیاز به تجزیه و تحلیل دارند تا سطح خود را بررسی کنند. کارکنان بومی زبان انگلیسی ما پیشرفت شما را در هر مرحله از راه را برای اطمینان از دستیابی به اهداف خود نظارت خواهند کرد.

کلاس ها عبارتند از:

  • اولین گواهینامه Cambridge
  • آمادگی آزمون آیلتس
  • کلاسهای کسب و کار انگلیسی و نوشتن
  • انگلیسی عمومی

سخنرانان بومی انگلیسی

کارکنان ما همه با زبان مادری انگلیسی زبانان با تجربه در زمینه تدریس دانش آموزان در تمام سنین و زمینه های مختلف صحبت می کنند.

چرا در BWE تحصیل میکنید

امکانات عالی، معلمان عالی، موقعیت مرکزی و قیمت های مقرون به صرفه. در Birchwater Education ما انجام کارها متفاوت است. پلت فرم یادگیری مجازی ما کمک می کند تا ارتباطات دانش آموز و معلم را بهبود بخشد، پیشرفت را نظارت و اجازه می دهد تا 24 ساعت دسترسی به مواد یادگیری که ما در کلاس استفاده می کنیم، بنابراین شما کنترل بیشتری بر یادگیری خود دارید.

برنامه روزانه

کلاسهای انگلیسی طراحی شده است تا تمرکز بر مهارت های زبان کلیدی مورد نیاز برای ایجاد اعتماد به نفس و به طور مداوم بهبود یابد.

کلاس بار: 6:30 - 8:30 بعد از ظهر

ساعت در هفته: 2

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Birchwater Education »

آخرین به روز رسانی April 20, 2018
این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
10 
پاره وقت
Price
200 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020