کیپ تاون - دانشگاه کیپ تاون

IES Abroad

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کیپ تاون - دانشگاه کیپ تاون

IES Abroad

cape town

بررسی اجمالی

در کیپ تاون، هر روز مانند یک کتاب انتخابی خود-ماجراجویی خواهد بود: تصور کنید دیدگاه نفس از کوه میزبان، پیاده روی سر شیر در غروب خورشید، بازدید از سواحل، حتی یک ساحل با پنگوئن! و بیشتر.

هنگامی که در آفریقای جنوبی تحصیل میکنید، برای سه تا پنج دوره در دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در آفریقای جنوبی، دانشگاه کیپ تاون (UCT)، که در منطقهی دلپذیری در 5 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است، ثبت نام کنید. UCT قدیمی ترین دانشگاه آفریقای جنوبی است و از زمان باز شدن آن، به خصوص از زمان پایان آپارتاید، تغییری باورنکردنی کرده است. UCT به طور رسمی برای نقاط قوت خود در مطالعات آفریقا، زیست شناسی، گیاه شناسی، کسب و کار، علوم محیطی، تاریخ، ریاضیات، مهندسی، جامعه شناسی و انسان شناسی شناخته شده است.

یادگیری خدمات در کیپ تاون و اطراف آن یک جزء اصلی در برنامه ما است زیرا به شما کمک می کند تا برخی از مهم ترین مشکلات اجتماعی در کیپ تاون را درک کنید، در حالیکه مهارت های خود را به سمت یک راه حل مبتنی بر جامعه هدایت می کنید. گزینه های دوره های آموزشی ما در مطالعات بهداشتی و جامعه شناسی شامل تکمیل 60 ساعت کار داوطلبانه و تحقیق در حالی که در کیپ تاون.

دانشجویان گزینه هایی برای خدمات خدمات مبتنی بر جامعه خود را از طریق دوره های IES Abroad یا با داوطلب شدن با سایر سازمان های محلی ارائه می دهند. علاوه بر این، دانش آموزان UCT اغلب به داوطلبان دانشگاه SHAWCO پیوستند. از طریق این فرصت ها، شما یک نگاه دست اول به مسائل اجتماعی و اقتصادی شهر تاثیر می گذارد که گروه های مختلف در کیپ تاون.

کیپ تاون کلاس شما خواهد بود در وقت آزاد خود، از سنگهای محلی مانند باغهای گیاه شناسی ملی Kirstenbosch (یک سایت طبیعی میراث جهانی یونسکو) بازدید کنید. Camps Bay Bay را ببینید، یا از کوه میز پایی زیبا بروید و ماشین کابل را به عقب برانید. ما به شما چالش می کنیم تا از آب و هوای زیبا و جغرافیای جنوبی آفریقای جنوبی بهره مند شوید.

ما شما را در سفرهای زمینه اختیاری به مسیر باغ وحش زیبا کیپ شرقی و پارک ملی کورگر که در آن شما می توانید رانندگان بازی با تجربه بازی لذت ببرید. امیدواریم که ماجراجویی شما شامل دیدن "بزرگ پنج" باشد: شیر، فیل، کیپ بوفالو، پلنگ و راینو. سایر سفرهای گوناگون سفر روزانه ممکن است شامل بازدید از موزه منطقه 6 و جزیره روبن، جایی که نلسون ماندلا سالها زندانی است.

ما می خواهیم شما در آفریقای جنوبی احساس خستگی کنید، بنابراین ما همه چیز را می توانیم برای کمک به شما در زندگی در شهر متمرکز کنیم. از مسکن تا رویدادهای فرهنگی، کار ما این است که اطمینان حاصل کنید که شما معتبر ترین مطالعه در خارج از کشور تجربه ممکن است.

آمار سریع

 • مرکز: IES Abroad کیپ تاون
 • شهر: کیپ تاون
 • کشور: آفریقای جنوبی
 • اعتبار برنامه: 15-19 در هر ترم (3-5 دوره)
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • پیش نیازهای زبان: هیچکدام

تاریخ برنامه

پس از پذیرش، قبل از رزرو سفر، به بخش تاریخ سفر اطلاعات Predeparture در حساب MyJSabroad مراجعه کنید.

پاییز 2018

 • 8 ژوئیه - 15 نوامبر

مهلت مقدماتی آینده:

 • بهار 2019 - اکتبر 01، 2018
 • پاییز 2019 - اکتبر 01، 2018

دانشگاهیان

مأموریت ما ساده است: برای شما بهترین برنامه تحصیل در خارج از کشور را فراهم می کنیم که شامل بهترین تجربه های علمی و فرهنگی است. به همین دلیل است که ما با دانشگاه کیپ تاون همکاری کردیم. همانطور که در دوره های دانشگاه کیپ تاون ثبت نام می کنید، شما در هر نیمه 15-19 اعتبار ساعت می گیرید. شما همچنین می توانید یکی از دوره های IES Abroad را انتخاب کنید. تجربه تحصیلی خود را با انتخاب از اجزای برنامه اجباری مورد نیاز و اختیاری:

 • دوره آموزش IES Abroad : متمرکز بر آفریقای جنوبی، پروژه یادگیری خدمات شامل خدمات اجتماعی (60 ساعت در دوره ترم) در یک سازمان محلی (3 واحد).
 • 3-5 دوره در دانشگاه کیپ تاون: ثبت حداقل حداقل 15-19 اعتبار IES Abroad در دانشگاه کیپ تاون. ما نیاز داریم که یکی از دوره های شما متمرکز بر آفریقای جنوبی باشد. اگر بخواهید دوره IES Abroad را (3 نمره) ببرید، علاوه بر دوره IES Abroad ، حداقل 12 اعتبار IES Abroad را در UCT خواهید گرفت. دانش آموزان تشویق می شوند که بیشتر دوره های 1000 و 2000 را در سطح 2000 یا 3،000 سطح برگزار کنند.

دوره های آموزشی

پس از پذیرش، لیستی از پیشنهادات دوره نهایی را در حساب MyJSabroad خواهید دید.

مطالعات فرهنگی

 • CU 221 - گفتگوها در مورد تفاوت (پاییز، بهار)

اقتصاد

 • SL / EC / SO 335 - سیاست، توسعه جامعه، زندگی شهری در آفریقای جنوبی (پاییز، بهار)

مطالعات بهداشتی

 • SO / SL / HL 345 - توسعه بهداشت و جامعه در آفریقای جنوبی (پاییز، بهار)

آموزش خدمات

 • SL / EC / SO 335 - سیاست، توسعه جامعه، زندگی شهری در آفریقای جنوبی (پاییز، بهار)
 • SO / SL / HL 345 - توسعه بهداشت و جامعه در آفریقای جنوبی (پاییز، بهار)

جامعه شناسی

 • SL / EC / SO 335 - سیاست، توسعه جامعه، زندگی شهری در آفریقای جنوبی (پاییز، بهار)
 • SO / SL / HL 345 - توسعه بهداشت و جامعه در آفریقای جنوبی (پاییز، بهار)

موسسه شریک (ها) درباره دانشگاه کیپ تاون

قدیمی ترین دانشگاه در آفریقای جنوبی، دانشگاه کیپ تاون نیز موسسه پژوهشی پیشرو آفریقای جنوبی است. دانشجویان بین المللی حدود 20 درصد از کل ثبت نام در دانشگاه را تشکیل می دهند. UCT چهار مایل از مرکز شهر کیپ تاون واقع شده است. زمان رفت و آمد شما به محوطه دانشگاه بین 15 تا 30 دقیقه است که برای دانش آموزان محلی رایج است. اکثر دوره های UCT مبتنی بر سخنرانی هستند، برخی کلاس های بسیار بزرگ هستند و معمولا بین دو تا پنج روز در هفته ملاقات می کنند. سخنرانی ها اغلب همراه با آموزش، که بسیار کوچکتر است و اجازه می دهد بحث در مورد موضوعات و مفاهیم تحت پوشش در سخنرانی. دانش آموزان گذشته این آموزش ها را بسیار مفید دانسته اند. از چندین دوره در دانشکده های زیر در دانشگاه کیپ تاون انتخاب کنید.

 • تجارت - حسابداری، قانون کسب و کار، اقتصاد، امور مالی
 • مهندسی
 • علوم انسانی - ارتباطات، رقص، درام، ادبیات و زبان انگلیسی، فیلم
 • علوم طبیعی - باستان شناسی، نجوم، علوم زیستی، شیمی، علوم رایانه، محیط زیست

دوره های متمرکز آفریقای جنوبی در زمینه های فرهنگی، رقص، تاریخ، زبان، ادبیات، موسیقی، عکاسی، علوم سیاسی، مذهب و جامعه شناسی موجود است. شما ممکن است در دوره های دانشکده علوم پزشکی ثبت نام نکنید.

آموزش خدمات

مشارکت در تجربه یادگیری خدمات در کیپ تاون یکی از بهترین راه ها برای درک عمیق تر از فرهنگ و جامعه شهر است. در کنار مردم محلی در جهت دستیابی به یک هدف مشترک، برخی از مسائل اجتماعی که روی کیپ تاون تأثیر می گذارند، دست خواهید یافت، در حالیکه مهارت های خود را به سمت یک راه حل مبتنی بر جامعه هدایت می کنید. قرار دادن یادگیری خدمات شامل زمان صرف شده توسط یک سازمان محلی می شود، همراه با یک سمینار یادگیری آموزشی هفتگی برای آکادمیک و برای خدمات اعتباری. از طریق این سمینار، شما زمان ساخت برای بازتاب، بحث و تحقیق در مورد مسائل جامعه میزبان خود را. بسیاری از ارتباطات سازمان های اجتماعی از طریق روابط با هیئت IES Abroad . IES Abroad با تسهیل معرفی به سازمانها و از طریق هماهنگی حمل و نقل گروهی به محل (برای خدمات اجتماعی مبتنی بر کلاس IES Abroad ) کمک خواهد کرد. هر ترم، دانش آموزان ما بر اساس یک پروژه متفاوت کار می کنند، بسته به نیازهای جامعه یا سازمان که در آن داوطلبانه هستند. شما در ابتدای ترم به جامعه می روید و چندین بار در طول ترم برای کار بر روی پروژه هایی که بعد از بازگشت به خانه به سازمان کمک می کنند، باز می گردید. در پایان ترم شما می توانید از لباس های خود در کیپ تاون به سازمان های محلی از لباس، لوازم آرایشی و لوازم جانبی خودداری کنید. اخیرا قرار دادن تعاملات اجتماعی برای دانشجویان IES Abroad شامل موارد زیر است:

 • Sisters4Sisters
 • بنیاد Sozo
 • Ikhamva Ubomi
 • بیمارستان قفسه سینه Brooklyn

شما همچنین ممکن است در فرصت های آموزشی سازمان یافته UCT از طریق یک سازمان به نام SHAWCO (سازمان مراکز بهداشت و رفاه دانشجویان UCT) شرکت کنید. در اینجا شما می توانید زمان خود را به پروژه های آموزشی و مراقبت های بهداشتی داوطلب داوطلب کنید. اینها اعتبار ندارند، بسیاری IES Abroad دانشجویان IES Abroad به عنوان بخشی از تجربه زندگی دانشجویی در کیپ تاون به SHAWCO می پیوندند.

مسکن

خانه های خصوصی یا آپارتمان - شما ممکن است با دیگر دانشجویان IES Abroad در یک خانه مبله یا آپارتمان در نزدیکی دانشگاه کیپ تاون زندگی کنید. خانه های مبله و آپارتمان ها دارای اتاق های یک و دو نفره، یک سالن اجتماعات و یک آشپزخانه کاملا مجهز. تمام خانه ها و آپارتمان ها با سفس های دیجیتال برای ذخیره سازی وسایل شخصی شخصی مجهز شده اند. دسترسی به اینترنت در دسترس است، اما تضمین شده نیست.

زندگی دانشجویی

گرایش

جهت گیری در کیپ تاون به مدت دو هفته گسترش می یابد. این کار با یک جهت گیری IES Abroad آغاز می شود (3 روز) که در آن شما به کارکنان کیپ تاون در IES Abroad ، دانش آموزان خود، شهر کیپ تاون و مناطق اطراف آن، علاوه بر دانشگاه پردیس کیپ تاون، معرفی می شود. جهت ادامه سفر با مسیر مسیر باغ، خط ساحلی جنوب غربی آفریقای جنوبی، جایی که شما سیستم های غار را می بینید، از سواحل زیبا، قایقرانی، قدم زدن، و زیبایی نفس گیر چشم انداز آفریقای جنوبی می گذرید. در طول مسیر ما، شما همچنین از یک تور از مرکز شهر کیپ تاون و یک شهر محلی لذت می برید. سپس شما در جهت گیری دانشگاه کیپ تاون (5-6 روز) شرکت می کنید که جزئیات مربوط به دانشگاه ها، فعالیت های اضافی و فرصت های داوطلبانه را به شما می دهد. فعالیت های دفتر بین المللی برنامه های آکادمیک شامل گردش در اطراف نیم پهناوری کیپ و شانس برای شرکت در رویداد drumming آفریقایی است. علاوه بر این، CORE ™، IES Abroad

الزامات واجد شرایط بودن

 • 18 ساله
 • در موقعیت خوب در مدرسه خانه خود
 • 3.0 GPA یا بهتر از 4.0 در مقیاس (GPAs under 3.0 خواهد شد در مورد مورد در نظر گرفته شده و نیاز به اسناد اضافی مشخص شده در بخش زیر)
 • دانشجوی سال دوم، پایه و پایه زمانی که برنامه شروع می شود. متقاضیان می بایست حداقل سه ترم دوره کار را هنگام ثبت نام در UCT (دوره های ترم اول اول می توانند اعمال شوند). بعضی از دوره های دانشگاهی محلی ممکن است برای دانش آموزانی که دارای مدرک پیش دبستانی هستند در دسترس نباشد.

گذرنامه

یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است. یک ویزای دانشجویی برای ورود به آفریقای جنوبی لازم است. پس از پذیرش، شما اطلاعات بیشتری در مورد پرونده درخواست و هزینه های مربوطه دریافت خواهید کرد. روند درخواست ویزا برای شهروندان غیر آمریکایی می تواند بسیار طول بکشد، لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هزینه

پاییز 2018

 • هزینه تحصیل: 13،410 دلار
 • مسکن: 3،795 دلار
 • بیمه: 395 دلار
 • مجموع: 17،600 دلار

سال تحصیلی

 • هزینه تحصیل: 24،125 دلار
 • مسکن: 7،590 دلار
 • بیمه: 790 دلار
 • مجموع: $ 32،505

این قیمت ها را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید. ما شما را تشویق می کنیم که با پرداخت هزینه کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، سیاست های مدرسه در خانه و دیگر عوامل خود، هزینه واقعی را برای شما تعیین کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
IES Abroad

آخرین به روز رسانی May 20, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
جولای 2019
Duration
مدت زمان
1 - 2 
تمام وقت
Price
قیمت
17,600 USD
هزینه برنامه پاییز 2018
Locations
آفریقای جنوبی - Cape Town, Western Cape
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان ژوئن 30, 2019
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان نوامبر 30, 2019
Dates
ژانویه 2019
آفریقای جنوبی - Cape Town, Western Cape
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان ژوئن 30, 2019
جولای 2019
آفریقای جنوبی - Cape Town, Western Cape
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان نوامبر 30, 2019