Read the Official Description

Culinary Institute Kul IN و مدرسه شریک ALMA la Scuola Internazionale di Cucina Italiana در حال ارائه یک برنامه مشترک بین المللی جدید برای دانش آموزان علاقه مند به تخصص حرفه ای در غذاهای ایتالیایی است.
این برنامه 10 ماهه با هدف تولید آشپزان حرفه ای به طور کامل آموزش دیده است که در هنر آشپزی ایتالیایی تخصص دارند. برنامه آموزشی منحصر به فرد دانش آموزان را قادر به تمرین مهارت های تازه به دست آورده خود، که آنها را از طریق دوره های شدید در Kul IN و ALMA ، با کار کردن در رستوران ها و هتل های ایتالیایی نخبه ایتالیایی، به دست آورد. بین المللی در خارج از کشور دانش آموزان فرصتی ارزشمند برای شبکه در سطح بین المللی را فراهم می کند و با بعضی از بهترین آشپزان در ایتالیا و جهان ارتباط برقرار می کند.
اطلاعات برنامه برای غذای حرفه ای غذاهای ایتالیایی

به عنوان یک دانش آموز از Cusine ایتالیایی، شما به طور کامل در فرهنگ ایتالیایی غرق خواهید شد، یادگیری زبان صحبت و درک آن، در حالی که مهارت های خود را در آشپزی سنتی ایتالیایی بهبود می بخشد. شما تحت هدایت برخی از بهترین آشپز ایتالیایی در یک محیط پویا و پویا بین المللی مطالعه خواهید کرد.
شما در مورد پاستا، شراب، غذاهای منطقه ای، تاریخ غذای ایتالیایی، محصولات سنتی و خیلی چیزهای بیشتری یاد خواهید گرفت.

1. آموزش در Sisak

برنامه فشرده در Sisak، کرواسی، در Culinary Institute Kul IN . Kul IN یک مدرسه جدید است که به طور کامل با ظروف جدید و جدیدترین فن آوری های آشپزی عرضه می شود. برنامه های درس و برنامه های ما توسط Zdravko Peric دانیل ما، سرآشپز حرفه ای با تجربه واقعا جهانی در صنعت آشپزی ایجاد شده است.
دانش آموزان 9 هفته در آموزش سیساک صرف تکنیک های آشپزی ایتالیایی، مدیریت آشپزخانه، فرهنگ ایتالیایی، اصطلاحات آشپزی ایتالیایی و زبان آن را صرف خواهد کرد. اطلاعات دیگر در مورد 2 ماه تمرین در سیسیک:

 • زمان کلاس: 8 ساعت در روز، دوشنبه تا جمعه
 • زبان مورد استفاده در کلاس: انگلیسی و کرواتی
 • خواندن و مواد: ارائه شده توسط Kul IN (به زبان انگلیسی و کرواتی)
 • لباس: ارائه شده توسط Kul IN

testimonial

2. آموزش در Colorno

آموزش و پرورش شما در مدرسه شریک زندگی ما ALMA در Colorno، ایتالیا ادامه دارد. روش آموزش ALMA مدرسه یک بعد جدید برای توسعه مهارت های شما در آشپزخانه اضافه می کند. این برنامه یک محیط پویای بین المللی را فراهم می کند که دانش آموزان از سراسر جهان با هم (به زبان انگلیسی) مطالعه می کنند و موفق به توسعه تکنیک های آشپزی می شوند.
ALMA و پروفسور سرآشپزها با کلاس های حرفه ای مجهز و آشپزخانه های صنعتی که در Palazzo Ducale واقع شده اند، شما را با دانش خود سرگرم می کنند و به شما آموزش می دهند تا واقعا در صنایع آشپزی صلاحیت داشته باشید. شما تمام اسرار 20 منطقه آشپزی ایتالیا را یاد خواهید گرفت، در حالی که در زیر میکروسکوپ آشپزی ایتالیایی مهارت می آموزید. آموزش آشپزی شما با سفر به مراکز تولید محلی افزایش می یابد که به شما در تهیه محصولات معروف مانند Parma ham، پنیر Parmigiano-Reggiano، Truffles، Wineries و بسیاری دیگر کمک می کند.
کلاس ها در Colorno بر اساس روش ALMA طراحی شده اند که ترکیبی از موارد زیر است:

 • درک تاریخ و فرهنگ ایتالیا
 • تجربه مستقیم با مراکز تولید محلی و مواد خام
 • مهارت های آشپزی و روش آشپزی ایتالیایی
 • شناخت دستورالعمل ها و سنت های ایتالیایی
 • تجربه به عنوان آشپز سر

اطلاعات دیگر درباره دو ماه تمرین در کولورنو:

 • مدت کلاس: 8 ساعت در روز، دوشنبه تا جمعه
 • اندازه کلاس: حداقل 15 تا حداکثر 20 دانش آموز
 • زبان مورد استفاده در کلاس: انگلیسی
 • خواندن و مطالب: ارائه شده توسط ALMA (به زبان انگلیسی)
 • لباس: ارائه شده توسط ALMA

3. 5 ماه آموزش در رستوران ایتالیایی واقعی

آخرین بخش برنامه یک مرحله است: یک کارآموزی پنج ماهه در یک رستوران ایتالیایی شناخته شده است. پس از ارزیابی در Colorno، دانش آموزان به شهر منتقل خواهند شد و در رستوران هایی که توسط ALMA انتخاب می شوند، کار می کنند. در طی این پنج ماه، دانش آموزان تمام مهارت هایی که در Kul IN و ALMA آموخته اند، تمرین خواهند کرد و تجربه واقعی در جهان آشپزی را به دست خواهند آورد.
ALMA به دقت انتخاب محل کارآموزی را بر اساس شخصیت، منافع، نقاط قوت و ضعف دانشجویان، و بسیار مهم، انتظارات خود دانش آموزان را انتخاب می کند. در طول دوره کارآموزی، دانش آموزان هنوز هم از ALMA پشتیبانی کامل می کنند و همیشه می توانند از راهنمایی های مدرسه برای کمک و مشاوره بپرسند. رستوران میزبان دانش آموز را به اتاق و هیئت مدیره برای کل کارآموزی ارائه می دهد.
46475_rsz_46193_professional_cook_of_italian_cuisine_1.jpg پس از اتمام موفقیت آمیز دوره های کارشناسی، کارآموزی و امتحانات نهایی، Kul IN و ALMA هر دو دانشجو را با یک گواهینامه به عنوان یک کاسه آشپزی حرفه ای کوک می گذرانند.
از طریق Student Kul IN کشف علاقه خود را نسبت به غذا خوردن.

طول برنامه: 10 ماه
هزینه برنامه در هر دانش آموز: 18.000 یورو (با مالیات بر ارزش افزوده)
هزینه تحصیل شامل:

 • تمام آموزش ها و مواد برای برنامه آشپزی آشپزی آشپزی ایتالیایی
 • حمل و نقل از فرودگاه بین المللی زاگرب به Kul IN
 • مسکن در Sisak و Colorno
 • ناهار در روز مدرسه در Sisak و Colorno
 • غذا و هیئت مدیره (ارائه شده توسط رستوران میزبان) و کمک در طول کارآموزی
 • هزینه سفرهای زمینی


برای دانش آموزان پرندگان اولیه ما یک تخفیف 200 یورو برای آموزش برنامه ارائه می دهیم . برای گرفتن این کوپن، شما باید فرایند درخواست خود را تکمیل کنید و هزینه تحصیل را دو ماه قبل از تاریخ شروع برنامه پرداخت کنید. تاریخ شروع برنامه:

 • 11 ژوئن 2019
 • اکتبر 21، 2019

برای به دست آوردن تجربه کامل تحصیل در Culinary Institute Kul IN از شما دعوت می کنیم تا از تور مجازی ما بازدید کنید. testimonial

Program taught in:
انگلیسی
ایتالیایی
Last updated November 7, 2018
این دوره
Start Date
ژوئن 11, 2019
اکتبر 21, 2019
Duration
10 
Full-time
Price
18,000 EUR
Deadline
می 10, 2019
By locations
By date
Start Date
ژوئن 11, 2019
End Date
Application deadline
می 10, 2019
Start Date
اکتبر 21, 2019
End Date
Application deadline

ژوئن 11, 2019

Location
Application deadline
می 10, 2019
End Date

اکتبر 21, 2019

Location
Application deadline
End Date

ALMA, The International School of Italian Cuisine