توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا آموزش آنلاین در Madonna University ؟

  • کسب دانش ضروری از آموزش در محیط های آنلاین
  • گواهی می تواند در یک سال تقویم تکمیل شود
  • از اعضای هیات علمی که کارشناسان در این زمینه هستند یاد بگیرید
  • در صورت تمایل می توانید مستقیما به MAT در Online Teaching و eLearning انتقال دهید

بررسی اجمالی برنامه

گواهی فارغ التحصیل در آموزش آنلاین فراهم می کند مبانی نظری و عملی برای توسعه آموزش آنلاین در انواع تنظیمات، از جمله آموزش عالی و شرکت های بزرگ آموزش. این گواهینامه با دانش آموز بزرگسال سازگار است و این گواهینامه به دانش آموزان اجازه می دهد تا اصول آموزشی طراحی و آموزش آنلاین را برای توسعه دوره ها و آموزش اختصاص داده شده به محیط آنلاین، بررسی کنند. دانش آموزان همچنین درک استانداردهای اخلاقی و حقوقی آموزش آنلاین و آموزش الکترونیک را توسعه خواهند داد.

آینده تو

این برنامه به سوی متخصصان در زمینه های مختلفی که ممکن است دارای درجه پیشرفته باشند، مورد توجه قرار گرفته است، اما می خواهد اطلاعات بیشتری در زمینه طراحی آموزشی بخواهد. اعضای هیئت علمی دانشکده که از آنها خواسته می شوند دوره های خود را آنلاین در اینترنت انتقال دهند می توانند از داشتن دانش بیشتر در زمینه آموزش و ایجاد محتوای آنلاین بهره مند شوند. هر کسی که آموزش های کار در محل را دارد، باید دانش و مهارت های لازم را برای ایجاد آموزش درست در زمان برای کارکنان خود داشته باشد. داوطلبان که به "نسل دیجیتالی" کمک می کنند مهارت های جدیدی را برای ایجاد فرصت های یادگیری غیر رسمی نیاز دارند.

برنامه آموزشی آموزشی Grad Cert آنلاین

الزامات گواهی (انتخاب 12 کرون)

EDU 5410 طراحی آموزشی برای یادگیری آنلاین: 3 اعتبار

  • ارزیابی و استفاده از نظریه های طراحی آموزشی و اصول برای تحویل دوره آنلاین. بررسی کامل آنلاین، ترکیبی، خودگردان و تجربیات الکترونیکی یادگیری تسهیل شده از طریق سیستم های مدیریت یادگیری تحویل داده شده است. تمرکز بر نوشتن واحدهای آموزشی که شامل بازیابی اطلاعات، ساخت وب سایت و ارزیابی و ادغام ویدئو و چند رسانه ای است. استفاده از دستورالعمل های قابلیت دسترسی و قابلیت استفاده در طراحی دوره های مبتنی بر وب.

EDU 5430 تولید رسانه برای آموزش آنلاین: 3 اعتبار

  • دانش آموزان تکنیک ها و استراتژی هایی را برای ایجاد رسانه های آموزشی جدید برای استفاده با آموزش آنلاین و روش های تبدیل منابع متداول به فرمت های الکترونیکی مناسب یاد می گیرند. مسائل فنی مربوط به تعادل کیفیت رسانه ها و محدودیت های پهنای باند کاربر تجزیه و تحلیل شده است.

EDU 6430 روش ارزیابی آنلاین: 3 اعتبار

  • ساخت یک برنامه ارزیابی معتبر برای دوره های آنلاین. طرح ارزیابی شامل استانداردهای موجود در چارچوب برنامه درسی میشیگان با استفاده از سیستم مدیریت دوره ی مبتنی بر وب است. اصول ارزیابی معتبر از طریق ابزارهای تکنولوژی که شامل تکالیف آنلاین، پادکست ها، بحث های رشته ای، ابزار آماده سازی آزمون، آزمون های امن و استراتژی های ارزیابی متفاوتی است، اعمال می شود. پیش نیازها: EDU 5410 و 5430.

EDU 6880 آموزش آنلاین پروژه و Practicum: 3 اعتبار

  • دانش آموزان یک واحد تدریس برای تدریس آنلاین و آزمایش درست درس هایی را با یک نمونه از دانش آموزان مناسب سن طراحی می کنند. پیش نیازها: EDU 6410، 6430 و 6450.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Madonna University »

آخرین به روز رسانی July 20, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date