گواهینامه در فیلم های دیجیتالی

afilm International Film Workshops

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهینامه در فیلم های دیجیتالی

afilm International Film Workshops

برنامه فیلم ویژه به طور خاص طراحی شده برای افرادی است که مایل به آموزش و آموزش حرفه ای و تمرکز صنعت هستند به عنوان فیلمسازان معاصر. در طی 8 ماه شما فیلم مهیج را می زنید، تا آنجا که ما می دانیم که این تنها دوره ای است که در دنیا وجود دارد.

این برنامه حرفه ای برای افراد با اشتیاق، خلاقیت، عزت و تعهد واقعی برای به دست آوردن یک کار پایدار به عنوان داستان افسانه ای در فیلم طراحی شده است. این یک فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن تجربه دست اول از آنچه که برای ساختن یک فیلم خاص ساخته می شود، فراهم می کند.

برای هشت ماه آینده شما بخشی از یک تیم تولید کوچک تنگ با یک هدف مشترک خواهید بود؛ برای ساختن یک فیلم مشخص و پرطرفدار. کارشناسان صنعت با شما مشغول به کار هستند، تشویق و هدایت یک گروه کوچک از دانشجویان پرشور و ویژه انتخاب شده برای ساخت یک فیلم برای جشنواره. این فیلم در محل و در اطراف شهرهای بسیار زیبا بارسلونا و سیتزز قرار می گیرد که در خارج از منزل کار می کنند و در شرایط نور کنترل شده در داخل خانه کار می کنند. شما بخشی از یک تیم بین المللی است که در سفر از طریق هنر هدایت / تولید / فیلمبرداری / فیلمنامه / طراحی تولید / ویرایش و صدا گرفته شده است.

افلام با آژانس های نمایشی حرفه ای، مو، آرایش و شرکت های تبلیغاتی کار می کند.

شدید و عملی

این برنامه کاملا منحصر به فرد است و به شما امکان می دهد تا تمام مراحل انجام کار را یاد بگیرید. دانش آموزان تعداد قابل توجهی از کارگاه های عملی، خلاقانه و فنی را در گروه ها یا گروه های زیر انجام خواهند داد و سپس خواسته می شود تا دانش خود را در عمل اعمال کنند. دوره سریع، شدید و جذاب است. هدف اصلی ما این است که دانش آموزان ابزار، ذهنیت و پشتیبانی لازم را برای ایجاد آن در دنیای واقعی ارائه دهند.

در پایان برنامه، دانش آموزان به طور حرفه ای پیشرفت می کنند، با رهبران صنعت کار می کنند، تجربه فیلم های حرفه ای، برنامه حرفه ای و نمایش کار خود را دارند، و همچنین ویژگی های LM که برای جشنواره ها برگزار می شود. این یک ویژگی متمایز از برنامه های افلام است.

چشم انداز فارغ التحصیل

فارغ التحصیلان تمام مهارت های کلیدی مورد نیاز برای دسترسی و کار در صنعت فیلم را خواهند داشت. به عنوان یک فارغ التحصیل آلم، شما در یک موقعیت منحصر به فرد برای کار بر روی یک فیلم واقعی کار می کنید. شما همچنین با مهارت های تجاری و شبکه ای تمرین می کنید تا بیرون بروید و کار پیدا کنید و پروژه های فیلم خودتان را ایجاد کنید.

مشاوره

در پایان دوره، دانشجویان برای به اشتراک گذاشتن پروژه هایی که در رابطه با ساختن صنعت به آن علاقه مند هستند دعوت شده اند. پس از یک فرآیند انتخاب، استادان فیلم، یک برنامه mentorship برای حمایت از کارآمدی پروژه های انتخاب شده ارائه می دهند.

فارغ التحصیلان

با تشکر از تجربه کار شدید دانشجویان تعهدات نزدیک دوستی را تشکیل می دهند و ما یک شبکه فارغ التحصیلان حرفه ای پر رونق داریم. بسیاری از دانشجویان سابق ما در حال انجام کسب و کارهای موفق و ساختن امواج در صنعت فیلم هستند. بررسی کنید که فارغ التحصیلان چه کار می کنند

شرکت تولیدی

بعضی از بهترین دانشجویان ما در فویلم استودیو، شرکت تولید فیلم افلام، یک شرکت خواهر که در آن ما تولید، مستقیم و ایجاد فیلم برای مشتریان صنعت، کار می کنیم.

اطلاعات مهم
در صورت مشاهده برنامه ما دقیقا همان هزینه را برای افراد محلی به عنوان بین المللی دریافت می کنیم / پس از پذیرش، ما تمام مدارک پشتیبانی لازم را ارائه می دهیم / اگر ویزا انکار شود، ما بازپرداخت 100٪ (منهای هزینه های بانکی) هرچند ما تقریبا یک ویزا 100٪ نرخ)

شرایط ویزا دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA
اگر شما اقامت در اتحادیه اروپا یا EEA نیستید، باید برای یک ویزای دانشجویی اسپانیا درخواست بدهید. این مسئولیت خود را برای این درخواست ویزا است و بسیار مهم است که شما روند درخواست روادید خود را شروع زود هنگام عنوان آن می تواند مدت زمان طولانی را. نزدیکترین سفارت یا کنسولگری اسپانیایی برای کسب اطلاعات بیشتر.

فرصت برابر
افلام برنامه های دانشجویان معلول را می پذیرد. مهم این است که شما در فرآیند درخواست ما به ما اطلاع دهید که آیا شما دارای معلولیت طولانی مدت هستید که می تواند بر روی مطالعات شما تأثیر بگذارد تا بتوانیم برای شما آماده کنیم.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی January 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,500 EUR
+ 21٪ مالیات بر ارزش افزوده (مجموع: 11.495 €) یک بار پرداخت ..
Locations
اسپانیا - Sitges, Catalonia
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
اسپانیا - Sitges, Catalonia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات