گواهینامه - راهنمای آلپ برنامه های آموزشی

Whistler Adventure School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهینامه - راهنمای آلپ برنامه های آموزشی

Whistler Adventure School

نکات برجسته برنامه بود برنامه های آموزشی راهنمای آلپ طراحی شده است تا دانش آموزان به تخصص در یکی از زمینه های هدایت. این برنامه راهنمای آلپ آموزش به دانش آموزان اجازه را به تمرکز و آماده شدن برای ورود به معاینه در سطح ACMG. دانشجویان متقاضی پذیرش در این برنامه باید آزمون مهارت های یک شده منتقل و ارائه فیزیکی و مهارت های از سر گرفت.

این برنامه مجموعه ای متوالی از دوره های طراحی شده برای توسعه توانایی دانش آموزان، مهارت ها و تصمیم گیری در حالی که کار به سمت تبدیل شدن به یک راهنمای آلپ است. دانش آموزان باید پس از هر دوره را به تمرین و ساخت یک رزومه از سفرهای کوهستانی و تجارب کشور است.

تفکیک دوره: ساعت دوره از 15 ساعت به 67.5 ساعت در هر دوره به علاوه یک تعاونی کاریابی 45 ساعت متفاوت باشد.

محل سکونت: در پردیس و دریا به کوه آسمان.

بود مهارت های راهنمای سیاست قبل از آزمون بود برنامه های آموزشی راهنمای دانشجویان را به زمین گسترده و به چالش کشیدن به عنوان بخشی از آموزش و پرورش است. به این ترتیب، بود دانش آموزان برای دیدار با مهارت های پیش نیاز که توسط برنامه انتخاب خود را تشریح کرد. دانشجویان ملزم به عرضه یک رزومه از مهارت های خود را با نرم افزار خود را تایید آنها پیش نیاز برنامه ملاقات کرده اید. علاوه بر این، دانش آموزان خواهد شد توسط مدرسان بود در آغاز برنامه خود ارزیابی برای اطمینان از آنها با استانداردهای عمومی مهارت طرح ریزی شده توسط برنامه. دانش آموزانی که پیش نیاز را برآورده نمی اجازه داده نخواهد شد ادامه در برنامه است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سوالات، لطفا با مدیر عملیات بود.

آلپ دانش آموزان را راهنمایی خواهد کرد سطح پایه منطقی از تناسب اندام است. دانش آموزان باید به تکمیل فرم پزشکی. دانش آموزان با شرایط پزشکی و یا نگرانی های بهداشتی از پیش موجود باید تماس پیش از دوره بود. قبلی آلپ تجربه بالا رفتن یک دارایی است.

اصول آلپ راهنما

مشاهده مدت زمان شرایط ورود دوره - 15 ساعت دوره اصول دانش آموزان به مجموعه مهارت های اساسی مورد نیاز برای یک تجربه آلپی صعود موفق را معرفی نماید. تاکید بر انتخاب زمین، سفر امن، آماده سازی و چرخ دنده است.

سطح آلپ راهنمای 2

پیش نیازها - اصول مدت دوره دوره - 67.5 ساعت دوره سطح 2 زیر برنامه درسی ACMG، آموزش دانش آموزان در اصول کوهنوردی. دانش آموزان مهارت های کوهنوردی، تکنیک های مسافرتی، انتخاب دنده و تصمیم گیری سنگ تیز کردن. دانش آموزان باید به طور موثر استفاده از این مهارت در این زمینه.

سطح آلپ راهنمای 3

پیش نیازها - سطح 2 مدت دوره - 30 ساعت هزینه دوره سطح 3 را به دانش آموزان برای ورود به راهنمای ACMG تست سطح آماده کند. برنامه درسی تنها در مجموعه مهارت های لازم مورد نیاز برای برای دستیار امتحان راهنمای آلپ ACMG اعمال تمرکز خواهد کرد. دانش آموزان از طریق جلسات دقیق رفتن به تقویت مهارت های خود را و یا آماده شدن برای یک شغل.

تجربه آلپ راهنمای شرکت عملیات کار

پیش نیازها - سطح 2 و مدت زمان 3 دوره - 45 ساعت تعاونی تجربه کاری دانش آموزان تجربه دنیای واقعی با آموزش در حین کار است. دانش آموزان حداقل 8 ساعت در هفته کار می کنند و اضافی یک ساعت در هفته با یک مربی مشورت کنید. استفاده از مهارت های به دست آمده از طریق دوره قبلی خواهد شد ارزیابی و دانش آموزان درک درستی از استانداردها و تجربه لازم برای یک شغل به عنوان یک راهنمای آلپ به دست آورید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
Price
قیمت
3,500 CAD
دانشجویان کانادایی؛ 5.000 $ CAD دانشجویان بین المللی
Locations
کانادا - Whistler, British Columbia
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
کانادا - Whistler, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات