توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نکات برجسته برنامه

اسکی بود (و اسنوبورد) آموزش راهنمای طراحی شده است که اجازه می دهد دانش آموزان به تخصص در یکی از زمینه های هدایت. این برنامه اسکی آموزش راهنمای اجازه می دهد تا دانش آموزان را به تمرکز و آماده شدن برای ورود به معاینه در سطح ACMG. دانش آموزان خواهد شد توسط راهنماهای واجد شرایط از مهارت های اولیه را از طریق به سفرهای شب چند در زمین های کوهستانی فنی تدریس می شود. دانشجویان متقاضی پذیرش در این برنامه باید تصویب یک آزمون مهارت های بود و ارائه مهارت های از سر از جمله توانایی برای پیوند نوبت در اجرا آبی، اسکی متنوع کردن شرایط پیست برف در کنترل و بدانید که چگونه به سوئیچ بین حالت سربالایی و سراشیبی. علاوه بر همه دانش آموزان باید یک سطح پایه تناسب اندام از جمله توانایی راه رفتن در سربالایی به مدت یک ساعت با سرعت متوسط ​​دارند.

این برنامه مجموعه ای متوالی از دوره های طراحی شده برای توسعه توانایی دانش آموزان، مهارت ها و تصمیم گیری در حالی که کار به سمت تبدیل شدن به یک راهنمای اسکی است. دانش آموزان باید پس از هر دوره را به تمرین و ساخت یک رزومه کاری از سفرهای اسکی و تجارب کشور است.

محل سکونت: در پردیس و دریا به کوه آسمان.

خلاصه برنامه

برنامه ها نام: آموزش راهنمای اسکی

ساعت برنامه: 157.5 (تمام وقت) طول مطالعه: 5 ماه اعتبار: 8 اطلاعات کاربری: گواهی CIC واجد شرایط: مجوز تحصیل یک سال و اجازه کار تعاونی. کار و تحصیل مجوز پس از فارغ التحصیلی به پایان می رسد.

شرایط ورود: حداقل 18 سال سن و تسلط به زبان انگلیسی. فیزیکی و مهارت رزومه مورد نیاز است. تاریخ مصرف: دسامبر

بود راهنمای مهارت های قبل از آزمون سیاست

بود برنامه راهنمای دانشجویان را به وسیع، زمین به چالش کشیدن به عنوان بخشی از آموزش و پرورش است. به این ترتیب، بود دانش آموزان برای دیدار با مهارت های پیش نیاز که توسط برنامه انتخاب خود را تشریح کرد. دانشجویان ملزم به عرضه یک رزومه از مهارت های خود را به بود مدیر عملیات تایید آنها پیش نیاز برنامه قبل از ثبت نام در برنامه راهنمای بود ملاقات کرد. علاوه بر این، دانش آموزان خواهد شد مورد بررسی قرار توسط مدرسان قبل از شروع دوره برنامه متناظر را برای اطمینان از آنها با استانداردهای عمومی مهارت طرح ریزی شده توسط برنامه بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سوالات، لطفا با مدیر عملیات بود.

راهنمای اسکی

  • دانش آموزان باید قادر به اسکی اجرا آبی راحتی باشد.
  • دانش آموزان سطح پایه منطقی از تناسب اندام است.
  • دانش آموزان باید به تکمیل فرم پزشکی.
  • دانش آموزان با مشکلات پزشکی از قبل موجود و یا نگرانی های بهداشتی باید تماس بود پیش از این دوره

دوره های آموزشی در برنامه های آموزشی راهنمای اسکی:

اصول راهنمای اسکی

پیش نیازها - غیر مدت دوره - 15 ساعت

مبانی و اصول دوره دانش آموزان به مجموعه مهارت های اساسی مورد نیاز برای یک تجربه نشینان کوهنوردی موفق را معرفی نماید. دانش آموزان خواهد شد در معرض بهمن ایمنی و نشینان آماده سازی سفر. دانش آموزان کوهنوردی اسکی و نجات مهارت های اولیه است که توانایی به طور موثر استفاده از این اطلاعات در زمینه اعطای یاد بگیرند. این دوره شامل آموزش ایمنی بهمن 1

سطح راهنمای اسکی 2

پیش نیازها - AST 1 مدت دوره - 67.5 ساعت

دوره سطح 2 بیشتر دانش آموزان در سفر نشینان امن خواهد کرد آموزش. این دوره آموزش ایمنی بهمن 2، مدیریت مشتری، تصمیم گیری، انتخاب زمین آماده سازی سفر، پیدا کردن مسیر و مهارت های خدمات به مشتریان را پوشش می دهد. دانشجویان انتظار می رود تمرین مهارت در بین کلاس ها به دست و ادامه ساخت کشور تجربه تماس خود را.

سطح راهنمای اسکی 3

پیش نیازها - سطح 2 مدت دوره - 30 ساعت هزینه-

دوره سطح 3 دانش آموزان را برای تست سطح راهنمای آماده کند. برنامه درسی تنها در مجموعه مهارت های لازم مورد نیاز برای تقاضای خود را به دستیار امتحان راهنمای اسکی ACMG تمرکز خواهد کرد. تمرکز بر ایمنی بهمن، مدیریت مشتری و مدیریت یک عملیات راهنما است.

تعاونی سابقه کار

پیش نیازها - سطح 2 و 3 مدت دوره - 45 ساعت هزینه-

تجربه کار شرکت عملیات خواهد شد دانش آموزان تجربه دنیای واقعی با آموزش در حین کار است. دانش آموزان حداقل 8 ساعت در هفته کار می کنند و اضافی یک ساعت در هفته با یک مربی مشورت کنید. استفاده از مهارت های به دست آمده از طریق دوره قبلی خواهد شد ارزیابی و دانش آموزان درک درستی از استانداردها و تجربه لازم برای یک کار به عنوان یک راهنمای اسکی به دست آورید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط Whistler Adventure School »

این دوره Campus based
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
Price
3,500 CAD
دانشجویان کانادایی؛ 5.000 $ CAD دانشجویان بین المللی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است