Read the Official Description

نکات برجسته برنامه بود برنامه های آموزشی راهنمای راک طراحی شده است تا دانش آموزان به تخصص در یکی از زمینه های هدایت. این برنامه راک آموزش راهنمای اجازه می دهد تا دانش آموزان را به تمرکز و آماده شدن برای ورود به معاینه در سطح ACMG. دانشجویان متقاضی پذیرش در این برنامه باید آزمون مهارت های یک شده منتقل و ارائه فیزیکی و مهارت های از سر گرفت.

این برنامه مجموعه ای متوالی از دوره های طراحی شده برای توسعه توانایی دانش آموزان، مهارت ها و تصمیم گیری در حالی که کار به سمت تبدیل شدن به یک راهنمای سنگ است. دانش آموزان باید پس از هر دوره را به تمرین و ساخت یک رزومه از صعود سنگ و تجربه چند زمین.

شکست البته: ساعت دوره از 15 ساعت به 67.5 ساعت در هر دوره به علاوه یک تعاونی کاریابی 45 ساعت متفاوت باشد. محل سکونت: در پردیس و دریا به کوه آسمان.

محل سکونت: در پردیس و دریا به کوه آسمان.

خلاصه برنامه

برنامه ها نام: آموزش راهنمای راک

ساعت برنامه: 157.5 (تمام وقت) طول مطالعه: 6 ماه اعتبار: 8 اطلاعات کاربری: گواهی CIC واجد شرایط: مجوز تحصیل یک سال و اجازه کار تعاونی. کار و تحصیل مجوز پس از فارغ التحصیلی به پایان می رسد.

شرایط ورود: حداقل 18 سال سن و تسلط به زبان انگلیسی. فیزیکی و مهارت رزومه مورد نیاز است. تاریخ مصرف: ژوئیه

بود راهنمای مهارت های قبل از آزمون سیاست

بود برنامه راهنمای دانشجویان را به وسیع، زمین به چالش کشیدن به عنوان بخشی از آموزش و پرورش است. به این ترتیب، بود دانش آموزان برای دیدار با مهارت های پیش نیاز که توسط برنامه انتخاب خود را تشریح کرد. دانشجویان ملزم به عرضه یک رزومه از مهارت های خود را به بود مدیر عملیات تایید آنها پیش نیاز برنامه قبل از ثبت نام در برنامه راهنمای بود ملاقات کرد. علاوه بر این، دانش آموزان خواهد شد مورد بررسی قرار توسط مدرسان قبل از شروع دوره برنامه متناظر را برای اطمینان از آنها با استانداردهای عمومی مهارت طرح ریزی شده توسط برنامه بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سوالات، لطفا با مدیر عملیات بود.

راهنمای سنگ نوردی

  • دانش آموزان سطح پایه منطقی از تناسب اندام است.
  • دانش آموزان با مشکلات پزشکی از قبل موجود و یا نگرانی های بهداشتی باید تماس بود پیش از این دوره

دوره های آموزشی در برنامه های آموزشی راهنمای راک:

اصول راهنمای راک

پیش نیازها - هیچ مدت دوره - 15 ساعت

دوره اصول دانش آموزان به مجموعه مهارت های اساسی مورد نیاز به راحتی حرکت صعود سنگ مبتدی معرفی. این شامل اصول اولیه belaying، طناب زدن بالا، کاهش / نزولی و حرکت سنگ نوردی. دانش آموزان خواهد شد به تجهیزات مدرن استاندارد مورد نیاز برای یک روز از تک طناب زدن زمین بالا معرفی شده است.

سطح راهنمایی راک 2

پیش نیازها - آزمون مهارت های مدت دوره - 67.5 ساعت

دوره سطح 2 بیشتر دانش آموزان به استانداردهای راهنمای طناب بالا خواهد کرد آموزش. دانش آموزان یاد خواهند به حرکت مسیرهای زمین چند، clmb سرب و حفاظت است. مدیریت ایمنی، تکنیک های امداد و نجات اولیه و مراقبت از مشتری در این مرحله معرفی شده است.

سطح راهنمایی راک 3

پیش نیازها - سطح 2 مدت دوره - 30 ساعت

دوره سطح 3 دانش آموزان را برای تست سطح راهنمای ورود آماده کند. برنامه درسی تنها در مجموعه مهارت های لازم مورد نیاز برای تقاضای خود را به راهنمای سنگ امتحان ACMG دستیار تمرکز خواهد کرد. تمرکز بر روی سیستم های نجات، مجریان پیشرفته، تکنیک های چند زمین، مدیریت مشتری های متعدد، توانایی و رهبری بالا رفتن است.

تعاونی سابقه کار

پیش نیازها - سطح 2 و 3 مدت دوره - 45 ساعت

تجربه کار شرکت عملیات خواهد شد دانش آموزان تجربه دنیای واقعی با آموزش در حین کار است. دانش آموزان حداقل 8 ساعت در هفته کار می کنند و اضافی یک ساعت در هفته با یک مربی مشورت کنید. استفاده از مهارت های به دست آمده از طریق دوره قبلی خواهد شد ارزیابی و دانش آموزان درک درستی از استانداردهای به دست آوردن و تجربه لازم برای یک کار به عنوان یک راهنمای سنگ.

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Whistler Adventure School »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
3,500 CAD
دانشجویان کانادایی؛ 5.000 $ CAD دانشجویان بین المللی
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019