Read the Official Description

رویکرد به طور گسترده ای در مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در جهان است. مهارت های فناوری اطلاعات به تنهایی دیگر برای یک حرفه ای فناوری اطلاعات و یا شرکت یک دارایی نیستند. حرفه ای ها باید تخصص فناوری اطلاعات خود را با درک کسب و کار و تمرکز بر بهبود خدمات مداوم متمرکز کنند. ITIL® می تواند با ترویج استفاده بهینه از دارایی های آن - فرایندهای مردم و تکنولوژی، صرفه جویی در هزینه های عالی را برای یک سازمان انجام دهد. Zeus Consulting مجموعه ای کامل از دوره های آموزشی نوآورانه ITIL را از سطح آگاهی، بنیاد و متوسط ​​تا سطح گواهینامه های کارشناسان ارائه می دهد.

ITIL® چیست؟

ITIL® (کتابخانه زیرساخت فناوری اطلاعات) رویکرد به طور گسترده ای در مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در جهان با بیش از 1،500،000 گواهینامه است. ITIL® که توسط اداره بازرگانی دولتی انگلستان (OGC) توسعه یافته است، به طور کامل با ISO / IEC 20000، اولین استاندارد مدیریت خدمات بین المللی برای صدور گواهینامه و انطباق سازمانی، سازگار است.

برای ITIL® چه کسی است؟

- متخصصان فناوری اطلاعات که در تحویل و یا پشتیبانی از خدمات فناوری اطلاعات شرکت دارند - متخصصان کسب و کار که نیاز به درک بیشتر در مورد چگونگی فناوری اطلاعات می توانند به حداکثر رساندن پتانسیل کسب و کار خود کمک کنند.

طرح واجد شرایط ITIL®

بنیاد ITIL این سطح مناسب برای افرادی است که نیاز به درک پایه ای از چارچوب ITIL و چگونگی استفاده از آن برای ارتقاء کیفیت مدیریت خدمات IT در یک سازمان دارند. ITIL® Midmediate این سطح مناسب برای کسانی است که نیاز به درک عمیق تر از مدیریت خدمات ITIL و چگونگی اجرای آن برای بهبود کیفیت مدیریت خدمات IT در یک سازمان دارد. ITIL® Expert این سطح با جمع آوری 22 اعتبار از طریق دو سطح اول طرح بدست می آید.

درباره مربی

Naseeb Roumia کمک به بهترین روش های مدیریت در زمینه مدیریت خدمات، مدیریت

Program taught in:
انگلیسی
عربی

See 5 more programs offered by Zeus Consulting »

Last updated June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 20 
تمام وقت
Price
Free
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019