گواهی اتمام در برنامه گزینه های دریایی (MOP)

Windward Community College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی اتمام در برنامه گزینه های دریایی (MOP)

Windward Community College

برنامه های دریایی (MOP) طراحی شده است برای کمک به کارشناسی و دیگر دانش آموزان علاقه مند در سیستم های دریایی و آب شیرین. از طریق MOP شما می توانید یک جهت گیری دریایی به عمده خود را در حالی که درآمد یک دانشگاه رسمی هاوایی گواهی، که در متن خود را ثبت به دست آورد.

MOP بر تجربی، آموزش متقابل انضباطی و فرصت به درخواست دوره های سنتی خود را به دنیای واقعی در حالی که شما به دست آوردن مهارت های دریایی عملی فراهم می کند از طریق یک "دست" کارآموزی، پروژه تحقیقاتی و یا اشتغال است. دانشگاه شما coodinator MOP تواند شما را با طیف گسترده ای از فرصت های مهارت های دریایی موجود است که می تواند به اهداف یادگیری و حرفه ای شخصی خود را اقتباس ارتباط برقرار کنند. یا شما می توانید پروژه خود را از ابتدا توسعه.

MOP است یک برنامه آموزشی سازمان اشتغال و یا تکنسین نیست. شما نمی خواهد گفته شود چه برای انجام هر مرحله از راه - برخی از یادگیری خواهد شد از طریق آزمون و خطا خود را انجام می شود. MOP انعطاف پذیر است و به بهترین توانایی ما، ما راهنمایی، منابع، و کمک به تامین خواهد شد که شما آنها را درخواست می کند.

توجه: این گواهی در سطح سیستم تکمیل در هر کالج و دانشگاه در دانشگاه هاوایی سیستم در دسترس است که است.

پروژه نهایی (2 واحد)

فلسفه MOP است که تنها با کلاس درس و یادگیری آزمایشگاهی، شما را ترک کالج ناقص در مورد اقیانوس تحصیل. بنابراین، تجربه دست اول مرکزی به نیاز گواهی است. این سمینار MOP (OCN 101، مقدمه ای بر برنامه های موجود دریایی) طراحی شده است برای کمک به شما یک موضوع را انتخاب کنید و ایجاد یک برنامه نوشته شده و یا پیشنهاد برای پروژه خود را. با ثبت نام برای اعتبار در حالی که انجام این پروژه، آن را بخشی از سابقه تحصیلی شما می شود.

کارکنان MOP شما کمک خواهد کرد بررسی موضوعات بالقوه، شناسایی یک مربی مناسب، آماده پیشنهاد خود را و انجام پروژه های خود را به موقع. شما می توانید به دفتر MOP با یک ایده آیند، و یا شما می توانید یک فرصت آماده ساخته شده با خواندن Seawords، خبرنامه MOP، و یا توسط اسکن تابلو اعلانات در دفتر MOP دانشگاه خود را پیدا کنید. تمام طرح ها متناسب با تقویم دانشگاهی - این را می توان جایگزین. شما ممکن است یک پروژه انجام تنهایی و یا با یک یا چند دانش آموزان MOP. پروژه می توان روشن یا خارج از محوطه دانشگاه است. اغلب MOP می توانید لوازم، تجهیزات و یا بودجه برای کمک به پروژه خود را ارائه می کنند. تاپیک می توانید از شیلات، زیست شناسی دریایی، هنر دریایی، و روزنامه نگاری، باستان شناسی دریایی، آموزش دریایی، به بررسی بازاریابی برای شرکت اکوتوریسم باشد. در تماس با هماهنگ کننده MOP خود را در طول این پروژه با ارسال گزارش پیشرفت دوره ای.

پروژه ها توسط یک گزارش نهایی که ممکن است نوشته شده است، ارائه شفاهی در MOP سالانه سمپوزیوم دانشجو، عملکرد، نشان هنر، و غیره به این نتیجه رسیدند هماهنگ کننده MOP کمک به دانش آموزان در انتخاب یک فرمت مناسب برای گزارش نهایی و راهنمایی دانشجویان در ارزیابی یادگیری خود را.

محدودیت های

 • بیش از شش کردیت ممکن است "دو شمارش" بین گواهی MOP و گواهی UH دیگر و یا
 • درجه. بیش از شش کردیت ممکن است از یک موسسه غیر UH باشد. پروژه و پروژه گزارش یکسان ممکن است
 • هر دو مورد نیاز گواهی MOP و شرایط لازم برای گواهی یا مدرک دیگر راضی نیست. پاک کردن
 • پروژه می تواند یک بخش یا مرحله از یک پروژه بزرگتر، برای مثال، که به منزله پایان نامه ارشد، و یا بالعکس.
 • این رابطه باید به وضوح در طرح پروژه اظهار داشت.

شما واجد شرایط اگر شما اعمال می شود:

 • آیا 18 سال یا مسن تر، و یا
 • آیا به دست آورده دیپلم دبیرستان، GED یا معادل آمریکا

مورد نیاز دانشجویان بین المللی و اطلاعات

ارائه درخواست اگر شما:

 • نه در حال حاضر در هر یک از دانشگاه ها سیستم UH ثبت نام
 • یک دانش آموز برای اولین بار کالج
 • یک دانش آموز بازگشت (کسی که قبلا حضور داشتند، اما در حال حاضر در هر دانشگاه دیگر UH ثبت نام نشده)
 • یک دانش آموز انتقال (یک فرد که در حال حاضر و یا قبلا در یک موسسه غیر UH ثبت نام کرده بود)
 • انتقال اعتبار جست و جو - UH سیستم درس پایگاه داده انتقال
 • یک دانش آموز شروع زود هنگام اعتراف و یا در حال اجرا (یک دانش آموز راهنمایی یا دبیرستان پذیرفته تحت پذیرش اولیه و یا در حال اجرا برنامه شروع)
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
- رزیدنت 126 $ در هر اعتباری، غیر مقیم 340 $ در هر اعتباری
Locations
آمریکا - Honolulu, Hawaii
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Honolulu, Hawaii
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات