گواهی برنامه صنعت وکیکت تگزاس

Texas Tech University in the Hill Country

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی برنامه صنعت وکیکت تگزاس

Texas Tech University in the Hill Country

گواهی برنامه صنعت وکیکت تگزاس

دوره برنامه بعدی: 1 ژوئن - 31 ژوئیه 2018

گواهی برنامه تایوانی صنعت تگزاس برای کارآفرینان صنعت شراب و مدیران تاکستان آینده در جستجوی دانش جامع از اصول زراعت و روش های تولید انگور طراحی شده است. این برنامه توسط گروه کارخانه تولید می شود

برنامه باغداری شامل شش دوره است که طی یک دوره دو ساله برگزار می شود. برای دریافت گواهینامه حرفه ای در صنعت صیقل، باید تمام دوره های شش دوره ای را به اتمام برساند. برنامه گواهی بر اساس یک هماهنگی عمل می کند تا تجربه یادگیری را بالا ببرد و فرصت های شبکه سازی برای شرکت کنندگان را تسهیل کند. به همین دلیل، این برنامه محدود به 40 شرکت کننده است که مایل به تعهد به حرکت در تمام دوره ها در طی دوره دو ساله هستند. ثبت نام در دوره های فردی در دسترس نیست

چند نمونه از آنچه فارغ التحصیلان ما امروز انجام می دهند:

 • تاد وبستر، شرابدار: برنن وایایردز، کامانچ، TX
 • کریس لویید مالک: Vineyard True Vine و Farm، Tyler، TX
 • گالین مورگان، مالک: شراب سازی Saddlehorn، Burton، TX
 • Susan Ramp، Owner: Eperon Vineyard، Canada، TX
 • جان ریوونبورگ مالک: کارخانه شراب سازی Bending، Comfort، TX
 • مایک بتک، مالک: شراب سازی Hye Meadow، Hye، TX
 • پاتریک گیبسون، مالک: Grohmann Farms Vineyard، Weimar، TX
 • شریل مونتگومری، مشاور و مدیر وینایارد، East TX
 • بیل روز، مالک: Bueno Suerte Vineyard، Meadow، TX
 • پل فاول، مالک: Fovel Family Vineyard، Fredericksburg، TX
 • جوشوا فریشه، سرپرست: ویلیام کریس وایایردز، هیه، تگزاس
 • دایان مایکووت، شراب ساز: کارخانه شراب سازی داس بوهاوس / رانچو سانتا گلوریا، سن مگوئیل دالاند، مکزیک
 • بروس برندرت، مالک: Brundrett Estate Vineyard، San Angelo، TX
 • لین مایک، مالک: مجیک وینایت و کارخانه شراب سازی، موراویا، TX

برنامه درسی / توصیفات درس

ماژول های آنلاین

1. زیست شناسی انگور

مقدمه ای بر طبقه بندی طبقه بندی گونه انگور و ساختار و عملکرد انگور. اصطلاحات گیاهی و زراعی برای توصیف آناتومی انگور معرفی می شود. فرایندهای فیزیولوژیکی عمده انگورها معرفی می شوند: فتوسنتز، تنفس، ترشح و انتقال. سایر فرآیندهای فیزیولوژیکی معرفی خواهند شد از جمله انعطاف پذیری و انحطاط، مقاومت در برابر حرارت، روابط آب و هورمون. تأثیر عوامل محیطی بر فرایندهای فیزیولوژیکی بررسی خواهد شد.

2. ارزیابی سایت و توسعه وصیتنامه

ملاحظات عمده ای برای ارزیابی یک سایت بالقوه واریائی شامل موارد زیر می باشد: کلانشهر، مازوکلیمات، ویژگی های خاک، توپوگرافی، قابلیت دسترسی آب و کیفیت، کیفیت آب، بیماری و فشار آفت، اندازه اموال، مکان و اقتصاد. اصول توسعه تاکستان - طراحی و ساخت و ساز - معرفی خواهد شد. عوامل طراحی ویسكی عبارتند از تطبیق ارقام و پایه ها به سایت، سیستم كشویی، فاصله بین ریشه ها و ردیف، جهت ردیف و طول، طرح بلوك و طراحی سیستم آبیاری. تمریناتی که در زمینه ساخت و ساز یک تاکستان انجام می شود، از قبیل ساخت تریلیس، کاشت انگور و آموزش انگور معرفی شده است.

3. تغذیه و مدیریت آب

معرفی مفاهیم و روش های مدیریت مواد معدنی معدن انگور. الزامات مواد مغذی انگور بررسی خواهد شد و محتوی مواد مغذی خاک و در دسترس بودن آنها مورد توجه قرار خواهد گرفت. روش های نظارت بر تغذیه با انگور از جمله آزمایش خاک و تجزیه و تحلیل بافت ها معرفی می شود. کود و روش های کوددهی معرفی می شود. معرفی نیازهای آب انگور و مدیریت دسترسی به آب. روش های آبیاری از جمله برنامه ریزی آبياری با استفاده از نظارت بر رطوبت خاک و تبخیر تعرق و استفاده از استراتژی های کم آبياری بررسی می شود.

4. مدیریت سایبان و مدیریت بار برداشت محصول

بررسی خصوصیات یک تاج پوشش انگور مطلوب و اثرات سایبان بیش از حد یا فقدان بر سلامتی و کیفیت میوه و عملکرد میوه. مفهوم یک انگور متعادل معرفی خواهد شد و پیامدهای عدم تعادل در نظر گرفته خواهد شد. ارزیابی توانایی سایبان مورد بحث و بررسی روش های مدیریت سایبان از قبیل ضخیم شدن ساقه، موقعیت ساقه، کشیدن برگ و محافظت است. روش های برآورد بار محصول مورد بررسی قرار گرفته و تکنیک های نازک سازی برای تنظیم عملکرد مورد بحث قرار خواهد گرفت.

5. بیماری، حشرات و مدیریت علف های هرز

مقدمه ای بر مدیریت بیماری ها و حشرات با تاکید بر مشکلات مشترک در تگزاس. بیماری های انگور عمده در تگزاس، از جمله چرخه های پاتوژن، آسیب، علائم انگور، عوامل خطر مرتبط و گزینه های کنترل بررسی خواهد شد. شیوه های مدیریت بیماری شامل بهداشت، شیوه های فرهنگی و استفاده از آفت کش ها معرفی خواهد شد. مقدمه ای بر مدیریت حشرات، علف های هرز و دیگر آفات کشمش از انگور. مفهوم مدیریت یکپارچه آفات (IPM) معرفی خواهد شد و روشها و ابزار IPM مورد بررسی قرار خواهد گرفت. مهمترین آفات انگور در تگزاس، از جمله چرخه عمر، آسیب ناشی از آن، علائم انگور، عوامل خطر مرتبط و گزینه های کنترل بررسی خواهد شد. اصول و شیوه های کنترل علف های هرز معرفی خواهد شد.

ماژول عملی

6. کارگاه های باغبانی

یک کلاس درس یادگیری تجربی است که فعالیت های هدایت شده توسط مدرس را در شیوه های استاندارد وحشگری انجام می دهد. یک سری از چهار جلسه یک روزه شامل دوره تمرین وینایارد است؛ جلسات در طول دوره های کلیدی فصل برگزار می شود تا همه فعالیت های اصلی در تاکستان را شامل شود. فعالیت های یادگیری در جلسات عبارتند از: هرس، نگهداری و تعمیر چوب، ارزیابی و مدیریت مواد گیاهی، کاشت انگور، مدیریت چارچوب، تغذیه انگور، برنامه ریزی آبیاری، مدیریت بیماری و مدیریت آفات، ارزیابی محصول، نازک شدن، تجزیه و تحلیل بلوغ میوه، روش های برداشت و تدارکات. فعالیت های کلاس در Vineyard آموزش TTU در مرکز دانشگاه کشور هیل در Fredericksburg تگزاس انجام می شود. دانش آموزان باید در تمام جلسات فصلی شرکت کنند.

مدارک غیرمستقیم

گرچه این کلاس ها اعتبار علمی ندارند، کارهای آموزشی می توانند از نظر زمان و محتوای سخت و سخت باشند. هنگامی که به طور موفقیت آمیز، این دوره ها منجر به صدور گواهینامه در صنعت شراب سازی می شود و دانش آموزان 17 واحد آموزش مداوم را در مجموع 170 ساعت ساعت آموزش دریافت خواهند کرد.

پیش نیازها

 1. پیش نیاز گواهی گواهی صدور گواهینامه
 2. خود ارزیابی Distance Learning

متقاضیان باید مدرک پیش نیاز گواهی واریکات را مشاهده کنند. سایر مشاغل آکادمیک در زمینه صنعت باغبانی و یا مشارکت در کنفرانس های صنعت باغبانی ممکن است به عنوان پیش شرط در اختیار مدیر برنامه در نظر گرفته شود. متقاضیان باید همه کارهای آموزشی را در برنامه ذکر کنند.

خود ارزیابی آموزش از راه دور یک پرسشنامه آنلاین کوتاه برای کمک به دانش آموزان برای تعیین مناسب بودن آنها برای یادگیری از راه دور است.

کاربرد

شرکت کنندگان باید برای پذیرش در برنامه و مطابق پیش نیازهای خاص، از جمله تصویب مربی، درخواست دهند. ثبت نام محدود به 40 عضو گروه است.

برنامه

 • دوره برنامه: از 1 ژوئن تا 31 ژوئیه
 • هشدار از پذیرش شروع می شود: 1 ژوئیه
 • دوره ثبت نام: از 15 ژوئیه تا 31 اوت
 • برنامه آغاز می شود: 15 سپتامبر (تاریخ تقریبی)

هزینه ها

هزینه این برنامه دو ساله 3400 دلار است. پرداخت ممکن است توسط Visa، MasterCard، Discover یا American Express انجام شود. شما نیازی به پرداخت با فرم درخواست خود ندارید

بورس تحصیلی

انجمن شراب تگزاس یک برنامه کمک هزینه تحصیلی سالانه برای افرادی که در زمینه تدارکات و کشت انگور در تگزاس شرکت می کنند ارائه می دهد. وب سایت WST برای جزئیات تحصیلی و فرم درخواست را مشاهده کنید.

کتاب مورد نیاز

کتاب راهنمای انگور، نویسنده: تد گلدمر، ISBN-13: 978-0-9675212-7-5، ناشر: انتشارات آکسپرس

مورد نیاز کامپیوتر

بخش آنلاین این برنامه از طریق سیستم مدیریت دوره Blackboard تحویل خواهد شد. از آنجایی که اکثر سخنرانی ها از طریق جریان صوتی نقل شده و تحویل داده می شود، اتصال به اینترنت با سرعت بالا بسیار توصیه می شود. یک آدرس ایمیل معتبر و نرم افزار پردازش کلمه نیز مورد نیاز خواهد بود. متقاضیان پذیرفته شده در این برنامه پس از اتمام ثبت نام، با دسترسی به وب به دوره های آموزشی ارائه خواهند شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی April 24, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
3,400 USD
Locations
آمریکا - Fredericksburg, Texas
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Fredericksburg, Texas
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات