گواهی به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم

Full Sail University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم

Full Sail University

ESL

انگلیسی به عنوان زبان دوم در کامل دانشگاه دریانوردی برای دانشجویانی که می خواهند برای ادامه تحصیل در سرگرمی و رسانه طراحی شده است. این است که برای دانش آموزان به دنبال طور کلی و یا برنامه "مستقل" زبان انگلیسی در نظر گرفته شده نیست. اهداف به آموزش شغلی و مفاهیم مرتبط و دانش آموزان برای ورود به برنامه های تحصیلی در مطالعات سرگرمی و رسانه های آماده کند.

انگلیسی دانشگاه دریانوردی کامل را به عنوان زبان دوم (ESL) دوره تمرکز مطالعه بر روی مهارت های زبان تست شده در دانشگاه به رسمیت شناخته شده، امتحانات مهارت در زبان. همچنین این دانش آموزان به سرگرمی و رسانه صنعت معرفی می کند. دانش آموزان نیاز به مهارت در زبان انگلیسی شرکت کنند.

بیش از یک دوره نه ماهه فشرده، شما مهارت های خود را برای ساخت در خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت با استفاده از ابزار یادگیری چند رسانه ای غنی است. از جمله فیلم، نوشتن ترانه، وبلاگ نویسی، پادکست ها، هنر، و بیشتر - شما توانایی های خود را از طریق پروژه های خلاق و تمرین نشان می دهد.

همانطور که شما اطلاعات و ایجاد امکانات متنوع در کامل دریانوردی، شما شاخه های مختلف از جمله صنعت سرگرمی، هنر، بازی های ویدئویی، و کسب و کار کشف. شما فرصت تعامل با استادان و دانشجویان، و همچنین به عنوان مهمان صنعت و فارغ التحصیلان، که تسلط به زبان انگلیسی و درک مطلب خود را افزایش خواهد داشت.

شما همچنین می خواهید استراتژی است که شما را قادر می سازد تا با اطمینان در مطالعه آکادمیک بیشتر شرکت یاد بگیرند. رویکرد میان رشته ای از این گواهینامه شما اجازه می دهد برای تبدیل شدن به غوطه ور در فرهنگ دانشگاه از روز اول، شما با دادن یک انتقال راحت به سفر آموزشی بعدی خود را.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Winter Park, Florida
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Winter Park, Florida
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات