Read the Official Description

UTS ارائه برنامه های مشغول به کار، کلاس ها را در حالت بلوک فشرده ارائه می دهد. این یک تجربه فراگیر است که در آن دانش آموزان با همسالانشان در یک محیط پروژه شبیه سازی پروژه کار می کنند. دانش آموزان نیز با کار بر روی پروژه های زندگی واقعی، در کلاس درس، در محل و یا با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری، تجربه عملی می کنند. به عنوان مثال، دانش آموزان به تازگی برنامه های پروژه ای برای بنیاد جک تامپسون، شورای مراقبت بهداشتی استرالیا (CHC) و تعدادی از انجمن های صنعت را توسعه داده اند. دانشگاهیان UTS در مقابله با تحقیقات مدیریت پروژه در سطح بین المللی قرار دارند. این گستره دانش حاکی از این است که دانش آموزان به تفکر پیشرو در هر دو مورد خاص و سازمانی پروژه دسترسی دارند. کارکنان تدریس ما نیز شامل استادان مهمان ویژه از طریق UTS و موسسات و سازمان های استرالیا و خارج از کشور می شوند. فارغ التحصیلان درک دقیقی از نحوه مدیریت مستقیم پروژه ها و بهره وری کسب و کار و سودآوری دارند. آنها قادر به ارائه پروژه هایی هستند که به سازمان ها کمک می کند به اهداف استراتژیک خود دست یابند.

فارغ التحصیلان موفق این دوره می توانند: انتخاب و اعمال طیف وسیعی از ابزارها و روش های مورد استفاده برای مدیریت پروژه ها، نشان دهندۀ درک تمرین بازتابی، درک کاربرد اصول اخلاقی برای مدیریت پروژه در تنظیمات مختلف در استرالیا و در سطح بین المللی، درک ارتباط از طریق فرم های متنوع در متن های مختلف متنوع متنوعی را درک می کند. سیستم های اطلاعاتی مناسب برای کاربرد در یک زمینه مدیریت پروژه را درک می کنند. اصول درگیر در مدیریت ارتباطات بین ذینفعان پروژه، درک اصول رهبری پروژه در تیم های متنوع فرهنگی، پایه گذاری می کنند. مهارت های سطحی تا تجزیه و تحلیل مشکلات و تصمیم گیری، تفکر انتقادی و مهارت های حل مسئله خلاقانه را به محیط مدیریت پروژه می آموزد. مهارت های تحقیق اساسی را درک و اجرا می کنند. دانش پایه ای در مورد تفکر سیستم ها را نشان می دهد. ناظم

فارغ التحصیلان برنامه مدیریت پروژه در UTS می توانند حرفه ای را به عنوان مدیر پروژه ایجاد کنند و در بخش ها از طریق رشته های مقطع کارشناسی ارشد (تنها کارشناسی ارشد) ایجاد کنند. دانش آموخته شده از این برنامه، فارغ التحصیلان را تقویت می کند تا مهارت های خود را برای مدیریت پروژه ها به عنوان بخشی از موقعیت فعلی خود ارتقا دهند و به مقام های ارشد و مدیران مراجعه کنند.

Program taught in:
انگلیسی

See 57 more programs offered by University of Technology Sydney »

Last updated November 20, 2018
این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
0.5 - 1 
پاره وقت
تمام وقت
Price
15,750 AUD
در AUD در هر 24cp جلسه
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline

ژانویه 2020