Read the Official Description

بود برنامه ESL متشکل از شش (6) دوره های عمومی زبان انگلیسی که به عنوان مهارتهای بنیادی دانش آموزان باید در برقراری ارتباط زبان انگلیسی موفق خدمت می کنند. این برنامه ترکیبی از شش دوره مبتنی بر کلاس درس برای تکمیل بود ESL گواهی. دانشجویان بر مهارت های زبان فعلی خود را به منظور ارزیابی در درست قرار داده بود البته ESL.

بود انگلیسی برنامه ها برنامه

هفتگی: دوشنبه چهارشنبه جمعه ساعت کلاس: 18 ساعت در هفته در ساعات کلاس + 10 مشق شب در دانش آموزان در هفته را تشویق به صرف وقت آزاد خود تجربه که ویسلر و مناطق اطراف آن به offer-، کنسرت، جشنواره، شب زنده داری، پیاده روی، دوچرخه سواری و اسکی فرصت تمام خوبی برای تمرین زبان انگلیسی می باشد مهارت های با دوستان از سراسر جهان! هزینه شهریه: 540 $ در هر دوره

تست آنلاین. دانش آموزان ممکن است در معرض دوباره تست پس از ورود. یک کپی از نتایج خود را باید با نرم افزار خود را مشاهده کنید. دستور زبان و آزمون آنلاین سطح واژگان

انگلیسی پایه

ارسال و علامت گذاری جملات ساده و مرکب با استفاده از گذشته مناسب و زمانها است. نشان دادن افزایش استفاده از واژگان انگلیسی عمومی. درک داستان ها و مقالات نوشته شده در سطح انگلیسی عمومی. استفاده از گوش دادن / مهارت های صحبت کردن برای برقراری ارتباط در فعالیت های روزانه. نشان دادن بهبود تلفظ، از جمله تلفن های موبایل، ریتم، و زیر و بمی صدا.

HIGH پایه زبان انگلیسی

تمایز بین بخش هایی از سخنرانی. درک داستان کوتاه و مقاله علمی نوشته شده در سطح عمومی بالا. ارسال پاراگراف ساده در اطراف یک موضوع واحد سازمان یافته است. نشان دادن توانایی به استفاده از مهارت های گوش دادن / زبان برای برقراری ارتباط و مشخصات در فعالیت های کلاس درس و زندگی روزمره در سطح پایه است.

کم، متوسط ​​ENGLISH

ارسال، فعل، و ویرایش جملات و سوالات در اشکال مثبت و منفی استفاده از زمانها مناسب. با استفاده از جملات با فعل معین و عبارت مرتبط. سازماندهی و توسعه پاراگراف. ارسال جملات ساده و ترکیبی است که دستوری صحیح هستند. افزایش توانایی به استفاده از واژگان دقیق، روشن و زنده در نوشتن. خواندن و درک سرعت و با دقت یک تنوع از مواد میانی پایین. تشخیص و نشان دادن توانایی به استفاده از استرس هجا، استرس جمله، و استرس کانونی. اطلاعات در حال حاضر به صورت خوراکی. نشان دادن توانایی نوشتن و صحبت جملات و سوالات در اشکال مثبت و منفی با استفاده از دستور زبان سطح متوسط.

انگلیسی سطح متوسط

درخواست استفاده از افعال رایج دنبال gerunds یا مکمل مصدر. درخواست جملات استفاده با بند قیدی. نشان دادن مهارت های درک بهبود یافته با خوانش در حد متوسط ​​بود. نشان دادن افزایش دانش زبان انگلیسی واژگان. درخواست نقطه گذاری به نوشتن. نشان می دهد و ارسال پاراگراف به خوبی شکل گرفته با استفاده از سطح دستور زبان و جمله ساختارهای میانی مناسب است. درخواست و استفاده از مهارت های گوش دادن / زبان برای شرکت در و آغاز گفتگوهای سطح متوسط ​​و بحث علمی.

متوسط ​​بالا ENGLISH

نشان دادن مهارت های نوشتن و درست استفاده در زبان همه زمانها حاضر، گذشته، و فعل آینده است. نشان دادن ساده، مرکب، و برخی از جملات پیچیده است. اصلاح سازمان بند در انواع سبک بلاغی. درک یک فرآیند برای تولید، ارسال و ویرایش تکالیف. بهبود مکانیک از حروف بزرگ و نقطه گذاری. درک متون در سطح بالا، متوسط. نشان دادن توانایی برای انجام گفتگو در موضوعات مختلف با درنگ گاه به گاه. نشان دادن استفاده از مهارت های گوش دادن / زبان برای شرکت در یک محیط علمی ساده است.

انگلیسی پیشرفته

تولید جملات پیچیده است. روش استفاده از زبان اصطلاحی. درک متون در سطح پیش دانشگاهی. استخدام مهارت های خواندن به منظور بررسی، تجزیه و تحلیل، تفسیر، و خلاصه متون. نشان دادن و استفاده از اینترنت و کتابخانه برای پیدا کردن اطلاعات. نوشتن به خوبی سازمان یافته، به وضوح متمرکز، مقالات به خوبی توسعه یافته. نشان دادن ساده، پیچیده، و جملات مرکب در نوشتن. نشان دادن مهارت های خود را ویرایش (به طور منظم). نشان دادن و استفاده از گوش دادن / مهارت های صحبت کردن را به عمل در یک محیط علمی تعاملی با مشکلات درک کم است. ** به منظور قرار داده شده به هر بود ESL البته همه دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود به ارزیابی انگلیسی آنلاین رایگان است. دانش آموزانی که مایل به پیوستن به هر مطالعه و ویزای کار یک سال برنامه قابل اجرا باید سطح زبان انگلیسی زیر دست یابید: TOEFL / IELTS- عمومی 4.5، تست کمبریج، حداقل B1، و یا معادل. دانش آموزانی که برآورده نمی شد شرایط ورود انگلیسی را می توان به یک موضوع ویزا برنامه قابل اجرا به آموزش و پرورش ESL اضافی پذیرفته؛ بین 4-12 هفته اضافی از ESL بر اساس دانش آموزان نمره ارزیابی آنلاین توصیه خواهد کرد.

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Whistler Adventure School »

این دوره Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
Price
540 CAD
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment