گواهی در تکنیک های طراحی

The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی در تکنیک های طراحی

The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences

Certificate101

دوره گواهی در تکنیک های طراحی دانش آموزان به جنبه های اساسی طراحی گرافیک معرفی می کند. عناصر و اصول طراحی به کاوش هستند و در پروژه های در طول دوره استفاده می شود. دانش آموزان مرتبط با صنعت مهارت های نرم افزار به دست آوردن و توسعه توانایی های عملی خود را از طریق اکتشاف مناطق کلیدی طرح از جمله فن چاپ، نوع نشان داده شده، طراحی هویت و طرح است. مهارت های عملی به اوج رسیدن در یک مجموعه با که دانش آموزان می توانند بازار کار وارد به دست آورد.

حداقل سیستم مورد نیاز ورود: رمز عبور بر روی گواهی ارشد ملی (سال 12) و سواد کامپیوتری عمومی
از آغاز دوره: ژوئیه 10
ثبت نام نزدیک: ژوئیه 5
هزینه های دوره: R46،800

نرم افزار Adobe Photoshop (عمومی)
این ماژول به عنوان مقدمه به استفاده از رابط فتوشاپ CS6 عنوان یک راه حل گردش کار دیجیتال به دانش آموزان و متخصص در بسیاری از راه های ارتباط تصویری است. ماژول را پوشش می دهد ابزار ضروری و گردش کار اغلب در هر دو شیوه عکاسی و طراحی، مانند جعبه ابزار فتوشاپ، گزینه های نوار و برنامه های کاربردی پانل استفاده می شود؛ با استفاده از نرم افزار Adobe پل؛ با استفاده از اشیاء هوشمند و فیلتر. درک انواع فایل و آماده سازی فایل خروجی است.

نرم افزار Adobe Photoshop (متوسط)
این ماژول بر اساس مهارت های موجود از این دوره فتوشاپ و بررسی بیشتر از تکنیک های پیشرفته در دسترس به طوری که برای اطمینان از عملکرد بدون درز و استفاده از ابزار، گردش و فرایندهای درگیر در ویرایش. ادوبی ایلوستریتور (عمومی) در طول این ماژول، دانش آموزان احتمالات کشف که این نرم افزار طراحی را ارائه کرده است. دانش آموزان با ابزار پیشرفته و تکنیک های نرم افزار Adobe Illustrator آشنا و آنها را طراحی انواع مختلفی از تصاویر از آرم و کارت های کسب و کار به آثار هنری. این ماژول familiarises دانش آموزان با ابزار های مختلف برجسته در ادوبی ایلوستریتور و فرایندهای درگیر در تولید آثار هنری است.

ادوبی ایلوستریتور (متوسط)
این ماژول بر اساس مهارت های موجود از این دوره ادوبی ایلوستریتور و بررسی تمام تکنیک های پیشرفته تر در دسترس در ایجاد طرح های پیچیده و آثار هنری از طریق استفاده از ابزار قدرتمند ارائه شده توسط نرم افزار.

ادوبی این دیزاین (عمومی)
در این درس ادوبی این دیزاین، طرح برتر سرمقاله و برنامه مدیریت نوع در صنعت خلاق. دانش آموز آشنا با روند در پشت ایجاد اسناد بزرگ ترین مانند مجلات، راهنما، بروشور، کاتالوگ و یا کتاب تبدیل خواهد شد. دانش آموز از طریق کلاس های عملی یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد چنین اسناد و گنجاندن مطالب خود را دارند.

ادوبی این دیزاین (متوسط)
این ماژول بر اساس مهارت های موجود از این دوره ادوبی این دیزاین و بررسی تمام تکنیک های پیشرفته تر در دسترس در ایجاد طرح های پیچیده و آثار هنری از طریق استفاده از ابزار قدرتمند ارائه شده توسط نرم افزار.

عناصر و اصول طراحی
در طول این ماژول، دانش آموزان با دانش و درک درستی از عناصر و اصول طراحی به منظور توسعه حدت بینایی خود را با توجه به پروژه های عملی ارائه شده است. علاوه بر این، دانش آموزان باید به نمایش یک درک و شایستگی در استفاده از نرم افزار طراحی مربوطه.

تئوری رنگ
این ماژول در معرض دانش آموز به این ایده که تصاویر خود را می توانید در راه همان است که زبان مربوط باشد. رسانه ها و سبک های مختلف به کاوش هستند به اطلاع یک رویکرد چند رشته ای به طراحی. درک عمومی تئوری رنگ و ترکیب رنگ به اطلاع روند ایجاد و انتخاب تصاویر، یکی از مهم ترین وظایف به عنوان یک طراح.

فن چاپ
این ماژول در مقدمه ای از فن چاپ، تاریخ آن و نمونه های مختلف دقیق متمرکز است. دانش آموزان به این ایده از تایپوگرافی به عنوان یک ابزار قدرتمند ارتباطات است که قادر به شکل دادن به معنای متن معرفی شده است. ارتباط موفق از طریق تایپوگرافی در این ماژول پرداخته شده است.

مصور نوع
این ماژول در توسعه دست کشیده نوع متمرکز است. دانش آموزان به درمان نوع به عنوان یک جزء نشان داده معرفی شده است. شیوه ای که در اجرای نوع نشان داده شده بیان محتوای تحت تاثیر قرار است به کاوش. بنابراین ماژول انتخابی دانش آموزان به اصول اساسی نوع نشان داده شده معرفی و ارائه می دهد بینش به فرایندهای آزمایش مربوط به تولید دست موفق نوع کشیده شده است.

طراحی هویت
در طول این ماژول، دانش آموز را فعال کنید برای استفاده از دانش پایه و اساسی در مورد نام تجاری و طراحی گرافیک برای ایجاد یک هویت سازمانی تازه و کارآمد، با آرم و دیگر رسانه های تصویری به همراه آن است. یادگیرنده قادر به مفهومسازی یک هویت نام تجاری و انتقال آن ایده را به رسانه های عملکردی شرکت های بزرگ خواهد بود.

طراحی و طرح بندی
این ماژول را تسهیل فهم طرح بندی صفحه و رابطه بین تصویر و متن همراه با صفحه فعال سازی برای اندازه فرمت های مختلف و مقیاس. دانش آموزان را تشویق به کار با ترکیبی از سبک ها و رسانه های مختلف به منظور موفقیت ادغام تصویر و نرم افزار طراحی مربوطه تایپ کنید.

مقام
در طول این ماژول، کار در سراسر گواهی در تکنیک های طراحی به اتمام است در یک سبد ارائه شده است، تحت هدایت کارشناس موضوع. این نمونه کارها زمانی که نمایش بدن خود را از کار به کارفرمایان بالقوه بسیار مهم است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2018
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
46,800 ZAR
Locations
آفریقای جنوبی - Pretoria
تاریخ شروع: جولای 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع: فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2018
آفریقای جنوبی - Pretoria
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
فوریه 2019
آفریقای جنوبی - Pretoria
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات