توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره گواهی در تکنیک های طراحی دانش آموزان را به جنبه های اساسی طراحی گرافیک معرفی می کند. عناصر و اصول طراحی در پروژه ها در طول دوره مورد بررسی و کاربرد قرار می گیرند. دانش آموزان مهارت های نرم افزاری مربوط به صنعت را به دست می آورند و توانایی های عملی خود را از طریق اکتشاف زمینه های طراحی کلیدی از جمله تایپوگرافی، نوع تصویر، طراحی هویت و طرح، توسعه می دهند. مهارت های عملی به دست آمده در نمونه ای است که دانش آموزان می توانند وارد بازار کار شوند.

حداقل الزامات ورود: گذراندن بر روی مدرک ارشد ملی (درجه 12) و سواد رایانه ای پایه

فتوشاپ Adobe Photoshop (Basic)
این ماژول به عنوان مقدمه ای برای استفاده از رابط فتوشاپ CS6 به عنوان یک راه حل عملیات دیجیتالی برای دانش آموزان متخصص در بیشتر شیوه های ارتباط بصری عمل می کند. این ماژول ابزارهای ضروری و گردش کار را که معمولا در شیوه های عکاسی و طراحی مانند فتوشاپ، نوار ابزار و پانل های برنامه های کاربردی استفاده می شود را پوشش می دهد. با استفاده از Adobe Bridge؛ با استفاده از اشیاء هوشمند و فیلترها درک نوع فایل و تهیه فایل برای خروجی.

فتوشاپ Adobe Photoshop (متوسطه)
این ماژول بر روی مهارت های موجود در فتوشاپ Adobe Photoshop تمرکز می کند و بیشتر از تکنیک های پیشرفته در دسترس است تا از کارکرد بدون درز و کاربرد ابزارها، جریان ها و فرایندهای درگیر در ویرایش اطمینان حاصل شود. Adobe Illustrator (Basic)

در طول این ماژول، دانش آموزان توانایی های ارائه شده این نرم افزار طراحی را بررسی می کنند. دانش آموزان با ابزار و تکنیک های پیشرفته Adobe Illustrator آشنا می شوند و انواع مختلف تصاویر را از لوگو و کارت های کسب و کار به آثار هنری طراحی می کنند. این ماژول دانش آموزان را با ابزارهای مختلفی که در ادوبی ایلوستریتور برجسته شده اند آشنا می کند و فرایندهای مربوط به تولید آثار هنری.

ادوبی ایلوستریتور (متوسط)
این ماژول بر روی مهارت های موجود در دوره Adobe Illustrator متکی است و تمام تکنیک های پیشرفته موجود در ایجاد طرح های پیچیده و آثار هنری را از طریق استفاده از ابزار قدرتمند ارائه شده توسط نرم افزار بررسی می کند.

Adobe InDesign (Basic)
این ماژول به بررسی ادوبی InDesign، طرح پیشرو و برنامه مدیریت نوع در صنعت خلاق می پردازد. دانش آموز با فرآیند ایجاد اسناد بزرگ مانند مجلات، کتابچه راهنمای، بروشور، کاتالوگ یا کتاب، آشنا می شود. دانش آموز از طریق کلاس های عملی یاد می گیرد که چگونه چنین اسنادی را ایجاد و محتویات خود را در خود جای دهند.

Adobe InDesign (متوسط)
این ماژول بر روی مهارت های موجود در دوره Adobe InDesign ایجاد شده و تمام تکنیک های پیشرفته موجود در ایجاد طرح های پیچیده و آثار هنری را از طریق استفاده از ابزار قدرتمند ارائه شده توسط نرم افزار بررسی می کند.

عناصر

تئوری رنگ
این ماژول دانش آموز را به این اندیشه می اندازد که تصاویر خود می توانند به همان شیوه ای که زبان انجام می دهند ارتباط برقرار کنند. رسانه ها و سبک های مختلف برای اطلاع رسانی به یک رویکرد چند جانبه برای طراحی مورد بررسی قرار می گیرند. درک تئوری رنگ اولیه و ترکیب رنگ، روند ایجاد و انتخاب تصاویر را یکی از مهمترین وظایف طراح می داند.

تایپوگرافی
این ماژول بر معرفی نوع تایپوگرافی، تاریخ آن و نمونه های مختلف آن تمرکز دارد. دانش آموزان به ایده تایپوگرافی به عنوان یک ابزار قدرتمند برای برقراری ارتباط می پردازند که می تواند معنای متن را شکل دهد. ارتباطات موفق از طریق تایپوگرافی در این ماژول مورد بررسی قرار گرفته است.

نوع تصویر
این ماژول بر توسعه نوع دست کشیده شده تمرکز دارد. دانش آموزان به نوع درمان به عنوان یک جزء نشان داده شده معرفی می شوند. شیوه ای که در آن اجرای نوع نشان داده شده بر محتوای بیان تاثیر می گذارد، مورد بررسی قرار می گیرد. بنابراین ماژول انتخابی دانشجویان را به اصول اساسی نوع تصویری معرفی می کند و بینش هایی را در مورد فرآیند های مربوط به تولید نمونه های دستی به دست آمده ارائه می دهد.

طراحی هویت
در طول این ماژول، دانش آموز قادر است از دانش پایه و اساسی در مورد نام تجاری و طراحی گرافیکی برای ایجاد هویت تازه و کارآمد شرکت، با آرم و سایر رسانه های بصری همراه با آن فعال شود. یادگیرنده قادر خواهد بود یک هویت نام تجاری را مفهومی کند و این ایده را به رسانه های عامل شرکت تبدیل کند.

طرح بندی
این ماژول، درک طرح بندی صفحه و ارتباط بین تصویر و متن را با فعال شدن صفحه برای اندازه های مختلف و مقیاس های مختلف، تسهیل می کند. دانش آموزان تشویق می شوند تا با ترکیبی از سبک ها و رسانه های مختلف کار کنند تا یکپارچه سازی تصویر و تایپ در نرم افزار طراحی مناسب باشد.

نمونه کارها
در طول این ماژول، تکمیل شده در طول گواهینامه در تکنیک های طراحی در یک نمونه کارها تحت هدایت متخصص موضوع ارائه شده است. این نمونه کارها هنگامی که بدن شما را برای کارفرمایان بالقوه نمایش می دهد بسیار مهم است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences »

آخرین به روز رسانی June 11, 2018
این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
Price
58,000 ZAR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

فوریه 2020