Read the Official Description

هدف از این برنامه این است که در معرض دانش آموز به جنبه های مرتبط ترین مدیریت کسب و کار و مدیریت، در حالی که ارائه دانش آموزان با ابزار یک حرفه ای در کسب و کار. این برنامه همچنین می دهد دانش آموزان آموزش عملی را در زمینه های کلیدی از حسابداری مالی و حقوق و دستمزد، نرم افزار کاربردی کسب و کار، و در اجرا و بهره برداری از سیستم های حسابداری کامپیوتری. عملی، به جای نظری تاکید است. فارغ التحصیل موفق خواهد مهارت های لازم را به نگه داشتن مجموعه ای از کتاب ها، هر دو صورت دستی و بر روی یک سیستم کامپیوتری.

صدور گواهینامه:

حقوق و دستمزد پذیرش پزشک (PCP) صدور گواهینامه پایه و اساس یک حرفه ای در حقوق و دستمزد است. این نامزد با محتوای قانونی مورد نیاز برای حفظ یک سازمان سازگار در سراسر چرخه حقوق و دستمزد سالانه، به طور موثر ارتباط برقرار اطلاعات حقوق و دستمزد به تمام ذینفعان، و درک عملکرد حسابداری به عنوان آن را به حقوق و دستمزد مربوط فراهم می کند.

مایکروسافت آفیس متخصص (MOS) صدور گواهینامه صدور گواهینامه پیشرو فناوری در جهان است. این برنامه دانشجویان به ارسال گواهی نامه استاندارد صنعت در ورد، اکسل، پاورپوینت، و دسترسی در هر مرکز آزمون Certiport مجاز در جهان است.

فرصت های شغلی:

نیاز به خوبی آموزش دیده، حسابداری و حقوق و دستمزد حرفه ای صالح است هرگز بیشتر است.

جهان کسب و کار به طور مداوم با فرصت ها برای آن دسته از افراد با مهارت های لازم برای انطباق با این تغییرات در حال تغییر. فرصت های شغلی در امور مالی، بانکداری، بازاریابی، پرسنل، حسابداری، مدیریت و عمومی در دسترس است به فارغ التحصیلان که ترکیب مناسب از مهارت های مناسب علمی، درایو های شخصی، و فداکاری هستند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان این برنامه دیپلم مهارت های میان رشته ای، اجازه می دهد آنها را به اعضای با ارزش از جامعه کسب و کار.

پذیرش تحصیلی:

دیپلم دبیرستان و یا برابری در دبیرستان (متن و / یا دیپلم به دانشگاه فرستاده می شود)؛ و یا دانش آموزان و پخته که پیش نیاز آموزش و پرورش را برآورده نمی ممکن است برای پذیرش به صورت فردی در نظر گرفته ارائه شرایط زیر را دارا باشد:

  • متقاضیان حداقل 19 سال سن در زمان نرم افزار عبارتند از؛
  • متقاضیان خارج از مدرسه برای حداقل یک سال بوده است.
  • متقاضیان تکمیل ابزار ارزیابی استاندارد و به دست آوردن نتیجه معادل مدرسه بالا در تمام خرده آزمون؛
  • متقاضیان ارائه یک نسخه گواهی نمرات برای بالاترین سطح تحصیلات.
Program taught in:
انگلیسی

See 7 more programs offered by Keyin College »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
By locations
By date