Read the Official Description

نکات برجسته برنامه

دانشجویان بازاریابی و برنامه مدیریت رسانه ما طراحی و تولید مجموعه ای از عکس و کار های ویدئویی در یک منطقه از انتخاب خود. با استفاده از این مهارت تازه به دست آورد، دانش آموزان برنامه ریزی و پیاده سازی یک استراتژی بازاریابی با استفاده از بازاریابی اینترنتی، رسانه های اجتماعی و حوادث برای ترویج هر کسب و کار و یا محصول انتخاب کنند. هر دوره می توان به صورت جداگانه تکمیل و یا ترکیب تمام هشت دوره، از جمله قرار دادن کار تعاونی، برای فارغ التحصیلی برنامه کامل است.

تفکیک دوره: 45 ساعت در هر دوره به علاوه یک تعاونی کاریابی 157.5 ساعت. محل سکونت: در محوطه دانشگاه

خلاصه برنامه

برنامه ها نام: بازاریابی و مدیریت رسانه

ساعت برنامه: 472.5 (تمام وقت) طول مطالعه: 12 ماه اعتبار: 24.5 اطلاعات کاربری: گواهی CIC واجد شرایط: مجوز تحصیل یک سال و اجازه کار تعاونی. کار و تحصیل مجوز پس از فارغ التحصیلی به پایان می رسد. شرایط ورود: حداقل 18 سال سن و تسلط به زبان انگلیسی. تاریخ مصرف: ژانویه، ژوئن و اکتبر

دوره های آموزشی در برنامه بازاریابی و مدیریت رسانه:

عکاسی

با ظهور رسانه های اجتماعی، عکاسی برترین برای بازاریابی نام تجاری تبدیل شده است. این دوره عکاسی و همچنین به عنوان کسب و کار عکاسی به منظور کمک به دانش آموزان یک عملیات رسانه های موفق ایجاد آموزش می دهند. این دوره بر روی مهارتهای بنیادی لازم برای یک عکاس از یادگیری چگونه به تجزیه و تحلیل عکس به ارائه محصولات حرفه ای تمرکز می کنند. اصول مدیریت کسب و کار و بازاریابی مهارت های کوچک خواهد شد با دست در روز آزمایشگاه تیراندازی دره ویسلر غنی شده است. ترکیبی، دوره ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای تبدیل شدن به یک بخشی از این هیجان انگیز است، عنصر به سرعت گام از صنعت.

دانش آموز تولید عکس ها خواهد شد برای هر دو برتری فنی و همچنین کیفیت های زیبایی شناختی مورد بررسی قرار. مدرسان ما مهارت های لازم برای آموزش دانش آموزان برای ایجاد ارائه برای طیف گسترده ای از مشتریان.

ویرایش عکس

ویرایش عکس دوره افتخاری به دوره عکاسی ما است. البته ویرایش عکس دانش آموزان می آموزد که چگونه برای تبدیل مجموعه ای از تصاویر در عکاسی دیجیتال و ابزار نرم افزار استفاده شده توسط متخصصان مدرن است. دانش آموزان نمونه کارها خود را از تصاویر تنظیم تصحیح رنگ، کنتراست و وضوح را ویرایش کنید. تصاویر دستکاری خواهد شد، ترمیم، دستکاری شده، ذخیره شده و تکثیر در سخت افزار مناسب آماده برای ارائه.

ویدئو

علامت های تجاری مانند Arcteryx، شمال و صورت، و یا کمپین های بازاریابی موفق با استفاده از شبکه ای از فیلمسازان ورزش برف ایجاد کرده اند. این دوره دانش آموزان به اصول فیلمسازی با شروع روند ایجاد طرح های پیشنهادی به ارائه یک محصول از طریق فرمت های وب و رسانه آموزش می دهد. دوره های آموزشی ارائه خواهد شد چند روز آزمایشگاه تیراندازی و ویرایش بهترین ویسلر با آموزش از متخصصان صنعت پیشرو. دانش آموزان این دوره با یک فیلم کوتاه به پایان رسید ویرایش کامل برای استفاده در نمونه کارها خود را.

ویرایش فایل های ویدئویی

البته ویرایش ویدئو به دانشجویان می آموزد که چگونه برای تبدیل مجموعه ای از ویدئوی خام را به یک داستان با روایت حاوی تداوم فنی و عاطفی است. سخت افزار ویرایش ویدئو و نرم افزار آموزش داده خواهد شد به عنوان دانش آموزان درک درستی از ملاحظات زیبایی شناختی از جمله سبک، سرعت و محتوای عاطفی ایجاد می شود. شات ویدئو و ویرایش شده توسط شاگرد اریک Frankhasuer

بازاریابی اینترنتی و رسانه های اجتماعی

فیس بوک، توییتر instragram و رانندگی بازاریابی مدرن است. برنامه های بازاریابی در پرسنل بازاریابی تخصصی تکیه به جذب مصرف کنندگان به عملیات خود را. این دوره دانش آموزان آماده برای تبدیل شدن به بازاریابی اینترنتی و مدیران رسانه های اجتماعی با تاکید بر ایجاد برنامه های بازاریابی یکپارچه برای مشتریان. دانش آموزان تحقیق، ارزیابی و تهیه برنامه های بازاریابی برای یک نام تجاری داده شده و یا منطقه است. علاوه بر این، دانش آموزان مدیریت و عناصر رسانه های اجتماعی بازار به عنوان بخشی از یک دست در برنامه ی درسی ای را به دانش آموزان تجربه در دنیای واقعی. یاد بگیرند که چگونه بازگشت بر روی نفوذ یک شرکت کمک می کند تا خط پایین. دوره بازاریابی اینترنتی و رسانه های اجتماعی طراحی شده است برای ارائه شرکت کنندگان با پایه و اساس مهارت استفاده به حرکت جهان از بازاریابی اینترنتی، ابزارهای رسانه های اجتماعی و استراتژی. دانش آموزان تکنیک های آنها بلافاصله می توانید در محل کار اعمال می شود یاد بگیرند.

35 درصد از کارفرمایان ایالات متحده "استفاده از رسانه های اجتماعی (SM) برای ارتقای شرکت خود." این بر اساس یک نظرسنجی جدید اورجینال. "25 درصد از این کارفرمایان، می گوید:" WebProNews، "با استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان و پیدا کردن کسب و کار جدید، در حالی که دیگران با استفاده از آن به استخدام و تحقیق کارکنان بالقوه (21٪)، و یا بهبود مارک های اشتغال آنها (13٪)

برنامه ریزی رویداد

جوامع توچال تلاش های بازاریابی به استفاده از حوادث را به در گردشگری متمرکز کرده اند. به عنوان یک نتیجه، برنامه ریزی رویداد تبدیل به یک نقطه کانونی از طرح بازاریابی بسیاری از رفت و آمد مکرر. دانش آموزان استراتژی نوشتن یک رویداد موفق، از مرحله پیشنهاد به تحویل و اعدام یاد بگیرند. دانش آموزان با رهبران صنعت در دنیای واقعی در ایجاد حوادث جوامع کار خواهد کرد و افراد می توانند شود. برنامه درسی بر روی عناصر بنیادین که کلیدی در ایجاد حوادث منحصر به فرد هستند تمرکز می کنند. دستور توسط تولید کنندگان رویداد بسیار با تجربه (دانشکده ما)، در این دوره ارائه مهارت های لازم مورد نیاز برای تولید رویداد و ویژگی های بینش کلیدی. جدول زمانی رویداد، علم هزینه متعادل با اهداف، مدیریت فروشنده، برنامه های مدیریت ریسک، ارتباطات، برنامه تولید و تجزیه و تحلیل پس از واقعه و بازخورد به این دوره گنجانیده شده است. دانش آموزان از اتمام دوره با یک جعبه ابزار کاربردی مهارت های ترک خواهد کرد به برای مشکل بحرانی حل در طراحی، برنامه ریزی، هماهنگی و اجرای وقایع اجازه. دانشجویان ملزم به برنامه ریزی یک رویداد از آغاز به عنوان بخشی از این دوره به پایان برسد.

با توجه به اخبار آمریکا و گزارش جهانی در لیست بهترین فرصتهای شغلی در سال 2012، جلسه، کنوانسیون و برنامه ریز رویداد به عنوان # 1 بهترین کار قرار گرفت. علاوه بر این نشست و رویداد برنامه ریز است به عنوان یکی از # 4 شغل سریع ترین رشد برای پیش بینی تا سال 2020 قرار گرفت.

استراتژی بازاریابی

توابع بازاریابی سنتی در حال حاضر در شرح شغل تقریبا هر عضو یک شرکت گنجانده شده است. البته استراتژی بازاریابی توسعه تفکر استراتژیک برای کسب و کار. دانش آموزان محیط رقابتی تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی یک استراتژی بازاریابی برای موفقیت است. دانش آموزان درک درستی از بازاریابی بخش بندی، هدف و موقعیت برای ایجاد مزیت رقابتی به دست آورید. روش دنیای واقعی ارزیابی و دانشجویان موقعیت کسب و کار خود به طور موثر در بازار.

تعاونی سابقه کار

دانش آموزان ثبت نام در برنامه های تمام وقت حداقل 157.5 ساعت تجربه کار تعاونی با یک کارفرما مربوط به رشته خود را تکمیل کنید. ارتباط با کسب و کار در ویسلر که دانش آموزان ارائه فرصتی برای تمرین مهارت های خود را در یک دنیای واقعی کرده است. این کسب و کار اغلب برای کارکنان آینده دنبال و تعاونی البته تجربه کاری اجازه می دهد تا دانش آموزان فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن. بود و دانش آموزان با هم کار کنند برای پیدا کردن یک قرار دادن مناسب و این دوره بخشی از دانش آموزان کلاس کلی رسیدن به آن است.

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Whistler Adventure School »

این دوره Campus based
Start Date
Open Enrollment
Price
10,000 CAD
دانشجویان کانادایی؛ 14000 $ CAD دانشجویان بین المللی
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment