توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه گواهینامه فن آوری دوران کودکی (ECT) برای مربیان و متخصصان کار با کودکان جوان در مهد کودک پیش دبستانی با کلاس دوم در محیط های مختلف آموزشی طراحی شده است. علیرغم فشار ملی برای ایجاد فناوری و مهندسی در آموزش ابتدایی در دوران کودکی، تحقیقات نشان می دهد که تعداد کمی از معلمان دارای پس زمینه ای هستند که آنها را برای رسیدن به این هدف آماده می کند. علاوه بر معلمین که در تنظیمات رسمی مدرسه کار می کنند، تعداد روزافزون تمرینکنندگان و متخصصانی که در محیط های غیر رسمی آموزشی مانند موزه ها، کتابخانه ها، مراقبت روزانه، اردوگاه ها، فضاهای کاری، برنامه های آموزشی و دیگر محیط های یادگیری مشغول به کار هستند، وجود دارد. ، که احساس نیاز به افزایش نیاز به فناوری را در کار خود با کودکان کم سن دارند. برنامه گواهی ECT برای پاسخگویی به نیازهای این متخصصان مشغول طراحی شده است، با ارائه یک برنامه مخلوط که عمدتا آنلاین (با تنها یک مورد نیاز به دانشگاه) در سرعت خود دانش آموز به پایان رسیده است، به منظور اجازه می دهد شرکت کنندگان در سراسر ایالات متحده و جهان به آموزش اعتماد به نفس خود را با استفاده از فن آوری های جدید افزایش دهند.

برنامه تحصیلی

این برنامه سه دوره آموزشی در بخش آموزش کودکان و توسعه انسانی دارد. فلسفه این برنامه بیش از یک دهه و نیمی از تحقیقات در زمینه فناوری های دوران کودکی توسط گروه تحقیقاتی DevTech تحت رهبری پروفسور مارینا اوماچی بیس الهام گرفته شده است. از طریق دوره های محتوا، دانش آموزان با استفاده از کیت های روبوتیک مناسب، برنامه های برنامه نویسی کامپیوتر، فعالیت های مهندسی و ساختمان، و غیره، تجربه خوبی خواهند داشت. دانش آموزان استفاده از تکنولوژی آموزشی کودکان را در فضاهای ایجاد شده و دیگر محیط های یادگیری غیررسمی بررسی خواهند کرد.

دو دوره ابتدایی آنلاین به اتمام می رسد و دوره نهایی به صورت شخصی در دانشگاه توفت تکمیل می شود. اولین دوره آنلاین، معرفی پایه ای برای تکنولوژی آموزشی (سمینار آنلاین در زمینه ابزارهای تکنیکی برای یادگیری بازی) را فراهم می کند. دوره دوم (سمینار آنلاین در طراحی محیط های آموزشی و فن آوری برای کودکان) به دنبال طراحی فضاهای فاقد فناوری برای کودکان مانند فضاهای مکانی، مراکز کلاس های آموزشی، کتابخانه ها و نمایشگاه های موزه می باشد. برای دانش آموزانی که دارای پس زمینه در آموزش و پرورش در دوران کودکی نیستند، یک دوره اضافی (سمینار آنلاین در آموزش ابتدایی کودک) برای ارائه یک درک جامع نظری و آموزشی از بهترین شیوه های کار با کودکان لازم است.

سرانجام، این برنامه با یک هفته تعطیلات شخصی در دوران کودکی به پایان می رسد (آخرین کلاس مورد نیاز). این محل اقامت فشرده به دانش آموزان اجازه می دهد تا یک هفته با کارکنان برنامه از گروه تحقیقاتی DevTech و بررسی برنامه های درسی با فن آوری های آموزشی صرف یک هفته کار کنند.

نمونه برنامه دانشجویی

1) سمینار آنلاین در زمینه ابزارهای تکنیکی برای یادگیری شاد

2) سمینار آنلاین در زمینه آموزش در دوران کودکی

3) سمینار آنلاین، توسعه اجتماعی و احساسی در مدارس است

تابستان

4) Summit Technology Early Childhood (در پردیس)

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences »

این دوره Online & Campus Combined
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019