توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانش خود را بسازید و حرفه ای خود را افزایش دهید

موزه طوفست برنامه گواهینامه را برای فارغ التحصیلان دانشگاهی، تغییر شغلی و کسانی که در حال حاضر در موزه ها کار می کنند، طراحی می کند. دوره های آموزشی مهارت های جدید را آموزش می دهند و به روند فعلی در این زمینه می پردازند. سخنرانان مهمان، تخفیف برای موزه های منطقه و عضویت در انجمن موزه نیوانگلند ساخت شبکه های حرفه ای با ارزش.

بخشی از یک محیط یادگیری انعطاف پذیر و هیجان انگیز است

موزه طوفست دارای گواهینامه فارغ التحصیلی شامل پنج دوره (شامل یک دوره کارآموزی) می باشد.

دوره های آموزش موزه ها در شب برنامه ریزی شده و برنامه گواهی می تواند به صورت نیمه وقت به حداقل یک سال برسد. این برنامه برای انعطاف پذیری طراحی شده است و به شما اجازه می دهد سرعت خود را افزایش دهید.

مورد نیاز گواهی

همه مدارک تحصیلی و فارغ التحصیلان در موزه مطالعاتی این برنامه را در پاییز آغاز می کنند و با گذراندن دوره پایه موزه ها، ماموریت و عملکرد، که گذشته، حال و آینده موزه ها را مورد بررسی قرار می دهد.

از چهار دوره باقی مانده، سه مورد انتخابی هستند. شما ممکن است بخواهید برنامه های آموزشی در حال توسعه را بررسی کنید، مراقبت از مجموعه موزه، تفسیر اشیاء تاریخی یا تعطیل کردن یک نمایشگاه. شما همچنین می توانید یکی از دوره های عالی فارغ التحصیلی را از بخش دیگری در Tufts برای شمارش در نظر بگیرید.

همه دانش آموزان در یک موزه کارآموزی 135 ساعته در یک موزه در هر نقطه از جهان شرکت می کنند.

غلظت

دانش آموزان گواهینامه را در تاریخ هنر، کلاسیک، تحصیلات، تاریخچه، تمرکز می کنند. غلظت هدایت انتخاب دوره های خود را و مشاور علمی خود را تعیین می کند. دانش آموزانی که علاقه مند به حرفه در علم یا موزه های کودکان هستند، از مدیر برنامه (و باید "دیگر" در برنامه) را دریافت کنند.

تاریخ هنر

تمرکز در تاریخ هنر شما را قادر می سازد تا ادغام مطالعه نظری تاریخ هنر با نگرانی های عملی نمایش، مدیریت و تفسیر اشیاء هنری در تنظیمات مختلف موزه. دانش آموزان در موزه های کوچک و بزرگ برای پست های اداری، توسعه، مراقبت از مجموعه ها یا کارهای متفرقه آماده می شوند.

کلاسیک

تمرکز در باستان شناسی کلاسیک / کلاسیک شما را به ساختن اشیاء مادی در محیط های باستانشناسی و فرهنگی خود متمرکز می کند. این آموزش شما را با مهارت های تحلیلی مورد نیاز برای پاسخ دادن به مسائل فکری و اخلاقی در نمایش و مدیریت مجموعه های باستانی و انسان شناسی تأمین می کند. دوره ها دانشجویان را برای مواضع در موزه ها با مجموعه های باستان شناسی و انسان شناسی و در مکان های میراث و بناهای تاریخی آماده می کنند.

تحصیلات

تمرکز در آموزش و پرورش ارائه می دهد کارهای ترکیبی از نظریه آموزش و طراحی با برنامه درسی موزه و شما را به اداره و طراحی برنامه های آموزشی در موسسات بزرگ و کوچک از جمله موزه های کودکان، موزه های علمی، موزه های هنری، و سایت های تاریخی طراحی شده است.

تاریخچه

تمرکز در تاریخ، شما را برای کار در یک محیط تاریخی یا موزه تاریخ زندگی آماده می کند. دوره های ویژه طراحی شده در مراقبت از مجموعه و فرهنگ مادی، برنامه درسی را تقویت می کنند و آموزش های ارزشمندی را برای کار در محیط های تاریخی کوچک و متوسط ​​فراهم می کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
- در هر اعتباری
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019