گواهی در مهارت های آشپزی - آموزش آشپز

Fanshawe College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی در مهارت های آشپزی - آموزش آشپز

Fanshawe College

گواهی مهارت های آشپزی - آموزش آشپز

یک حرفه ای در هنر آشپزی یک فرصت نادر به ترکیب خلاقیت در آشپزی با رضایت که از مردم خوشحال می آید. اگر شما به دنبال به نوبه خود از سرگرمی های آشپزی خود را به یک حرفه ای، و یا اگر شما علاقه مند به گرفتن حال حاضر قابل توجه مجموعه ای از مهارت های آشپزی خود را به سطح بعدی هستید، این برنامه مهارت های آشپزی شما را در راه خود را دریافت کنید.

پخت و پز یک هنر است، و فراهم آوردن ابزار به رشد در جهان هیجان انگیز از آشپزخانه حرفه ای چیزی است که این برنامه همه چیز در مورد. شما مهارت های چاقو توسعه، در حالی که خوب تنظیم سهام، سوپ، پخت و تفتآبپزی مهارت های خود را. شما همچنین می خواهید در مورد گردشگری و رستوران کسب و کار، خرید و برنامه ریزی منو، گوشت و نظریه پخت یاد بگیرند.

خبره مواد غذایی مدرن پیچیده و تحصیل کرده است و تقاضا برای منابع مواد غذایی محلی و پایدار است هرگز بیشتر مهم است. هنگامی که شما فارغ التحصیل، شما تجربه برای خدمت به این بازار در حال ظهور با دانش و تخصص است. شما می توانید انتخاب کنید که با سال دوم مدرسه در مدیریت آشپزی Fanshawe یا برنامه های شیرینی و قنادی مدیریت هنر تخصص بیشتر است. یا شما ممکن است را انتخاب کنید برای ورود به صنعت در آشپزخانه و یا پذیرایی شرکت حرفه ای.

با این برنامه مهارت های آشپزی، هر چیزی امکان پذیر است.

شرح برنامه

برنامه مهارت های آشپزی معرفی به جهان به چالش کشیدن و هیجان انگیز از پخت و پز حرفه ای است. اگر شما لذت بردن از پخت و پز و خلاقیت آن ارائه می دهد، این برنامه به شما اصول اولیه مورد نیاز برای موفقیت شغلی است. شما را از طریق گسترده یاد بگیرند دست در آموزش، نظریه ها، روش ها و تکنیک های آماده سازی مواد غذایی مانند مهارت های چاقو، سهام و سوپ، مثل آتش، تفتآبپزی و پخت. مهارت های آشپزی سنگ پله برای بسیاری از فرصت های شغلی است.

سایر اطلاعات

دانش آموزانی که با موفقیت کامل الزامات مورد نیاز برای گواهی کالج انتاریو از برنامه مهارت های آشپزی و مایل به گسترش مهارت ها و آموزش و پرورش خود از طریق مطالعه آب گوجه فرنگی، غذاهای بین المللی و پیچیدگیهای آشپزخانه شیرینی و همچنین افزایش توانایی های مدیریتی خود را ممکن است مایل به ادامه در سال دوم از برنامه مدیریت آشپزی برای تکمیل الزامات مورد نیاز برای دیپلم انتاریو کالج. دانش آموزانی که مایل به دنبال این باید یک "نرم افزار برای انتقال برنامه" فرم موجود از دفتر ثبت، اتاق E1012 کامل است.

نتایج یادگیری

 1. ارائه آماده سازی آشپزی اساسی و برای ارائه انواع محیط های مواد غذایی خدمات با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک کلاسیک و معاصر.
 2. اعمال مواد غذایی پایه و علوم پخت به آماده سازی مواد غذایی برای ایجاد یک محصول مورد نظر پایان.
 3. کمک به نظارت بر پایبندی و دیگران به ارائه یک محیط آشپزخانه wellmaintained و به خدمات محصولات مواد غذایی و آشامیدنی که عاری از باکتری های مضر و یا آلاینده های دیگر هستند، پیوستن به مقررات بهداشت، ایمنی، بهداشت و دست زدن به مواد غذایی است.
 4. اطمینان از عملیات ایمن از آشپزخانه و تمام جنبه های آماده سازی مواد غذایی برای ترویج فضای کار سالم و مسئول، استفاده بهینه از منابع.
 5. حمایت از توسعه گزینه های منو که منعکس کننده دانش تغذیه و مواد غذایی مواد تشکیل دهنده، ارتقاء سطح سلامت عمومی و رفاه، پاسخ به طیف وسیعی از نیازهای تغذیه ای و تنظیمات و تغییرات آدرس برای رژیم غذایی مخصوص، آلرژی غذایی و عدم تحمل، به عنوان مورد نیاز است.
 6. اصول کسب و کار اساسی و صنعت به رسمیت شناخته هزینه و شیوه های کنترل به عملیات سرویس غذا برای ترویج یک عملیات مالی مسئول
 7. اعمال دانش پایه از پایداری *، اخلاقی و محلی یافتن منابع غذایی و امنیت غذایی به آماده سازی مواد غذایی و مدیریت آشپزخانه، شناخت اثرات بالقوه در تولید مواد غذایی، انتخاب مصرف کننده و عملیات در صنعت مواد غذایی خدمات.
 8. استفاده از فن آوری، از جمله تجهیزات آشپزخانه معاصر، برای تولید مواد غذایی و ارتقاء.
 9. انجام طور موثر به عنوان یک عضو از یک تیم غذایی و آماده سازی نوشیدنی و خدمات و کمک به موفقیت یک عملیات خدمات غذایی با استفاده از خود مدیریت و مهارت های فردی.
 10. توسعه استراتژی برای یادگیری شخصی و حرفه ای مستمر برای اطمینان از ارز با و پاسخ به در حال ظهور آشپزی تکنیک، مقررات، و شیوه ها در صنعت مواد غذایی خدمات.

مسیرهای برنامه

برای اطلاعات در مورد مسیرهای برنامه از وب سایت ما مراجعه کنید.

 • فارغ التحصیلان این برنامه که مایل به ادامه تحصیل فرصت مسیر های متعدد به مدارک و دیپلم دیگر هم در اینجا در کالج Fanshawe و در سراسر جهان. دانش آموزان را تشویق به جستجو در لینک های مختلف بر روی وب سایت گردشگری و هتلداری و بحث در مورد برنامه فرصت های خاص با گردشگری و هتلداری دانشجویی مشاور موفقیت.

پذیرش مورد نیاز - 2017/2018

OSSD با دوره از کالج (C)، دانشگاه (U)، دانشگاه / کالج (M)، و یا باز کردن (O) جریان با: - هر درجه 12 انگلیسی (C) و یا (U) - هر کلاس 11 ریاضیات * (C )، (U)، یا (M)

یا

مجوز ورود تحصیلی و حرفه ای (ACE)

یا

انتاریو دبیرستان معادل گواهی (GED) و:
هر کلاس 11 ریاضیات * (C)، (U) یا (M)

یا

بالغ متقاضی با ایستاده در دوره های مورد نیاز در بالا ذکر

نکته:

 • * متقاضیانی که فاقد مورد نیاز ریاضی هنوز هم ممکن است واجد شرایط بودن به دست آوردن برای پذیرش با تکمیل ارتقاء قبل مناسب است.

مورد نیاز زبان انگلیسی

متقاضیانی که برای اولین بار از زبان انگلیسی نیست مورد نیاز خواهد بود به زبان انگلیسی تسلط داشته توسط یکی از روش های زیر:

 • درجه 12 کالج و یا دانشگاه جریان جریان انگلیسی اعتباری از متوسطه انتاریو، یا معادل آن، بسته به پذیرش مورد نیاز برنامه
 • آزمون انگلیسی به عنوان یک آزمون زبان خارجی (TOEFL) با حداقل نمره 550 برای آزمون های مبتنی بر کاغذ (PBT) و یا 79 برای آزمون مبتنی بر اینترنتی (iBT)، با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • سیستم بین المللی زبان انگلیسی تست (IELTS) آزمون با نمره کلی 6.0 با نمره کمتر از 5.5 در هر یک از چهار باند، با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • آزمون کانادا علمی زبان انگلیسی (CAEL) با نمره کلی 60 با نمره کمتر از 50 در هر یک از چهار باند، با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • ارزیابی زبان انگلیسی (ELE) در کالج Fanshawe با حداقل نمره 70٪ در تمامی بخش های آزمون، با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • Fanshawe کالج ESL4 دانش آموزان / GAP5: حداقل درجه 80٪ در ESL4 سطح / GAP5 8، 75٪ در ESL4 / GAP5 سطح 9، یا 70٪ در ESL4 / GAP5 سطح 10

آماده سازی علمی توصیه می شود

 • کلاس 11 غذا و فرهنگ (M)
 • کلاس 12 تغذیه و سلامت (C)
 • کلاس 11 فناوری اطلاعات و ارتباطات: محیط دیجیتالی (O) و یا درجه 12 فناوری اطلاعات و ارتباطات: چند رسانه ای راه حل (C)
 • هر کلاس 11 یا 12 درجه کارآفرینی (C) و یا (O)
 • کلاس 11 و سال 12 مهمان نوازی و گردشگری (C)
 • زبان بین المللی، ترجیحا فرانسه
 • گواهی تحصیلی و حرفه ای ورودی (ACE): کسب و کار و یا درس ریاضیات فنی و البته مهارت های کامپیوتر

آماده سازی شخصی توصیه می شود

 • توسعه علاقه به آماده سازی مواد غذایی و خدمات با مراجعه به رستوران ها و هتل
 • توسعه علاقه به غذاها و آداب و رسوم از کشور های دیگر
 • توسعه مهارت های رهبری
 • از آن نوع اشخاصی که وارد میدان مهمان نوازی باید مسئول، با شخصیت و باید کار با مردم در یک صنعت به چالش کشیدن لذت بردن از
 • اشتغال در صنعت مهمان نوازی یک دارایی

معیارهای انتخاب متقاضی

که در آن تعدادی از متقاضیان واجد شرایط بیش از فضاهای موجود در برنامه، معیارهای متقاضی انتخاب خواهد شد:

 1. اولویت برای اقامت دائم انتاریو
 2. دریافت نرم افزار های فوریه 1 (پس از این تاریخ، کالج Fanshawe متقاضیان در، اساس اول خدمت اول آمده در نظر تا زمانی که برنامه کامل است)
 3. موفقیت در مورد نیاز پذیرش

پس از پذیرش مورد نیاز

موارد زیر قابل اجرا به برنامه عبارتند از:

 • گواهی دسته معتبر ایمن غذایی

فرصت های شغلی

یک تقاضای زیادی برای آشپز آموزش دیده مجرب در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی وجود دارد. فارغ التحصیلان می توانید انتظار برای واجد شرایط برای انواع موقعیت ورود به سطح در یک طیف گسترده ای از مواد غذایی عملیات سرویس، از رستوران فست فود، به هتل ها و همچنین عملیات پذیرایی تجاری و صنعتی. موقعیت به دست آمده می توانید از آشپز خط، آشپز آمادگی، سرور ضد، دستیار آشپز، آشپز صبحانه، دستیار نانوا و بیشتر متغیر است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
30 
تمام وقت
Locations
کانادا - London, Ontario
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
کانادا - London, Ontario
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
سپتامبر 2019
کانادا - London, Ontario
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات