گواهی در مهندسی عمران و محیط زیست

Tufts University - School of Engineering

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی در مهندسی عمران و محیط زیست

Tufts University - School of Engineering

درباره CEE

مهندسی عمران و محیط زیست چیست؟

مهندسی عمران و محیط زیست (CEE) یکی از متنوع ترین رشته های مهندسی است که شامل مهندسی منابع زیست محیطی و آب، مهندسی ژئوسیست ها، مهندسی بهداشت عمومی و مهندسی سازه است. مهندسان عمران و محیط زیست مسئول برنامه ریزی، طراحی، ساخت و ساز و بهره برداری از سازه ها و تاسیسات ضروری برای محیط زیست و زیرساخت های یک جامعه پایدار هستند. به طور سنتی این سازه ها شامل ساختمان ها، بزرگراه ها، تاسیسات تصفیه آب و زباله، تونل ها، فرودگاه ها، بندر، راه آهن، پل ها و سدها. امروز مهندسین مدنی و محیط زیست در طیف گسترده ای از سیستم های مهندسی و طبیعی که به جامعه مدرن و حفاظت از محیط زیست و بهداشت عمومی کمک می کنند، مشارکت دارند. این فعالیت ها شامل توسعه و آزمایش مواد جدید، نظارت بر سلامت ساختاری و توانبخشی، مدیریت و حفاظت از حوضه ها و منابع آب، مدل سازی ریاضی محیط های ساختمانی و طبیعی، بهبود زیست محیطی و ارزیابی قرار گرفتن در معرض است.

تمرین مهندسی عمران و محیط زیست به تعدادی از مناطق کاربردی تقسیم می شود. این بخش برنامه های تخصصی حرفه ای را با گزینه های تخصصی در چهار حوزه از جمله مهندسی محیط زیست، مهندسی ژئوسیستسی، مهندسی ساختمان و مهندسی منابع آب ارائه می دهد.

مهندسین محیط زیست تلاش می کنند تا از طریق برنامه ریزی و طراحی تاسیسات کنترل آلودگی هوا و آب، درمان و دفع زباله های خطرناک و بهبود ایمنی و سلامت در محیط زندگی، کار و محیط های تفریحی، به بهبود وضعیت اجتماعی دست یابد.

مهندسان Geosystems در مطالعه مکانیک خاک و سنگ و در تجزیه و تحلیل مشکلات پاسخ خاک به بارها، جریان آب های زیرزمینی و آلاینده های محیطی تخصص دارند. مهندسان Geosystems خطر آسیب های زمینی و زمین لرزه را ارزیابی می کنند و انواع ساختمان های زمین مانند سدها، خاکی ها، دفن زباله ها و سازه های مهاربندی برای دفاتر زباله های خطرناک، و نیز پایه های پل ها، ساختمان ها و سیستم های دریایی را طراحی می کنند.

مهندسان سازه تحقیق رویکردهای چند رشته ای را برای برنامه ریزی، تجزیه و تحلیل، طراحی، ساخت و ساز و نظارت بر سلامت ساختمان ها، پل ها، تاسیسات صنعتی و سایر اجزای زیرساخت تحقیق می کنند. آنها همچنین با بررسی ویژگی های مکانیک مواد، نظریه های سازنده و شبیه سازی عددی رفتار رفتار کششی و غیر الاستیک، مطالعه می کنند.

مهندسین منابع آب در طراحی، برنامه ریزی، بهره برداری و مدیریت سیستم های منابع آب مشغول هستند. مهندسین منابع آب در پروژه های مختلف از طراحی و بهره برداری از کارهای کنترل سیل، نیروگاه های آبی، سیستم های تامین آب و سیستم های طوفان آب، برای مدیریت کیفیت و کمیت منابع طبیعی آب مانند رودخانه ها، دریاچه ها، و فاضلاب

گواهینامه مهندسی عمران و محیط زیست

مجموعه ای از برنامه های گواهینامه پیشرفته در مهندسی عمران و محیط زیست، به صورت پاره وقت و یا تمام وقت، به دانش آموزان واجد شرایط به دنبال آموزش حرفه ای است. برنامه گواهی برای هر دانش آموز به صورت جداگانه به طوری که بسیاری از مناطق متمرکز متمرکز در مهندسی عمران و محیط زیست را می توان محاسبه کرد. این دوره فوق لیسانس چهار دوره مهارت های خود را به روز می کند و دانش خود را در مهندسی عمران و محیط زیست گسترش می دهد، از طریق "طراحی تخصص گواهینامه خود" که توسط دانشکده مشهور توفت آموزش داده شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 9, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
20,208
Information
Deadline
Locations
آمریکا - Medford, Massachusetts
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Domestic: Dec. 31
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Domestic: Aug. 1
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
آمریکا - Medford, Massachusetts
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Domestic: Dec. 31
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آگوست 2019
آمریکا - Medford, Massachusetts
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Domestic: Aug. 1
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

Tufts School of Engineering Welcomes International Students