Read the Official Description

نکات برجسته برنامه

بود برنامه ماجراجویی گردشگری متشکل از هفت دوره که به شرح زیر برنامه درسی سازمان های صدور گواهینامه پیشرو در هر رشته. دوره های دانش آموزان در سفر نشینان امن و دانش آموزان را به تمام انواع زمین از رودخانه ها به کوه ها از دیوار سنگ به قله کوهستانی. دانش آموزان خواهد شد در تمام جنبه های جهان از گردشگری ماجراجویی غوطه ور است. هر دوره می توان به صورت جداگانه تکمیل و یا ترکیب تمام هفت دوره، از جمله قرار دادن کار تعاونی، برای فارغ التحصیلی برنامه کامل است.

تفکیک دوره: 67.5 ساعت در هر دوره به علاوه یک تعاونی قرار دادن کار 200 ساعت می باشد. محل سکونت: در محوطه دانشگاه، دریا به رودخانه آسمان و کوه ها.

خلاصه برنامه

برنامه ها نام: ماجراجویی گردشگری

ساعت برنامه: 605 (تمام وقت) طول مطالعه: 12 ماه اعتبار: 22.5 اطلاعات کاربری: گواهی CIC واجد شرایط: مجوز تحصیل یک سال و اجازه کار تعاونی. کار و تحصیل مجوز پس از فارغ التحصیلی به پایان می رسد.

شرایط ورود: حداقل 18 سال سن و تسلط به زبان انگلیسی. فیزیکی و مهارت رزومه مورد نیاز است.

تاریخ مصرف: آوریل و اکتبر

دوره های آموزشی در برنامه گردشگری ماجراجویی:

اتومبیل برفی / راهنمای ATV

در صنعت سفر نشینان مکانیزه شده است در حال توسعه به صورت تصاعدی در طول 5 سال گذشته. با توجه به طیف گسترده ای از مخاطبان علاقه مند به شرکت در این فعالیت، نیاز به قادر، راهنماهای خوبی آموزش دیده در حال افزایش است. پتانسیل برای قرار گرفتن در معرض بالا و خطر ابتلا به خطر ذاتی به مصرف کنندگان و عملیات به طور یکسان. این کلاس با بهره گیری از استانداردهای است که هر کاربر دارای مجوز باید دارای. این دوره دست در عملیات ماشین و مهارت دست زدن به گنجانده شده است. نکته: دوره های راهنمای اتومبیل برفی و ATV توان بسته به زمستان یا تابستان فصل جایگزین خواهد شد.

نشینان اسکی / اسنوبورد

صنعت ورزش برف در حال تجربه یک رونق در اوقات فراغت نشینان. به عنوان علاقه مندان به ورزش برف تمایل به سرمایه گذاری عمیق تر به نشینان، نیاز به آموزش دیده، راهنماهای اختصاصی افزایش یافته است. البته اسکی Snowboard راهنمای زیر برنامه درسی ACMG و آموزش دانش آموزان در سفر نشینان امن برای مشتریان خود. دانش آموزان خواهد شد در آموزش بهمن، انتخاب زمین، مدیریت گروه، تماس تجهیزات کشور و سفرهای متعدد نشینان کاوش دریای به کوه آسمان غوطه ور است.

صخره نوردی

دانش آموزان از مربیان آگاه ما یاد بگیرند که کوه نوردان صالح قادر به حرکت زمین عمودی با استفاده از مهارت های تولید شده توسط این دوره. دانش آموزان از تکمیل این دوره اصول اولیه سنگ نوردی، از جمله ساختمان لنگر، belaying، حرکت، پیشرو و حفاظت سنگ درک. با استفاده از استانداردهای ACMG دانش آموزان آموزش داده خواهد شد به حرکت با خیال راحت از طریق زمین های عمودی در حالی که مدیریت ریسک ها و خطرات. علاوه بر جلسات کلاس درس از این دوره در خارج از منزل در Squamish انجام شده است. هر دانشجو از طریق جلسات دقیق رفتن به تقویت مهارت های، تناسب اندام خود را و ارائه دانش به لذت بردن از بالا رفتن.

تخت قایق رانی آب

این دوره طراحی به عنوان مقدمه به فعالیت قایقرانی و به منظور توسعه مهارت و دانش دانش آموز به سطح یک مربی تخت آب است. مباحث عبارتند از تاریخ قایقرانی در کانادا، قایق رانی و دست و پا زدن ساخت و ساز و طراحی، ملزومات و تجهیزات (استفاده و تعمیر و نگهداری)، پشت سر هم و تکنیک پارو، انفرادی، ایمنی آب، نجات، آماده سازی سفر و روش های آموزشی است.

کایاکسواری دریایی

این دوره مقدماتی طراحی شده برای به دانشجویان اصول اولیه دریا هدایت کایاک و به منظور بهبود روش پارو است. تأکید بر ناوبری، تکنیک های امداد و نجات، مهارت های منطقه گشت و گذار، مهارت های ساحل باز، عملیات رادیو، و تاریخ طبیعی قرار داده است. مدیریت ریسک و ایمنی ملزومات نیز پوشیده شده است.

آلپ پیاده روی و کمک های اولیه

البته پیاده روی آلپ مهارت های مربوط به سفر بیابان و ماجراجویی در فضای باز فراهم می کند. بر دانش و مهارت کوله پشتی، تکنیک های بقا، شرایط فیزیکی مناسب، پیدا کردن مسیر، انتخاب تجهیزات، و درک و احترام به محیط زیست است. دوره شامل سخنرانی و بحث جلسه و پس از یک سفر آخر هفته در کوه. دوره کمک های اولیه به رسمیت شناختن آموزد و برای تنفس و اضطراری قلبی برای قربانیان 8 ساله و بالاتر مراقبت. شناسایی و مراقبت از تهدید کننده زندگی خونریزی، بیماری ناگهانی و صدمات. صدور گواهینامه در CPR بزرگسالان و استاندارد کمک های اولیه در دسترس است.

تعاونی سابقه کار

دانش آموزان ثبت نام در برنامه های تمام وقت حداقل 200 ساعت تجربه کار تعاونی با یک کارفرما مربوط به رشته خود را تکمیل کنید. ارتباط با کسب و کار در ویسلر که دانش آموزان ارائه فرصتی برای تمرین مهارت های خود را در یک دنیای واقعی کرده است. این کسب و کار اغلب برای کارکنان آینده دنبال و تعاونی البته تجربه کاری اجازه می دهد تا دانش آموزان فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن. بود و دانش آموزان با هم کار کنند برای پیدا کردن یک قرار دادن مناسب و این دوره بخشی از دانش آموزان کلاس کلی رسیدن به آن است.

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Whistler Adventure School »

این دوره Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
Price
8,750 CAD
دانشجویان کانادایی؛ 12250 $ CAD دانشجویان بین المللی
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment