Filter
گواهی فارغ التحصیلی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ رده های برتر گواهینامه های کارشناسی ارشد را حسابداری

گواهی فارغ التحصیل شده است که معمولا بیشتر برای دانش آموزان که در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد به دست آمده در دسترس است. طول مدت زمان لازم برای کسب این گواهی بسیار متفاوت بسته به زمینه، هر چند آن معمولا کمتر از دو سال طول می کشد.

یک گواهی فارغ التحصیل در حسابداری چیست؟ پس از کسب مدرک در حسابداری، بسیاری از دانش آموزان ممکن است بخواهید به ادامه تحصیل و تخصص خود را با تکمیل یک برنامه گواهی فارغ التحصیل. ترم احتمال حفر خواهد بیشتر به شیوه های سرمایه گذاری و روند بازار دقیق. از آنجا که شغل حسابدار در سراسر جهان در دسترس هستند، کلاس ممکن است اقتصاد جهانی و استراتژی های بازاریابی مرتبط با این پوشش میدهد. در حالی که موضوع اصلی این است که معمولا امور مالی، کلاس های مرتبط مانند علوم کامپیوتر و آمار اغلب بخشی از برنامه نیز می باشد.

با دریافت یک گواهی علاوه بر مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد می تواند کمک به مردم گزینه های اشتغال آنها را افزایش دهد.گواهی فارغ التحصیل در حسابداری باید زمان کمتری را و هزینه کمتر از دنبال دکترا، در حالی که هنوز قادر می سازد دارندگان گواهینامه به زمین شغل حسابدار در شرکت های معتبر.

قبل از استفاده از یک برنامه گواهی، تحقیق هزینه های مرتبط در دانشگاه مورد نظر خود را. هزینه بسته به منطقه مورد مطالعه و نهاد خاص متفاوت باشد.

تقریبا هر کسب و کار به کسی نیاز دارد که مسئولیت رسیدگی به مدیریت پول، به طوری که شغل های موجود به احتمال زیاد در تمرکز گواهی شما بستگی دارد. این نوع از برنامه ایده آل برای افرادی که به دنبال به ورود در مشاغل مالی مانند حسابداری مدیریت و یا تبدیل شدن به یک حسابدار است. بسیاری از کسب و در آستانه گسترش خواهد به این فارغ التحصیلان نگاه برای کمک به نظارت بر امور مالی مرتبط با رشد. در سطح ورود، شما می توانید انتظار برای دیدن فرصت های شغلی در موقعیت های مختلف clerking، مانند کارمند حسابرسی و حساب کارمند دریافتنی.

گواهی فارغ التحصیل در حسابداری می تواند یک راه موثر برای پیشبرد تحصیلات و شغل مدارک خود را. اگر شما علاقه مند در پیدا کردن یک دوره خاص هستید، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

3نتایج درحسابداری

University of Technology Sydney

گواهی فارغ التحصیل حسابداری حرفه ای یک دوره مقدماتی چهار درس است که برای درک کلی حسابداری و زمینه های مربوط به مطالعه کسب و کار طراحی شده است. این دانش پایه را در زمینه ح ... [+]

این دوره برای دانشجویانی طراحی شده است که: دارای پس زمینه کارشناسی در حسابداری نیستند و مایلند اطلاعات کسب و کارشان را در زمینه تجارب گسترده کسب نمایند اما دارای مدارک رسمی برای ورود مستقیم به برنامه های کارشناسی ارشد در حسابداری حرفه ای نیستند و یا مایل به تکمیل یک دوره مقدماتی در حسابداری و زمینه های مرتبط و می خواهید توانایی خود را برای انجام تحصیلات تکمیلی و کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را ثابت کنید. همانطور که این دوره به برنامه های کارشناسی ارشد در حسابداری حرفه ای بیان می شود، این دانش آموزان را قادر می سازد که دارای مدارک تحصیلی رسمی، از جمله دیپلم TAFE، برای کسب معیارهای تحصیلی مربوط به عضویت در CPA استرالیا، موسسه حسابداران مجاز استرالیا (ICAA) و موسسه حسابداران عمومی (IPA).... [-]

استرالیا سیدنی
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
0.5 - 1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fanshawe College

حسابداری حرفه ای یک برنامه سه ترم است که دانش آموزان را از هر رشته کارشناسی برای تکمیل گواهی فارغ التحصیل در حسابداری فراهم می کند. ... [+]

بررسی اجمالی

حسابداری حرفه ای یک برنامه سه ترم است که دانش آموزان را از هر رشته کارشناسی برای تکمیل گواهی فارغ التحصیل در حسابداری فراهم می کند.

دوره ها با استفاده از فناوری های یکپارچه و مطالعات موردی براساس سناریوهای واقعی دنیا غنی می شوند. قرار گرفتن در معرض بیشتر صنعت دنیای واقعی با سخنرانان مهمان و پروژه های دست دوم به حداکثر می رسد. این برنامه برای ادغام تمام موضوعات درس و توسعه مهارت های تفکر انتقادی دانشجویی، مهارت های تحقیقاتی و مهارت های تصمیم گیری طراحی شده است.... [-]

کانادا لندن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

... [+]

‏ برترین برنامه های گواهینامه کارشناسی ارشد را حسابداری 2019/2020‏. [-]
بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی