توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مهندسی نرم افزار

گواهی فارغ التحصیل در SWE فرض می کند که دانش آموزان در زمینه محاسبات دارای پس زمینه قابل توجهی هستند. هر دو دانش خود را از محاسبات عمیق و گسترش می دهند و آنها را برای موقعیت های مسئولیت بیشتر در صنعت رایانه و همچنین برای مطالعات تحصیلات تکمیلی آماده می کند. دانش آموزانی که علاقه مند به گواهی تحصیلات تکمیلی هستند معمولا درجه اول در محاسبات را ندارند.

پذیرش مورد نیاز

  • مدرک لیسانس در مهندسی نرم افزار و یا علوم کامپیوتر و یا یک رشته مرتبط با آن (یا مدرک لیسانس با صلاحیت حرفه ای و دانش معادل آن با درجه علوم کامپیوتر).
  • مدرک کارشناسی در هر رشته با تجربه کار مربوط به این گواهی. (دانش آموزان در این گروه مجبور خواهند بود تا کارهای مهمی را برای آماده شدن برای این گواهینامه انجام دهند و توصیه می شود که گواهی فارغ التحصیل را در بنیادهای مهندسی نرم افزار برای اولین بار در نظر بگیرند.)

برنامه های مورد نیاز

64370_Skjermbilde2017-11-19kl.19.27.30.png

یکی دیگر از دوره های SWE 6000 ممکن است یکی از دوره های مورد نیاز را جایگزین کند، اگر مشخص شود که متقاضی دارای دانش معادل (مثلا یک دوره عالی فارغ التحصیل).

فارغ التحصیلان GCSWE به شدت تشویق می شوند تا برای برنامه MSSWE درخواست کنند و اگر پذیرفته شوند، تمام دوره های 6000 سطح برای GCSWE برای اعتبار به MSSWE حساب می شود.

چرا مهندسی نرم افزار

مهندسی نرم افزار (SWE) یکی از سریعترین بخش های در حال رشد حرفه ای نرم افزار است. کسب و کار و صنعت نیازمند مهندسان نرم افزار در زمینه پزشکی، نظامی، ارتباطات داخلی و بین المللی، مهندسی هوا فضا و بسیاری دیگر است.

دانشجویان مهندسی نرم افزار در دانشگاه ایالتی Kennesaw در تیم هایی هستند که محصولات نرم افزاری با کیفیت بالا را ارائه می دهند، زیرا مفاهیم اساسی علوم رایانه را یاد می گیرند و به این معنی است که یک مهندس نرم افزار باشند. کار دوره پیشرفته از حوزه هایی مانند مهندسی تعامل کاربر، توسعه مبتنی بر مولفه ها، سیستم های جاسازی شده و دیگر روش ها و شیوه های نوین پیشرفته که منعکس کننده تغییرات سریع در زمینه می باشند انتخاب شده است.

برنامه های SWE ما دارای گزینه های انعطاف پذیر از طریق شبانه و دوره های آنلاین و اندازه های کوچک کلاس اطمینان حاصل می کند که دانش آموزان می توانند از استادان خود مطلع شوند. دانش آموزان از طریق آزمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی مهارت های عملی را دریافت می کنند.

دلایل اصلی برای پیوستن به مهندسی نرم افزار در دانشگاه کاننسو:

  • جورجیا در ده کشور برتر جهان از مهندسان نرم افزاری بالاتر است
  • ایالت کانناسو تنها دانشگاه عمومی در گرجستان است که دوره های کارشناسی و فارغ التحصیل در مهندسی نرم افزار را ارائه می دهد.
  • BSSWE KSU توسط کمیته اعتباربخشی مهندسی ABET تأیید شده است.

شرایط پذیرش

  • آنلاین کارشناسی ارشد نرم افزار - یک غیر قابل استرداد 60 $ هزینه برنامه وجود دارد.
  • رونوشت - ریز نمرات رسمی از هر دانشکده و / یا دانشگاه شما حضور داشتند. باید در یک پاکت مهر و موم شده از موسسه باشد و یا به صورت الکترونیکی از موسسه به طور مستقیم ارسال شود.
  • رزومه - (را می توان به نرم افزار آنلاین آپلود)
  • بیانیه ای از هدف
  • دو نامه توصیه
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kennesaw State University »

این دوره Campus based
Start Date
ژوئن 2019
سپتامبر 2019
Duration
Price
290 USD
Deadline
آپریل 1, 2019
درخواست اطلاعات
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا
آپریل 1, 2019
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
آپریل 1, 2019
End Date

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date