گواهی ملی در انیمیشن 3D و جلوه های بصری

The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی ملی در انیمیشن 3D و جلوه های بصری

The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences

Certificate401

دوره گواهی ملی در انیمیشن 3D و جلوه های بصری با هدف ارائه دانش آموزانی که صالح انیمیشن 3D و یا جلوه های بصری هنرمندان می باشد. البته بررسی طیف وسیعی از اصول انیمیشن، مانند این که چگونه به تحریک و تشجیع شخصیت، و همچنین بافت و نورپردازی اشیاء، شخصیت ها و پس زمینه. علاوه بر این، البته مکان تمرکز مهم در عمل حرفه ای دانش آموز، از جمله توانایی برای ارزیابی قرارداد مشتری و به بازار پروژه های خود را.

حداقل سیستم مورد نیاز ورود: رمز عبور بر روی گواهی ارشد ملی (سال 12) و سواد کامپیوتری عمومی
از آغاز دوره: ژوئیه 10
ثبت نام نزدیک: ژوئیه 5
هزینه های دوره: R 58،110

مقدمه ای بر تکنولوژی 3D
این ماژول به معرفی تاریخ و توسعه از انیمیشن های دیجیتال، و به کنکاش در قابلیت های کاربردی نرم افزار 3D. دانش آموزان تکنیک های مدل سازی های مختلف و تغییر شکل است که تسهیل روند مدل سازی شخصیت های 3D یاد بگیرند. دانش آموزان به شیوه ای معرفی که در آن خط، فرم و توابع حجم و چگونه این عناصر در حال تغییر از سطوح در طول حرکت دخالت دارند.

توسعه 3D مفهوم
در این درس روند تولید مفهوم هنر دیجیتال برای تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر (CGI). مفهوم هنر دیجیتالی کشیده شده برای فیلم های انیمیشن، تبلیغات، بازی ها و یا جلوه های ویژه تولید می شود. هنر تولید شده در طی این ماژول شامل شخصیت ها، لباس، لوازم، محیط، آثار و عناصر بازی و همچنین نقاشی به عنوان پس زمینه استفاده می شود.

3D انیمیشن تولید
این ماژول دانشجویان معرفی به تعریف دامنه از یک پروژه انیمیشن 3D، و برای ایجاد یک برنامه تولید و بودجه برای یک انیمیشن انتخاب شده است. دانش آموزان وقت شناسایی و منابع وظایف فشرده و آنها را به برنامه ریزی و مدیریت وظایف مشخص به طور موثر، به منظور پایبندی به برنامه های مورد نیاز مشتری. دانش آموزان اصول توافقات قراردادی و مدیریت پروژه و ارزیابی پروژه و اصول حوزه به منظور مدیریت پروژه موفقیت اکتشاف.

انیمیشن عملکرد
در طول این ماژول، دانش آموزان مدل های شخصیت 3D است که آماده برای انیمیشن ایجاد کنید. دانش آموزان تولید و مواد منبع مرجع برای مطالعه به منظور به دست آوردن درک درستی از حرکت و یا اقدامات خاص. دانش آموزان شکستن اکشن را به شمار کلیدی کشیده شده و درخواست آن را به شخصیت های 3D تقلب. قطعات از ماژول شامل مدل سازی، بدن و تقلب صورت، انیمیشن مرجع و مسدود کردن با هدف متحرک شخصیت موفقیت.

3D انیمیشن گردش کار
در طول این ماژول، دانشجویان اصلاح و تکمیل پروژه انیمیشن های 3D خود را برای ارائه. رنگی، اضافه کردن صدا، درجه بندی رنگ و ترکیب، تصحیح روند. تأکید بر تحکیم توانایی دانش آموزان برای نهایی نمونه کارها خود را و را انتخاب کنید آثار مناسب به نمایش گذاشتن نمونه کارها خود را به بهترین نحو قرار می گیرد. دانش آموز نیز به اصول برقراری ارتباط با مشتریان و تبلیغ برای خود در صنعت معرفی شده است.

مقدمه ای بر طراحی بازی
در این درس به عرصه که در آن بازی تولید می شوند. دانش آموزان مفهوم پردازی ایده های خود را در یک سند پیشنهاد شده و به کسب و کار توسعه بازی، سبک بازی و عناوین، و همچنین کانال های توزیع مناسب، و قیمت گذاری معرفی شده است. دانش آموزان مشخصات بازی مانند رابط، انواع جهان، سطح / تجربه و چاپ و نشر فرمت های اکتشاف. کمپین بازاریابی، و نسل از مواد بازاریابی بررسی است. در نهایت دانش آموزان به چاپ و نشر و توزیع بازی قرار گرفته است.

بازی توسعه و برنامه نویسی
در طول این ماژول، دانش آموزان به مفاهیم اساسی و سازه زبان اصلی بازی و برنامه نویسی تحت وب معرفی شده است. هدف از این دوره این است که به منظور تسهیل قابلیت بازی از نظر اینتر، سیستم نمره دهی، مدیران، بارگذاری داده سیستم HUD و رابط کاربری گرافیکی. این دوره شامل یک نمای کلی از زبان تجاری، و همچنین به عنوان زبان های برنامه نویسی اختصاصی است. اجزای این ماژول شامل اصول اساسی تجزیه و تحلیل مشکل، نظریه سیستم های مدیریت داده ها، محیط های scrpting اختصاصی، برنامه نویسی پایگاه داده ها و اسکریپت نویسی سمت سرور.

مقدمه ای بر حرکت گرافیک
این ماژول دانش آموزان به اصول طراحی حرکت را از طریق پخش موجود پروژه های گرافیکی با کیفیت حرکت تجزیه و تحلیل و دوباره تصویربرداری معرفی می کند. دانشجویان عناصر ضروری از عمل، واکنش و فعالیت در تولید حرکت های گرافیکی حرفه ای را کشف کند. این ماژول با تمرکز بر درک و ادغام اصول طراحی گرافیک و حرکت، با صنعت تکنیک های استاندارد انیمیشن های دیجیتال است. قطعات این دوره عبارتند از روند فعلی در طراحی حرکت، اصول طراحی حرکت و اجزای سازنده، و همچنین تکنیک های انیمیشن های دیجیتال است.

ترکیب و جلوه های بصری
این ماژول بر روند پس از تولید در شرایط ترکیب لایه و جلوه های ویژه، تمرکز دارد. دانش آموزان به یکپارچه ترکیب زندگی می کنند فیلم اکشن فیلم یا تصاویر عکاسی با محتوای 3D در یک تمرین ترکیب کوتاه است. دانش آموزان اعمال جلوه های بصری به منظور افزایش تاثیر پیام های بصری است. آنها همچنین شبیه سازی واقع گرایانه و جلوه که غیر قابل تشخیص از فیلم واقعی هستند، مانند اثرات نور، شبیه سازی بدن سخت و نرم، اثرات ذرات و شبیه سازی سیال ایجاد کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
58,110 ZAR
Locations
آفریقای جنوبی - Pretoria
تاریخ شروع: فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع: فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
آفریقای جنوبی - Pretoria
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات