گواهی ملی در انیمیشن 3D و جلوه های بصری

The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی ملی در انیمیشن 3D و جلوه های بصری

The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences

دوره امتحان ملی در انیمیشن 3D و جلوه های بصری با هدف ارائه دانش آموزانی که از انیمیشن های سه بعدی انیمیشن و جلوه های بصری برخوردار هستند. این دوره به بررسی تعدادی از مبانی انیمیشن، از جمله نحوه تحریک شخصیت ها، و همچنین اشیاء بافت و نورپردازی، شخصیت ها و زمینه ها می پردازد. علاوه بر این، دوره تمرکز ویژه ای بر تمرین حرفه ای دانش آموز، مانند توانایی ارزیابی قراردادهای مشتری و فروش پروژه های خود دارد.

حداقل الزامات ورود: گذراندن بر روی مدرک ارشد ملی (درجه 12) و سواد رایانه ای پایه

معرفی فناوری سه بعدی
این ماژول تاریخ و توسعه انیمیشن دیجیتال را معرفی می کند و به کاربرد نرم افزارهای 3D کمک می کند. دانش آموزان تکنیک های مدل سازی و اصلاح کننده های مختلف را فرا می گیرند که روند پردازش شخصیت های سه بعدی را تسهیل می کند. دانش آموزان به شیوه ای که در آن عملکردهای خط، شکل و حجم و نحوه تاثیر این عناصر در تغییر سطوح در هنگام حرکت دخیل هستند معرفی می شود.

طراحی مفهومی 3D
این ماژول فرآیند تولید هنر مفهومی دیجیتال را برای تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر (CGI) بررسی می کند. هنر مفهومی برای فیلم های متحرک، آگهی های بازرگانی، بازی ها یا جلوه های ویژه تولید می شود. هنر تولید شده در طول این ماژول شامل شخصیت ها، لباس ها، غرفه ها، محیط ها، اثرات و عناصر بازی و همچنین نقاشی هایی است که به عنوان پس زمینه استفاده می شود.

تولید انیمیشن سه بعدی
این ماژول دانش آموزان را برای تعریف محدوده یک پروژه انیمیشن 3D معرفی می کند و برای ایجاد یک برنامه تولید و بودجه برای یک انیمیشن انتخاب شده، معرفی می کند. دانش آموزان وظایف فشرده سازی زمان و منابع را مشخص می کنند و آنها باید برنامه ریزی شده و کارایی شناسایی را به صورت موثر مدیریت کنند تا بتوانند به برنامه های مورد نیاز مشتری برسند. دانش آموزان اصول اولیه توافقنامه های قراردادی و مدیریت پروژه و ارزیابی پروژه و اصول محدوده را برای مدیریت پروژه با موفقیت بررسی می کنند.

انیمیشن عملکرد
در طی این ماژول، دانش آموزان مدل های کاراکتر 3D را که برای انیمیشن آماده هستند ایجاد می کنند. دانش آموزان برای ارزیابی حرکت و یا اقدامات خاص، منابع مرجع را برای مطالعه آماده می کنند. دانش آموزان این عمل را به صورت کلی کشیده و آن را به کاراکتر سه بعدی تقسیم می کنند. اجزاء این ماژول شامل مدل سازی، جعل بدن و صورت، مرجع انیمیشن و مسدود سازی با هدف انیمیشن سازی شخصیت با موفقیت است.

گردش کار 3D انیمیشن
در طول این ماژول، دانش آموزان برای ارائه 3D آلبوم انیمیشن خود را تکمیل و تکمیل می کنند. رندر، اضافه کردن صوت، درجه بندی رنگ و ترکیب، روند را بهبود می بخشد. تاکید بر تقویت توانایی دانش آموزان برای نهایی کردن نمونه کارها و انتخاب آثار مناسب برای نشان دادن نمونه کارها خود در بهترین حالت است. دانش آموز نیز به اصول ارتباط با مشتریان و خود تبلیغ در صنعت معرفی شده است.

معرفی بازی طراحی
این ماژول عرصه ای را که در آن بازی ها تولید می شود، بررسی می کند. دانش آموزان ایده های خود را در یک سند پیشنهاد پیشنهاد می کنند و به کسب و کار توسعه بازی، سبک بازی ها و عناوین، و همچنین کانال های توزیع مناسب و قیمت گذاری معرفی می شود. دانش آموزان ویژگی های بازی مانند رابط کاربری، انواع جهان، سطح / تجربه و فرمت های انتشار را بررسی می کنند. کمپین بازاریابی و تولید مواد بازاریابی مورد بررسی قرار گرفته است. در نهایت دانش آموزان در معرض انتشار و توزیع بازی ها قرار می گیرند.

توسعه بازی

معرفی گرافیک حرکت
این ماژول دانش آموزان را به اصول طراحی حرکت معرفی می کند از طریق تجزیه و تحلیل و دوباره تصویربرداری از پروژه های گرافیکی حرکت کیفیت پخش برنامه در حال حاضر. دانش آموزان عناصر ضروری عمل، واکنش و فعالیت در تولید گرافیک حرکت حرفه ای را بررسی می کنند. این ماژول تمرکز بر درک و ادغام اصول طراحی گرافیک و حرکت با تکنیک های انیمیشن استاندارد دیجیتال صنعت است. اجزاء این دوره شامل روند جاری در طراحی حرکت، اصول طراحی موتور و اجزای سازنده، و همچنین تکنیک های انیمیشن دیجیتال است.

ترکیب و جلوه های بصری
این ماژول بر روند تولید پس از ترکیب لایه و جلوه های ویژه متمرکز است. دانش آموزان به طور یکپارچه می توانند فیلم های ویدئویی زنده یا تصاویر عکاسی با محتوای سه بعدی را در یک تمرین کوتاه ترکیب کنند. دانش آموزان جلوه های بصری برای افزایش تاثیر پیام بصری اعمال می کنند. آنها همچنین شبیه سازی های واقع گرایانه و اثراتی را که از فیلم های واقعی قابل تشخیص نیستند، از قبیل اثرات نورپردازی، شبیه سازی بدن سخت و نرم، اثرات ذرات و شبیه سازی سیال ایجاد می کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 11, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
71,000 ZAR
Locations
آفریقای جنوبی - Pretoria, Gauteng
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
آفریقای جنوبی - Pretoria, Gauteng
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات