گواهی ملی فیلم و تلویزیون تولید

The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی ملی فیلم و تلویزیون تولید

The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences

Certificate301

دوره گواهی ملی فیلم و تلویزیون تولید شده است در ارائه یک پایه محکم برای فیلمسازان مستقل بی باک به دنبال به دست آوردن دانش به آغاز پروژه های فیلم خود را به عنوان کسانی که به دنبال هدف یک مهارت تنظیم که با آن به ورود به صنعت فیلم در یک ظرفیت عملی. شما را به مهارت های لازم برای رسیدگی به تجهیزات دوربین DSLR به دست آوردن، حل فرآیندهای روشنایی، صدا، تولید و پس از تولید پایه، و به دست آوردن تجربه برای تحقق بخشیدن به ایده های اساسی بر روی صفحه نمایش.

حداقل سیستم مورد نیاز ورود: رمز عبور بر روی گواهی ارشد ملی (سال 12) و سواد کامپیوتری عمومی
از آغاز دوره: ژوئیه 10
ثبت نام نزدیک: ژوئیه 5
هزینه های دوره: R 47 580

DSLR فیلمبرداری
از آنجا که دوربین های DSLR به عنوان جایگزین مناسب برای گران و غیر قابل دسترس فیلم بالا پایان (ویدئو) دوربین برای ایجاد و گرفتن تصاویر زیبا بر روی صفحه نمایش ایجاد شده است، تکنیک ها و روش های بسیار خاص به منظور رسیدن به بیشتر از این نوع از تجهیزات را توسعه داده اند - این دوره در ملاحظات لازم برای ایجاد آگاهی از روند فیلمسازی DSLR و روش خاص مرتبط با آن نگاه کنید.

طراحی تولید فیلم و تبلیغات
دانش آموزان مفاهیم و اصول کلی دخیل در ایجاد راه حل های طراحی برای محیط های تولید فیلم و تبلیغات را مطالعه کنند. تمرکز بر روی توسعه توانایی دانش آموزان برای به رسمیت شناختن مواد مبتنی بر متن در بصری و ارتباط این به 3 بعدی طراحی تصمیم گیری در یک زمینه روایت قرار داده است. متن مهارت های تجزیه و تحلیل، تحقیق طراحی تولید، روش ها و تکنیک ها و اجزاء، ساختار و مسئولیت های بخش هنری، دنباله آن از اعدام و نوع از ارتباطات، پرداخته شده است.

فیلمنامه برای تبلیغات
در دنیای بازاریابی آنلاین، یوتیوب و Vimeo، چند چیز است catchier از تبلیغات بزرگ و یا مشخصات شرکت نرم و صاف. در این دوره دانش آموز خواهد آموخت که چگونه به کار از شورت و لباس زیر مشتری به منظور تولید اسکریپت برای آگهی و همچنین فیلم ها شرکت های بزرگ.

فیلم اصطلاحات
دانش آموزان به تاریخ و توسعه از متوسط ​​فیلم و فیلم کنوانسیون معرفی، در حالی که کلاس های عملی در نرم افزار پایه ای از این اصول در یک فیلم سینمایی تمرکز می کنند. در طول این ماژول، دانش آموزان یک درک پایه ای از اصول قراردادهای فیلم با توجه به سبک، حرکت دوربین، روشنایی، طراحی صدا و ویرایش شوند. تاکید بر استفاده از کنوانسیون های فیلم برای به دست آوردن درک بیشتری انتخاب و ملاحظات در روند فیلمسازی قرار می گیرد.

ویرایش فیلم
این ماژول توسعه مهارت های عملی و تکنیک های مربوط به فرایند ویرایش، از کار در فرمت های رسانه ای مختلف برای ویرایش و کاوش فیلم برای خروجی خاص. اصول اولیه قراردادهای فیلم به کاوش هستند و دانش آموزان با نرم افزار Adobe Premiere رابط نرم افزار آشنا. آنها همچنین مهارت های مورد نیاز برای راه اندازی یک گردش کار ویرایش به دست آورید. دانشجویان انتظار می رود برای تولید یک نشان می دهد حلقه دقیقه 3/5 که در آن نشان می دهد که مهارت های ویرایش های مختلف به دست آورد در سراسر ماژول. پس از اتمام ماژول، دانش آموزان درک جامع از جنبه های مختلف درگیر در فرایند ویرایش را توسعه داده اند.

صوتی برای فیلم
این درس با فرم های عمومی و استفاده از طراحی صدا در فیلم است. صوتی یک جزء مهم از فیلم و تلویزیون تولید، که بدون آن کیفیت محصولات ناکافی است. تاکید شده است در اثر عاطفی صدا در یک بیننده از طریق طراحی صدا قرار داده است. دانش آموزان خواهد شد به اصول و مبانی ضبط صدا برای فیلم و همچنین مخلوط کردن صدا و ملاحظات خاص به یک گردش کار مربوط فیلم معرفی شده است. هدف از این ماژول به یاد بگیرند که چگونه برای اضافه کردن به و ارایش قطعات صوتی برای ایجاد فضای مورد نظر به این فیلم است.

تولید فیلم
در این درس روند فیلمبرداری و کارگردانی یک تولید کوتاه با بازیگران و خدمه فیلم. دانش آموزان در گروه به منظور تهیه یک فیلم فیلمنامه کوتاه کار، با تاکید بر جهت موفق از فیلم است. این صلاحیت ورود به سطح کارگردانی اجازه می دهد تا صاحبان کسب و کار کوچک در فیلم و تلویزیون صنعت به طور مستقیم تولیدات خود را، در نتیجه باز کردن فرصت های کارآفرینی. نقش مدیر یکی از رهبری است، که به شایستگی انتقال است و باعث بهبود اشتغال یادگیرنده. کارگردانی خوب تضمین می کند که محصولات خوبی هستند و توانایی های رهبری بهبود مثبت در صنعت تاثیر خواهد کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
47,580 ZAR
Locations
آفریقای جنوبی - Pretoria
تاریخ شروع: فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع: فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
آفریقای جنوبی - Pretoria
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات