توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی تحصیلات تکمیلی در مدیریت بازاریابی شامل حداقل 12 واحد اروپا و 1 سال تحصیلی 9 تا 12 ماه از مطالعات پاره وقت برای تکمیل (3 تا 4 چهارم).

برنامه های مورد نیاز

  • مجموع 12 واحد
  • دوره های آموزشی (GCCOMxxx) 12 واحد / 6 دوره

دوره های اصلی در مدیریت بازاریابی

GCCMM501 - تجزیه و تحلیل فرصت های بازاریابی

بازارهای معاصر در حال تغییر در یک سرعت باور نکردنی است. علاوه بر جهانی شدن و تغییرات تکنولوژیکی، ما نیز در معرض رشد سریع و پذیرش از مارک فروشگاه، حساسیت ارزش رو به رشد و فرسایش وفاداری به نام تجاری. در این دوره، ما زمان ما در مدیریت اطلاعات بازاریابی و اندازه گیری تقاضا در بازار اختصاص. اسکن محیط بازاریابی؛ تجزیه و تحلیل بازار و رفتار خرید. تجزیه و تحلیل صنایع و رقبا؛ شناسایی بخش های بازار، و انتخاب بازارهای هدف.

GCCMM502 - برنامه های برنامه ریزی بازاریابی

بازاریابی یک فرآیند منظم و روشنگری برای فکر کردن در مورد بازارها و برنامه ریزی برای بازار است. در این دوره، از جمله موضوعاتی مانند مدیریت خطوط تولید، مارک ها و بسته بندی. مدیریت کسب و کار سرویس و خدمات پشتیبانی محصول. طراحی استراتژی های قیمت گذاری و برنامه. انتخاب و مدیریت کانال های بازاریابی؛ تدارکات مدیریت خرده فروشی، عمده فروشی، و بازاریابی، همه به طور کامل در نظر گرفته.

استراتژی های بازاریابی در حال توسعه - GCCMM503

تمام سازمان باید استراتژی گسترده تدوین و تعریف مخلوط بازاریابی خاص و برنامه های عملیاتی برای بهینه سازی عملکرد بلند مدت خود را. در این دوره، ما صرف زمان قابل توجهی در افتراق و موقعیت ارائه بازار؛ توسعه محصولات جدید؛ مدیریت استراتژی چرخه زندگی. طراحی استراتژی های بازاریابی برای رهبران بازار، رقبا، پیروان، و بازیکنان طاقچه؛ و طراحی و مدیریت استراتژی های بازاریابی جهانی است.

GCCMM504 - مدیریت استراتژیک

هر سازمان رقابت در یک صنعت، استراتژی رقابتی نیاز دارد. مزایای قابل توجهی می تواند از طریق یک فرایند صریح و روشن از فرمول بندی استراتژی، تا مطمئن شویم که سیاست ها و اعمال همه اعضای سازمان هماهنگ و در جهت یک مجموعه مشترک از اهداف کسب کردم. به این ترتیب، مدیریت استراتژیک با هدف ارائه یک چارچوب جامع برای تجزیه و تحلیل ساختار یک صنعت و برای رقبای تجزیه و تحلیل. توسعه و پیاده سازی استراتژی رقابتی یک سازمان، همراه با یک معاینه سیستماتیک و ارزیابی از انواع مهم تصمیم گیری های استراتژیک که سازمان مقابله با است، به درستی مورد بحث است.

رفتار کاربردی مصرف کننده - GCCMM505

این دوره انتقال جوهر رفتار مصرف کننده و مربوط به جنبه های روانی، اجتماعی و فرهنگی و تصمیم گیری از موضوع. موضوعات تحت پوشش عبارتند استراتژی قیمت گذاری، استراتژی محصول، استراتژی توزیع، استراتژی ارتباطات بازاریابی و گرایشات و تحولات در رفتار مصرف کننده.

مدیریت فروش - GCCMM506

مدیریت فروش دانش آموزان آماده برای تبدیل شدن به مدیران فروش موثر و کارآمد در اقتصاد به شدت رقابتی و جهانی است. برای رسیدن به این هدف، البته ادغام تکنولوژی معاصر، پژوهش و فعالیت های تفکر استراتژیک. همچنین، فناوری CRM به طور گسترده ای مورد بحث قرار گرفته، ارائه دانش آموزان پس زمینه های لازم و مهارت های مورد نیاز برای استفاده از آن برای تصمیم گیری کسب و کار درست و کافی.

GCCMM507 - مدیریت نام تجاری

مارک های نشان دهنده دارایی های نامشهود با ارزش است. مفهوم ارزش ویژه برند (آنچه رخ داده به نام تجاری در گذشته و چه باید به آن در آینده اتفاق می افتد) دانش آموزان فراهم می کند با درک ارزش را به درک درستی از اثرات احتمالی انتخابی از سیاست برای مارک های خود را. مدیریت نام تجاری بینش که چگونه برای ایجاد استراتژی نام تجاری سودآور با ساخت، اندازه گیری و مدیریت ارزش ویژه برند را فراهم می کند.

GCCMM508 - خلاق تبلیغاتی

در طول دهه های اخیر، تبلیغات و فروش تبلیغات شده اند به طور فزاینده در تلاش برای ایجاد وفاداری نام تجاری و فروش بلند مدت و برای ایجاد انگیزه به فشار مصرف کننده به سمت خرید فوری استفاده می شود. این دوره ارائه آخرین تکنیک ها و روش های معمول به عناصر مختلف از تبلیغات و در معرض دانش آموزان به تحولات معاصر در تبلیغات و فروش ارتقاء. البته طول می کشد توجه داشته باشید از روابط متقابل در زمینه های مختلف از ارتباطات بازاریابی و همچنین شامل رسانه های جدید و وب سایت تبلیغات.

پذیرش مورد نیاز

مهارت در زبان انگلیسی (مراجعه به بخش پذیرش برای اطلاعات بیشتر)

مدرک کارشناسی (یا معادل آن)

  • هیچ تفاوتی بین مدرک کارشناسی دانشگاهی یا حرفه ای ساخته شده است.
  • درجه و 180 اعتبار اروپایی یا گذراندن 120 واحد آمریکایی معادل در نظر گرفته.
  • دانش آموزانی که مدرک کارشناسی مرتبط با کسب و کار نگه ندارد یا معادل آن ممکن است مورد نیاز برای تکمیل یک آزمون ورودی قبل از شروع برنامه های تحصیلات تکمیلی، و، بسته به نتایج، کسب تعداد بیشتری از اعتبارات در دوره های بدون درز از پیش استاد برنامه به منظور به طور کامل برای برنامه های تحصیلات تکمیلی ما آماده شده است.
  • دانش آموزانی که مدرک کارشناسی یا معادل نگه ندارد باید برای یک برنامه مدرک کارشناسی اعمال می شود، و یا برای برنامه از بالا به بالا در مقطع کارشناسی دیپلم. به اضافه کردن کاتولوگ پذیرش در مقطع کارشناسی برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید. دانش آموزانی که 15 سال یا بیشتر از تجربه کاری مرتبط به طور مستقیم ممکن است برای برنامه پیش استاد اعمال می شود و مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل یک آزمون ورودی قبل از شروع برنامه های تحصیلات تکمیلی، و، بسته به نتایج، کسب تعداد بیشتری از اعتبارات در دوره های لیسانس خاص.

دانش آموزان به عنوان مثال که مایل به کسب مدرک کارشناسی ارشد و کسی که نیاز به تکمیل کامل برنامه از پیش استاد نیاز به کسب 30 + 60 واحد.

دیدگاههای شغلی

برنامه های آموزشی ما و دوره های آموزشی حرفه گرا در طبیعت و دانش آموزان با سطح بالایی از انعطاف پذیری را در سراسر تحصیلات تکمیلی خود. تمرکز بر روی طیف گسترده ای از موضوعات تخصصی، دانش آموزان با مهارت ها و دانش لازم مجهز به در اقتصاد جهانی امروز موفق، و برای طیف گسترده ای از توسعه و حرفه ای فرصت های حرفه ای آماده شده است.

برنامه های مقطع تکمیلی یک انتخاب عالی برای کالج و دانشگاه فارغ التحصیلان اخیر که می خواهم برای دیدن استخدام خود را در کار افزایش بازار امروز با درگیر شدن در تحصیلات تکمیلی دقیق و علمی به چالش کشیدن برای به دست آوردن یک مدرک دانشگاهی مرتبط را در زمینه کسب و کار و مدیریت.

پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان عمدتا شروع و یا پیشبرد حرفه خود با اواسط تا مدیریت سطح بالا در شرکت های ملی و چند ملیتی و سازمان ها در بخش های مختلف اقتصادی. دیگران تصمیم به راه اندازی یک سرمایه گذاری کسب و کار جدید یا پیوستن به یک کسب و کار خانوادگی موجود است. دانشجویان همچنین می توانند به ادامه مطالعات خود را بدون وقفه در تقریبا هر کدام از برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد دیگر ما بیشتر به منظور افزایش چشم انداز شغلی خود را انتخاب کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط United International Business Schools »

این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا

آپریل 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date