توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی تحصیلات تکمیلی در مدیریت منابع انسانی از حداقل 12 واحد اروپا تشکیل و 1 سال تحصیلی 9 تا 12 ماه از مطالعات پاره وقت برای تکمیل (3 تا 4 چهارم).

برنامه های مورد نیاز

  • مجموع 12 واحد
  • دوره های آموزشی (GCCOMxxx) 12 واحد / 6 دوره

دوره های اصلی در مدیریت منابع انسانی

GCCHRM501 - برنامه ریزی پرسنل و کار طراحی

اهمیت داشتن کارمندان با استعداد در سازمان بیشتر و بیشتر آشکار در صنایع به طور فزاینده بین المللی و رقابتی تبدیل شده است. این دوره این سوال اساسی از تحقیق، مدیریت انسان به عنوان یک عنصر استراتژیک برای موفقیت کسب و کار معاصر مورد بحث. البته بحث نظریه ها و شیوه برای چگونه برای برنامه ریزی کارکنان از سازمان است. دانش آموزان مهارت های در تعیین نیاز به نیروی انسانی، انجام تجزیه و تحلیل شغل و طراحی توابع کار توسعه.

GCCHRM502 - استخدام پرسنل و انتخاب

دنیای کسب و کار امروز در حال تغییر است که در سرعت بسیار سریع و کارفرمایان به دنبال برای افرادی که می توانند خود را به این شرایط همیشه در حال تغییر و متنوع وفق دهند. شرکت های سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر در افراد با زمینه های مختلف آموزشی و سابقه کار، و تابع منابع انسانی برای دستیابی به مزیت رقابتی حیاتی است. درس به بررسی اهمیت جذب بهترین کارکنان و بحث بهترین شیوه برای انتخاب کارکنان. علاوه بر این، آن را در مرحله بحرانی از یکپارچه سازی کارکنان جدید را به این شرکت از طریق برنامه های اجتماعی و جهت گیری متمرکز است.

GCCHRM503 - آموزش و توسعه کارکنان

هدف از این دوره این است که به دانش آموزان با اطلاعات و بینش به آموزش و توسعه عملکرد در سازمان. تابع آموزش و توسعه خواهد شد از یک رویکرد سیستم ها، به طوری که ما در کل چرخه از آموزش و توسعه بررسی، از ارزیابی نیازهای آموزشی به ارزیابی یک برنامه آموزشی، در چارچوب سازمان های امروزی و بازار جهانی . دانشجویان همچنین با تکنیک های منابع انسانی به برنامه ریزی شغلی کارکنان و توسعه مدیریت آشنا خواهد بود.

مدیریت عملکرد پرسنل - GCCHRM504

هر سازمان می خواهد به انتخاب استراتژی های مناسب برای افزایش عملکرد کارکنان، با تمرکز بر نتایج و بهبود مستمر، و ایجاد انگیزه نیروی کار خود را به سطح بالاتری از کیفیت. چگونه برای اندازه گیری و توسعه عملکرد افراد و گروه ها و تراز عملکرد با اهداف استراتژیک سازمان: این البته موضوع معاصر و مهم برای همه مدیران و متخصصان HR آدرس. به طور خاص، در این دوره طراحی شده است برای به دانشجویان روش ها، نظریه ها، یافته های تحقیقات و مسائل مربوط به عملکرد کارکنان در سازمان. در پایان از دانش آموزان دوره انتظار می رود که باید دانش بسیار خوبی از نحوه طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریت عملکرد.

GCCHRM505 - رهبری و مدیریت

مدیریت هنر انجام کارها از طریق افراد دیگر است. مدیران رسیدن به اهداف یک سازمان توسط تنظیم برای دیگران برای انجام کارها، نه با انجام تمام وظایف خود را دارند. رهبری فرآیند تاثیرگذاری اعمال دیگران برای رسیدن به اهداف مورد نظر است. با در نظر گرفتن این دوره، شما را در مسیر درست به تبدیل شدن به یک رهبر و مدیر بهتر و موثر تر باشد.

GCCHRM506 - استراتژی جبران خسارت و سیستم های

این دوره در مورد یک منطقه خاص در مدیریت منابع انسانی، است که، برنامه ریزی و مدیریت جبران در سازمان های معاصر متمرکز است. به عنوان سازمان به دنبال بهبود انگیزش و نگهداشت کارکنان، جبران تبدیل به یک عنصر به طور فزاینده مهم از استراتژی یک شرکت است. این دوره نظریه جبران و مدل های بررسی، پرداخت سیستم ها و ساختار، منافع، و همچنین به عنوان انصاف داخلی و خارجی در جبران.

GCCHRM507 - مدیریت تغییر

تغییر مدیریت فراهم می کند در عمق اطلاعات در مورد چگونگی توسعه مهارت های لازم برای فعالانه مقابله با تغییرات، و در چگونه به چهره با چالش های تغییر در سازمان است. شرکت کنندگان یادگیری توانایی برای موفقیت با تغییر سازمانی مقابله با بررسی فرآیند تغییر، و با تلاش برای درک و پیش بینی واکنش و پاسخ به تغییر سهامداران.

GCCHRM508 - روابط بین المللی کار

این دوره یک مقدمه اساسی به حوزه روابط کار فراهم می کند. آن را می دهد چشم انداز متوازن از الزامات و اهداف هر دو اتحادیه و مدیریت و بررسی اجمالی اولیه از نقش حرفه ای منابع انسانی را در روابط کارکنان و کار فراهم می کند. البته به بررسی موضوعات چانه زنی جمعی، اتحادیه های کارگری، و مجازاتهای قانونی مدیریت روابط کارکنان و کار در محل کار.

پذیرش مورد نیاز

مهارت در زبان انگلیسی (مراجعه به بخش پذیرش برای اطلاعات بیشتر)

مدرک کارشناسی (یا معادل آن)

  • هیچ تفاوتی بین مدرک کارشناسی دانشگاهی یا حرفه ای ساخته شده است.
  • درجه و 180 اعتبار اروپایی یا گذراندن 120 واحد آمریکایی معادل در نظر گرفته.
  • دانش آموزانی که مدرک کارشناسی مرتبط با کسب و کار نگه ندارد یا معادل آن ممکن است مورد نیاز برای تکمیل یک آزمون ورودی قبل از شروع برنامه های تحصیلات تکمیلی، و، بسته به نتایج، کسب تعداد بیشتری از اعتبارات در دوره های بدون درز از پیش استاد برنامه به منظور به طور کامل برای برنامه های تحصیلات تکمیلی ما آماده شده است.
  • دانش آموزانی که مدرک کارشناسی یا معادل نگه ندارد باید برای یک برنامه مدرک کارشناسی اعمال می شود، و یا برای برنامه از بالا به بالا در مقطع کارشناسی دیپلم. به اضافه کردن کاتولوگ پذیرش در مقطع کارشناسی برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید. دانش آموزانی که 15 سال یا بیشتر از تجربه کاری مرتبط به طور مستقیم ممکن است برای برنامه پیش استاد اعمال می شود و مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل یک آزمون ورودی قبل از شروع برنامه های تحصیلات تکمیلی، و، بسته به نتایج، کسب تعداد بیشتری از اعتبارات در دوره های لیسانس خاص.

دانش آموزان به عنوان مثال که مایل به کسب مدرک کارشناسی ارشد و کسی که نیاز به تکمیل کامل برنامه از پیش استاد نیاز به کسب 30 + 60 واحد.

دیدگاههای شغلی

برنامه های آموزشی ما و دوره های آموزشی حرفه گرا در طبیعت و دانش آموزان با سطح بالایی از انعطاف پذیری را در سراسر تحصیلات تکمیلی خود. تمرکز بر روی طیف گسترده ای از موضوعات تخصصی، دانش آموزان با مهارت ها و دانش لازم مجهز به در اقتصاد جهانی امروز موفق، و برای طیف گسترده ای از توسعه و حرفه ای فرصت های حرفه ای آماده شده است.

برنامه های مقطع تکمیلی یک انتخاب عالی برای کالج و دانشگاه فارغ التحصیلان اخیر که می خواهم برای دیدن استخدام خود را در کار افزایش بازار امروز با درگیر شدن در تحصیلات تکمیلی دقیق و علمی به چالش کشیدن برای به دست آوردن یک مدرک دانشگاهی مرتبط را در زمینه کسب و کار و مدیریت.

پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان عمدتا شروع و یا پیشبرد حرفه خود با اواسط تا مدیریت سطح بالا در شرکت های ملی و چند ملیتی و سازمان ها در بخش های مختلف اقتصادی. دیگران تصمیم به راه اندازی یک سرمایه گذاری کسب و کار جدید یا پیوستن به یک کسب و کار خانوادگی موجود است. دانشجویان همچنین می توانند به ادامه مطالعات خود را بدون وقفه در تقریبا هر کدام از برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد دیگر ما بیشتر به منظور افزایش چشم انداز شغلی خود را انتخاب کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط United International Business Schools »

این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا

آپریل 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date